SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 

 
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE
09.10.2016

rozh: Václavík Miroslav  17/14 Shih tzu

PSI - tř. dorostu
EDY Royal Beatles team
VN1  
Ma Chi T´O Fa Fa Solo Per i Tuoi Occh VN2
tř. mladých
CEASAR JIPE Bohemia
abs.
ENRICO Hiragana
V1,CAJC, BOJ
tř. mezitřída
B.G. PERSY Justirag
V1,CAC,CACIB. BOB
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har V2,res.CAC,res.CACIB
 tř.otevřená
NEPOMUK z Ivafre abs.
tř.šampionů
AKIM z Ivafre V1CAC
A´MASHIRO Justirag abs.
tř. veteránů
 ALFRÉD z Ivafre V1, BOV              NEJ. VETERÁN 1
FENY - tř. dorostu
ENDŽÍ Royal Beatles team
VN1
FENY - tř. mladých
CINDY od Otavy V2
DENNING NATALIE Hiragana
VD3
MEGGIE  z Kojca Coli V1, CAJC
mezitřída
HESSI z Targenu
V1,CAC,res.CACIB
tř. otevřená
EMMA z Targenu V1
tř.šampionů
WANDY ze Slavonína
V1CAC,CACIB,BOS

 

 

 
 

NVP - Brno

25.9.2016

                rozh: Ovesná Božena 17 shih tzu

PSI - tř. dorostu
ARTHUR Luca Cutieland
VN1 
EDY Royal Beatles team
VN2       
tř. mladých
CEASAR JIPE Bohemia
V2
ENRICO Hiragana
V1,CAJC, BOJ
tř. mezitřída
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har V1CAC
 tř.otevřená
ASCANIO Paprsek Tibetu V2,res.CAC
NEPOMUK z Ivafre
V1CAC, NV,BOB      BIG2
tř.vítězů
JONATAN z Ivafre V1CAC
tř. čestná
TARON ze Slavonína V1                                PŘEHLÍDKA TŘ. ČESTNÝCH  3
FENY -  tř.dorostu
ANDŽÍ Royal Beatles team
VN1
tř. mladých
DENNING NATALIE  Hiragana
V1, CAJC
MEGGIE  z Kojca Coli V2
mezitřída
 EMMA z Targenu V2,res.CAC
HESSI  z Targenu V1,CAC
tř. otevřená
BETHANY BLACK Hiragana
V2, resCAC
ESSENCE OF LIFE Roy´s Sun
V1CAC
tř.šampionů
KENYA z Ivafre
V1,CAC,NV, BOS

 

 
 
MVP MLADÁ BOLESLAV
14. 08. 2016

rozh: Mudra Antonín 25/22 Shih tzu

PSI - tř. štěňat
Ma Chi T´O Fa Fa Solo Per i Tuoi Occh VN1
PSI - tř. dorostu
CEASAR JIPE Bohemia
VN1        2.místo nejlepší dorost
tř. mladých
ARON Blekitny Kanion abs.
BAILEY'S Dar Tybetu FCI V1,CAJC
tř. mezitřída
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har abs
NEPOMUK z Ivafre V1CAC
 tř.otevřená
ADAM Du Paradis Par Moitié    VD4
ADEN Wang-Chook Kikispride
V3
AKIM z Ivafre V1CAC,res.CACIB
ASCANIO Paprsek Tibetu VD
CHOCOLATTE z Úpatí hor V2res.CAC
tř.šampionů
HAPPY BOY  Solaris Avis
V3
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor V1CAC,CACIB
JONATAN z Ivafre V2res.CAC
tř. veteránů
 ALFRÉD z Ivafre V1, BOV, BOB     
FENY - tř. mladých
CINDY od Otavy V3
HESSI  z Targenu abss.
LADY JANE z Úpatí hor
V1, CAJC, BOJ, BOS
MEGGIE  z Kojca Coli V2
mezitřída
 Born To Be With U Silvery Wish V2
ESSENCE OF LIFE  Roy´s Sun V1CAC
tř. otevřená
BELLUCI Arssamandi V1CAC
EMMA z Targenu V2
tř.šampionů
RED WHITE BEAUTY z Kojca Coli V2res.CAC,res.CACIB
WANDY ze Slavonína
V1CAC,CACIB

 

 

NVP KLATOVY

02.07. 2016 

rozh: Istas Francois    11 shih tzu

PSI - tř. dorostu
BLEKTINY Kanion
VN1
tř. mladých
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har V1,CAJC
tř. mezitřída
NEPOMUK z Ivafre V1CAC
 tř.otevřená
JONATAN z Ivafre
V1CAC
tř.vítězů
AKIM  z Ivafre
V1CAC, NV
tř. veteránů
 ALFRÉD z Ivafre V1, BOV, BOB      3. místo BIG
FENY - tř. mladých
DENNING NATALIE Hiragana V3
HESSI  z Targenu V1CAJC
MEGGIE  z Kojca Coli V2
PINA COLADA z Ivafre  V4
tř. otevřená
WANDY ze Slavonína
V1

