SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 05. 12. 2010  PRAHA 8 - Libeň, hotel Step ****
MIKULÁŠSKÁ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA
 Rozhodčí: Naďa Klírová, CZ 
 
                  
  
 
 Za fotky z výstavy děkujeme panu L. Johanovskému  a  I. Stehnovi
  
PSI 
Třída štěňat
   
                   
ZALARETT Paprsek Tibetu
*03.08.010
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: VIXIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: E. Žihovičová
 VN1
 SUPER PUPPY
ZNOOBER Paprsek Tibetu
*03.08.2010
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: VIXIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: V. Tuláchová
 VN2  
 
Třída dorostu
 
   
ADONIS Mirimbo
*04.07.2010
o: SECRET LIGHT PREMIUM BOHEMIA
m: FIESTA MORAVIA CLER
chov: K. Chrastinová, maj: P. Sněhotová
 VN1
ZIRKON Premium Bohemia
*25.05.2010
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj. L. Bejčková
 VN2  
KARLOS z Ivafre
*11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: Z. Rychtaříková
 VN3  
ANGEL LUCKY z Targenu
*11. 05. 2010
o: PRINCE ROYAL OF IVEKO-DOG
m: AMANDA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: P. Adamec
 VN4  
 
Třída mladých
   
   
AL PACINO Breed Love
*21.11.2009
o: ONE THE BEST IVEKO-DOG
m: JACQUEL MONICA Z TARGENU
chov: M. Janáková, maj. M. Janáková
 V1 CAJC
OPTIMUS JUNIOR 
JOKER z Ivafre
*24.11.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: TOYAH-TSIN FATINAT AL SJARK
chov: I. Fremová, maj: K. Recmanová
 V2  
GUCCI Magic Moravia
*15.12.2009
o: LEE-KUNG-ATREI KIRABZER
m: ASABELLE MAGIC MORAVIA
chov: Ž. Žišková,maj:Z.Janíková
 V3  
ETIEN Bohemia King 
*06.11.2009
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: AMY TRIXIE BOHEMIA KING
chov: E. Papežíková, maj: Z. Kratochvílová
 V4  
BONNY z Heřmanských kopců
*23.02.2010
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: ELLA BORN TO SUCCES
chov: J. Tomková, maj. J. Tomková
 V  
CASINO ROYAL of Bohemian Kingdom 
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: E. Drahotová
 V  
CASPIAN PRINCE of Bohemian Kingdom 
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: M. Broukalová
 V   
 CASSEY z Aleany
*25.02.2010      
o: VONG-.KONG SHAH ABBAS
m: CHEWY ZE SLAVONÍNA
chov: R. Brandejsová, L. Křivánková
 V  
CAVIAR BLACK of Bohemian Kingdom
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: J. Herzinger + M. Goltsch
 V  
FASCO Magic Moravia
*21.10.2009
o: ALBERTO MAGIC MORAVIA
m: C`VANITY MORAVIA CLÉR
chov: Ž. Žišková, maj: A. Pavelcová
 V  
 
Třída mezitřída
 
   
CARAMELO Jantar Moravy
*02.05.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: AMY YOUNG LADY JANTAR MORAVY
chov: I Stehnová, maj: P. Sněhotová
 V1 CAC
AGENT PROVOCATEUR Disanfe
*22.03.2009
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
 V2 RES. CAC  
AZZARO ONYX Disanfe
*02.03.2009
o: VONK-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: E. Papežíková  
 VD3  
X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
*18.01.2009
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 Nenastoupil  
 
Třída otevřená
 
   
O`CONNOR ze Slavonína 
*15.10.2008
o: CH. LASHALIMAR REDDY FOR HOLLYWOOD
m: CH. FAUX PAS ZE SLAVONÍNA
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
 V1 CAC
JCH. Showcase OTERO CHO OYU
*22.12.2009
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková
 V2 RES. CAC  
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V3  
CHAMELEON z Ivafre
*07.07.2009
o: USHAR-TSIN FATINAL AL SJARK
m: NARCISKA Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: L. Křivánková
 V4  
 
Třída vítězů
 
   
CH. DANISH PRINCE Roy´s Sun 
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
V1 CAC
VÍTĚZ SPEC.VÝSTAVY
BOS
ICH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V2 RES. CAC  
 
Třída veteránů
 
   
ICH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE          
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V1, Nejlepší veterán
 
ICH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V2  
I WANT CANDY Premium Bohemia
*06.06.2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 V3  
 