 

 

MVP BRNO

25. 06. 2016

rozh: Konderla Zofia  14 shih tzu

PSI - tř. mladých
BACARDI  Arssamandi  V2
ENRICO Hiragana V3
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har V1CAJC, BOJ
mezitřída
TOKAJ ad Acte
V1CAC
 tř.otevřená
PARYS Ad Acte
V1CAC, res.CACIB
tř.šampionů
CONSTANTINE Salusana
V2, res.CAC
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia V1CAC,CACIB,BOB
tř. čestná
TARON ze Slavonína V1    2.místo   PŘEHLÍDKA ČESTNÝCH TŘÍD
FENY - tř. štěňat
ISTA  Atrei Kirabzer VN1
tř. dorostu
CINDY od Otavy
VN1
tř. mladých
HESSI  z Targenu V,1CAJC
PINA  Colada z Ivafre V4
XARA ze Slavonína V2
Z-Agáta z Medvědího doupěte   V3
mezitřída
EMMA z Targenu
V2,resCAC
CHANEL Brilliant of Moravia V3
MOHEROWA MAŁGORZATA  Astarte Gold V1CAC
tř. otevřená
BORN TO BE WITH U Silvery Wish
V3
JE T'AIME Rasos Perlai V2resCAC
WINONA SILENT DOG  Astarte Gold V1CAC,res.CACIB,BOS
tř. šampionů
URGENCE z Ivafre
V1CAC,resCACIB
tř. veteránů
BAILA J. Jantar Moravy
V1,BOV      3.místo BIS VETERÁN
tř. čestná
ANNIE z Jižní Růže V1

 

 

MVP LITOMĚŘICE

29.5 2016 

rozh: PhDr. Jemelková Simona   22 shih tzu

PSI - tř. dorostu
BLEKTINY Kanion
VN1
tř. mladých
SHITZLANDIYA  Hoyer Angelika  V2
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har V1,CAJC, BOJ
 tř.otevřená
ADAM Du Paradis
V3
ADEN Wang-Chook V2res.CAC
CHOCOLATTE z Úpatí hor V1CAC
tř.šampionů
AKIM  z Ivafre
V4
ARTICO Danetta Goddess V1CAC,CACIB,BOB
FEDOR Kenichi Hu V
HEAVEN ANGEL z Úpatí V2, res.CAC, res.CACIB
O'NEIL ED  Sylvadog Bohemia V3
tř. veteránů
 ALFRÉD z Ivafre V1, BOV
FENY - tř. mladých
EMMMA  z Targenu V3
HESSI  z Targenu V1CAJC, BOS
LADY JANE  z Úpatí hor V2
MEGGIE  z Kojca Coli  V4
PINA COLADA z Ivafre V
mezitřída
BORN TO BE WITH U Silvery Wish
V1CAC,res.CACIB
ELEGANT PRINCES  Roy´s Sun V2
tř. otevřená
CARMEN ELECTRA of Bohemian Kingdom
V1
tř. šampionů
CLASSIC CHANEL NO.5  S-A-M's
 V2resCAC
DIAMOND KISS  Lemüro V1CAC,CACIB

 

 

MVP Praha

1. 5. 2016

rozh. Beradze Iuza 25/24  shih tzu

PSI - tř. štěňat
CEASAR  Jipe Bohemia
VN1
tř. mladých
BACARDI  Arssamandi  V1CAJC
MINIGHT PRINCE  Kaybaroshi Han&Har Absence 
mezitřída
NEPOMUK z Ivafre
V1CAC
 tř.otevřená
ASCANIO  Paprsek Tibetu
V2res.CAC
AZZARO  Arssamandi V1CAC,res.CACIB
CHOCOLATTE z Úpatí hor V3
tř.šampionů
A´MASHIRO Justirag
V3
HEAVEN ANGEL z Úpatí V2, res.CAC
OTERO CHO OYU  Showcase V1CAC,CACIB,BOB /4.místo BIG IX
tř. veteránů
 ALFRÉD z Ivafre V1,BOV
FENY - tř. štěňat
CINDY od Otavy VN1
tř. dorostu
ANNE-MARIE Jipe Bohemia
VN1
tř. mladých
BOUNTY  Arssamandi V1CAJC, BOJ
EMMMA  z Targenu V3
HESSI  z Targenu V2
MEGGIE  z Kojca Coli  V4
PINA COLADA z Ivafre VD
mezitřída
ESSENCE Of Life  Roy´s Sun
V1CAC
MOHEROWA MAŁGORZATA  Astarte Gold V2resCAC
tř. otevřená
ELIS  z Ivafre
V2resCAC
WINONA SILENT DOG  Astarte Gold V1CAC,res.CACIB
tř. šampionů
CHARLOTE  z Úpatí hor
V1CAC,CACIB, BOS
RED  WHITE BEAUTZ z Kojca Coli  V2resCAC
tř. veteránů
BAILA J. Jantar Moravy
V1