FENY 
 Třída štěňat
 
   
Z`OTERA Paprsek Tibetu
*03.08.2010
o: JCH. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: VIXIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: L. Eschnerová
 VN1
 
Třída dorostu
 
   
 CHARISMATIC DENISE Imperial Bohemia
*25.05.2010
o: Ch. DANISH PRINCE ROY`S SUN
m: Ch. ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj. P. Sumeráková
 VN1
 PRIMUS MINOR
ANGELICA z Targenu
*11. 05. 2010
o: PRINCE ROYAL OF IVEKO-DOG
m: AMANDA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: S. Kořízková 
 VN2  
BARUNCA z Targenu
*12.05.2010
o: GERARD PHILIPE IVEKO-DOG
m: HANICA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: M. Suchánková
 VN3  
C`KISS ME z Targenu
*13.05.2010
o: ONE NTHE BEST IVEKO-DOG
m: SENDY Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: M. Sittová
 Nenastoupila  
KANTILENA z Ivafre
*11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: E. Balážová
 Nenastoupila  
 
Třída mladých
 
   
NU-LEE-ATREI Kirabzer 
*28.02.2010
o: BLACKBERRY`S MISSION COMPLETED
m: FAIDRA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: Z. Kim
 V1 CAJC
 
APHRODITE Breed Love
*21.11.2009
o: ONE THE BEST IVEKO-DOG
m: JACQUEL MONICA Z TARGENU
chov: M. Janáková, maj. M. Janáková
 V2  
CARMEN ELECTRA of Bohemian Kingdom
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: L. Drahotová
 V3  
ISABELA z Ivafre
*07.09.2009
o: XERALAN Z IVAFRE
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: E. Schytilová
 V4  
ISABELA CHANEL z Ivafre
*07.09.2009
o: XERALAN Z IVAFRE
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 V  
DAFFI Rolnička
*11.02.2010
o: HANG-RI ČO OJU
m: ŽOŠI ROLNIČKA
chov: H. Czudková, maj: H. Marethová
 VD  
FELICITY Bohemia King 
*23.12.09
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: REBECA Z KRAJE MLH
chov: E. Papežíková, maj: M. Broukalová
 VD  
CUBA LIBRE z Aleany
 *25.02.2010
o: VONG-.KONG SHAH ABBAS
m: CHEWY ZE SLAVONÍNA
Nenastoupila  
QUENDOLINA z Medvědího doupěte
*23.11.2009
o: BAMBOOCHA ORSO ANTRO
m: LESLIE Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: M. Zátková, maj: M. Zátková
Nenastoupila  
 
Třída mezitřída 
 
   
FRANCIS Imperial Bohemia
 *21.05.2009
o: ICE COLD NOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: D. Vondráčková
 V1 CAC  
IFTY FIFTY Imperial Bohemia
*21.05.2009
o: ICE COLD NOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: M. Suchánková
 V2 RES. CAC  
GODDESS Imperial Bohemia
*24.05.2009
o: BRONCO RED Z KRAJE MLH
m: BRILLIANT STAR IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 V3  
 
Třída otevřená
 
   
WHISKEY TANGO Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: Ing. E. Hajnová
V1 CAC
RÉZY z Kraje mlh 
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 V2 RES. CAC  
ANNIE z Jižní růže
*15.02.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: A. Kuba
 V3  
 
Třída vítězů
 
   
BAILA J. Jantar Moravy 
 *28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 V1 CAC
 VÍTĚZ SPEC.VÝSTAVY
BOB
  
JACQUEL MONICA z Targenu 
 *13.03.2007
o: FOREVER YOUNG PREMIUM BOHEMIA
m: BLUEBERRY DRAGONLANCE
chov: J. Žourková, maj: M. Hranická
 V2 RES. CAC  
BEEZIE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 V3  
 
Třída veteránů
 

 

 
 
 
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 V1 Nejlepší veterán
BEST VETERAN
 
 
 
 
Třída mimokonkurenci
 
   
CH. FYER-PA ABATAJ Čo Oju  *22.01.2003
ČMKU/SHI/3314/03
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + M. Junková
 Nenastoupil
 
CH. NETT z Kraje mlh 
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
   
   
SOUTĚŽE
 
Mladý vystavovatel I. kategorie
   
   
Tulachová Kateřina  1. místo
Adamcová Klára    
Adamcová Daniela    
Sněhotová Klára    
 
 
 
 

 

TOPlist