 

 

 

MVP České Budějovice

24.4.2016

rozh: Jílková Zdenka  16  shih tzu

 
PSI - tř. štěňat
CEASAR  Jipe Bohemia
VN1
tř. mladých
NEPOMUK z Ivafre
V1CAJC,BOJ,BOB
mezitřída
YELA IN LOVE BUDDHA Magnolia Gardens V1CAC
 tř.otevřená
ADAM DU PARADIS Par Moitié
V2res.CAC
A´MASHIRO Justirag
V3
JONATAN z Ivafre V1CAC,CACIB
tř.šampionů
AKIM z Ivafre
V1CAC,res.CACIB
HEAVEN ANGEL z Úpatí V2, res.CAC
tř. veteránů
 ALFRÉD z Ivafre V2
DANISH PRINCE Roy's sun V1
UNIQUE CHACHA Bohemia Acro V3
FENY - tř. štěňat
ANNE-MARIE Jipe Bohemia
VN1
CINDY od Otavy VN2
CLEOPATRA JIPE Bohemia
VN3
tř. mladých
DENNING NATALIE Hiragana V3
EMMA z Targenu 
V1CAJC
PINA COLADA z Ivafre V2
mezitřída
ELEGANT PRICESS Roy's Sun
V1CAC,resCACIB
tř. otevřená
UNIQUE LOVE HARMONY Magnolia
V1, CAC,CACIB,BOS
WANDY ze Slavonína V2resCAC
tř. šampionů
CARMEN ELECTRA of Bohemian Kondom
V2res.CAC
RED  WHITE BEAUTZ z Kojca Coli  V1, CAC,
tř. veteránů
BAILA J. Jantar Moravy
V1,BOV

 

 

 

NVP Ostrava

10.4.2016

rozh: M. Václavík  21/ 20  shih tzu

 
PSI - tř. štěňat
CEASAR  Jipe Bohemia
VN1
tř. dorostu
ENRICO Hiragana VNI
tř. mladých
B.G. PERSY Justirag
V1CAJC,BOS
BACARDI Arssamandi V2
mezitřída
BENTLEY JUNIOR Hiragana V1
 tř.otevřená
AZZARO Arssamandi FCI
V1CAC,NV
tř.šampionů
A´MASHIRO Justirag
V1CAC
FENY - tř. štěňat
ANNE-MARIE Jipe Bohemia
abs
tř. dorostu
ANNAVE Moravia Eleganc
VN2
AYASHEE Moravia Eleganc  VN1
tř. mladých
BOUNTY Arssmandi
V1CAJC,BOJ
DESIRÉE VICTORIA Hiragana VD4
EMMA z Targenu  V2
XARA ze Slavonína V3
mezitřída
BETHANY BLACK Hiragana
V1
DOLLY ANIE Salusana D
tř. otevřená
WINONA SILENT DoOG Astartte Gold
V1
tř. šampionů
KENYA z Ivafre
V1, CAC,NV,BOB
LINDA Moravia Clér V2
RED  WHITE BEAUTZ z Kojca Coli  V3
tř. veteránů
JCQUEL MONICA z Targenu
V1,BOV - NEJ. VETERÁN  2 místo

 

 

 

MVP  Brno

07.2.2016

rozh: Belskyy Vitaliy     28/ 27  shih tzu

 
tř. dorostu
HIROSHIMO z Targenu abs.
tř. mladých
BACARDI Arssamandi V3
Midnight Prince Kaybaroshi Han&Har
V1, CAJC, BOJ
NEPOMUK z Ivafre  V2
mezitřída
BENTLEY JUNIOR Hiragana V1, CAC
 tř.otevřená
AZZARO Arssamandi FCI
V3
BRUCE Breed Love  V4
JONATAN z Ivafre 
V2, res.CAC, res.CACIB
WESOŁY WITEK Astarte Gold  V1, CAC, CACIB, BOB
tř.šampionů
A´MAROSHI Justirag
V2, res.CAC
AKIM z Ivafre 
V1, CAC
CONSTANTINE Salusana
V3
tř. veteránů
ALFRÉD z Ivafre  V1, BOV / 5.MÍSTO NEJ. VETERÁN
tř.čestná
TARRON ze Slavonína V1,
FENY - tř. dorostu
DENNING NATALIE Hiragana
VN1
DESIRÉE VICTORIA Hiragana  VN3
PINA COLADA  z Ivafre VN2
tř. mladých
BOUNTY Arssamandi FCI
V4
EMMA z Targenu  V3
CHANEL BRILLIANT  of Moravia  V2
XARA ze Slavonína V1, CAJC, BOS
mezitřída
DOLLZ ANIE Salusana
VD2
EXCLUSIVE GIRL Brilliant of Moravia  D
FRANCHESCA FORTUNE CHESVET LINE V1,CAC
tř. otevřená
LAURA MYSTICAL FLOWER Chesvet Line V1,CAC
WANDYze Slavonína V2, res.CAC
tř. šampionů
URGENCE z Ivafre
Výborný1, CAC
tř. veteránů
BAILA J.Jantar Moravy  V1

 

 

 

MVP  Brno

06.2.2016

rozh: Jílková Zdenka    30/ 29  shih tzu

 
PSI - tř. štěňat
ENRICOHiragana VN1
tř. dorostu
B.G. PERSY Justirag VN 1
tř. mladých
BACARDI Arssamandi V2
MIDNIGHT  PRINCE Kaybaroshi Han&Har
V1, CAJC, BOJ
mezitřída
BENTLEY JUNIOR Hiragana V1, CAC
 tř.otevřená
AMASHIRO Justirag V4
ASCANIO Paprsek Tibetu V3
AZZARO Arssamandi FCI
V1, CAC, CACIB
BRUCE Breed Love  V2, res.CAC, res.CACIB
tř.vítězů
A´MAROSHI Justirag
V1, CAC
CONSTANTINE Salusana
V3
O'NEIL ED Sylvadog Bohemia V2, res.CAC
tř.čestná
TARRON ze Slavonína V1, / 5.MÍSTO PŘEHLÍKA ČEST. TŘÍD
FENY - tř. dorostu
DENNING NATALIE Hiragana
VN3
DESIRÉE VICTORIA Hiragana  abs.
HESSI z Targenu 
VN1
PINA COLADA  z Ivafre VN2
tř. mladých
BOUNTY Arssamandi FCI
V1, CAJC
EMMA z Targenu  V3
XARA ze Slavonína V2
mezitřída
BORN TO BE WITH U Silvery Wish V1,CAC
DOLLY ANIE Salusana
VD4
ESSENCE OF LIFE Roy´s Sun 
V2, res.CAC
EXCLUSIVE GIRL Brilliant of Moravia  VD
FRANCHESCA FORTUNE CHESVET LINE V3
tř. otevřená
LAURA MYSTICAL FLOWER Chesvet Line V2, res.CAC
WANDYze Slavonína  V1,CAC
tř. šampionů
RED WHITE BEAUTZ z Kojca Coli  V2, res.CAC
URGENCE z Ivafre
Výborný1, CAC, CACIB
tř. veteránů
BAILA J.Jantar Moravy  V1,BOV,BOS

Nejlepší chovatelská skupina -  3. místo  CHS  ze Slavonína

 

 

XI. Hanácká národní výstava psů 

10.1.2016

rozh: Z. Jílková,   23  shih tzu

 
PSI - tř. mladých
IMPERIAL GEM  Brilliant of Moravia V3
MIDNIGHT PRINCE Kaybaroshi Han&Har V2
NEPOMUK z Ivafre
V1, CAJC, BOJ
 tř.otevřená
CONSTANTINE Salusana V2, res.CAC
CHOCOATTE z Úpatí hor
V1, CAC, NV, BOS
tř.vítězů
CARAMELO Jantar Moravy
V2, res.CAC
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor
V1, CAC
tř.veteránů
BAMBOO z Ivafre  V1
tř.čestná
TARRON ze Slavonína V1       4.MÍSTO PŘEHLÍKA ČEST. TŘÍD
FENY - tř. štěňat
ANNAVE Moravia Eleganc VN
FENY - tř. dorostu
DENNING NATALIE Hiragana
VN1
DESIRÉÉE VICTORIA Hiragana  VN3
LADY JANE  z Úpatí hor 
VN2
tř. mladých
EMMA z Targenu 
V2
ENJY z Targenu  V1, CAJC
CHARLOTTE Brilliant of Moravia  V3
XARA ze Slavonína V4
meztřída
BETHANY BLACK Hiragana
V2, res.CAC
WANDY ze Slavonína
V1 CAC
tř. vítězů
Charlotte z Úpatí hor V2, res.CAC
URGENCE z Ivafre
Výborný1, CAC
tř. veteránů
JACQUEL MONICA z Targenu V1,BOV,BOB /  2.MÍSTO NEJ. VETERÁN

 

TOPlist