SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

29. 3. 2015-  bez zadání titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ

hotel STEP - Praha 9
 
rozhodčí: ing.Leoš Jančík  41/38
 

Psi - třída dorostu

DEVIL ON THE EARTH Salusana *22.9.2014
o: BASTIEN DARLING SALUSANA
m: LINDA MORAVIA CLÉR
ch: A.Kuba, maj: J.Pavlíková
VN1, PRIMUS MINOR  

Psi - třída mladých

CONSTANTINE Salusana *15.12.2013
o: BR PEPPER´S NEVER SAY NEVER
m: ANNIE Z JIŽNÍ RŮŽE
chov: A. Kuba., maj: L. Kubová
V1  

Psi - třída mezitřída

ASCANIO Paprsek Tibetu *24. 07.2013 
o: SAFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: Z’OTERA PAPRSEK TIBETU
ch: L. Eschnerová, maj: L. Eschnerová
 
V1, CAC
ADEN Wang Chook *28.8.2013 
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: GAY-DIANG SHAH ABBAS
ch: I. Beradze,  maj: S. Milerová
 
V  
AXEL Anhokajan *25. 7. 2013
o: MISSION IMPOSSIBLE Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
m: BAGÍRA DAHOLU
ch: A. Měchová,  maj: A. Měchová
abs.  

Psi - třída otevřená

ICh. ALFRÉD z Ivafre   *26.11.2007       
o: ICh. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov:  I. Fremrová , maj: E. Býšková
 
V1,CAC
Ch. HEAVEN ANGEL z Úpatí hor  *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m:  WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Hellerová, maj:  V. Johanovská + P. Hellerová
 
V2  
CHOCOLLATE z Úpatí hor  *22.10.2012 
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU  
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE    
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
VD3  
HERYECO z Úpatí hor  *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m:  WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Hellerová, maj:  L.Valášková
VD4  

Psi - třída vítězů

Ch. KAILÁS Čo Oju   *12.09.2010  
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: ICh. CHO OYU ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + M. Zientalski
 
V1,CAC, BOB
Ch. ARTICO Danetta Goddess  *02.12. 2011       
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: DANETTA IMPERIAL BOHEMIA     
chov: D. Čermáková, maj:  D. Čermáková 
 
V2,res.CAC  
Ch. O´NEIL ED Sylvadog Bohemia  *28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. I. Majerová
V3  

Psi - třída veteránů

ICh. I WANT CANDY Premium Bohemia *06. 06. 2002 
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 
V1, NEJ. VETERÁN, BOV
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro  *07.07.2004
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
 m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
 chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
V2  
ICh. PRINC BAJAJA z Ivafre  *13.2.2006
o: ICh VONG KONG SHAH ABBAS
m: ICh VANITY BOHEMIA ACRO
chov: Iva Fremrová, maj: Eva Býšková+I. Fremrová
V3  

Psi - třída čestná

Ch. X-TREME CHA CHA Premium Bohemia *18.01.2009
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICh. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 
V1, VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ  
AGENT PROVOCATEUR Disanfe  *22.3.2009
o: VONG KONG SHAH ABBAS  
m: DONELLA SUCCESS SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
 
V2  
ICh. DAY BREK Bohemia Acro *07.08.2002
o: ICh. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
V3  

Feny - třída štěňat

BORN TO BE WITH U Silvery Wish *26.10.2014
o: OVATIONS FOREVER A LOVER BOY
m: HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U
chov: V. Bystranská  , maj: I. Majerová
VN1, SUPER PUPPY

Feny – třída dorostu

UMA DOCE BRASILEIRA Sylvadog Bohemia *03.09.2014
o: PRIME MOON SMOUTH CRIMINAL
m: FLOWER LADY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 
VN1  
DOLLY ANIE  Salusana *22.9.2014
o: BASTIEN DARLING SALUSANA
m: LINDA MORAVIA CLÉR
ch: A.Kuba, maj: J.Pavlíková
 
VN2  
ESSENCE OF LIFE Roy 's Sun  *19.08.2014
o: OVATIONS  FOREVER A LOVER BOY
m: LEMURO DIAMOND KISS
chov: R. Štekr, maj. L. Eschnerová
 
VN3  

Feny – třída mladých

WANDY ze Slavonína *17.01.2014
o: O´CONNOR  ZE SLAVONINA
m: FANTASI FREEN ROLNIČKA
chov: L. Hynková, maj: A. Basso
 
V1, CAJC, BOJ  
EXCLUSIVE GIRL Brilliant Moravia *3.5.2014
o: KARMACAFE FROM AUDREYS  PARADISE
m: C´KISS ME Z TARGENU
chov: M. Sittová, maj: M. Broukalová
 
VD2  
YACQUELINE z Úpatí hor *22.3.2014
o:.CHOCOLATTE Z ÚPATÍ HOR
m: HILARY  Z ÚPATÍ HOR
chov: P. Hellerová, maj:  L.Valášková + P. Hellerová
 
D  

Feny – třída mezitřída

WYCZESANA WANDZIA Astarte Gold *21. 09. 2013 
o: ANANASOWY AMBROZY Astarte Gold
 m: GORACA GRAZYNA Astarte Gold
chov: R. First a M. Sowinsky, maj: L. Bejčková
V1, CAC, BOS

Feny – třída otevřená

ESMERALDA Atrei Kirabzer  *5.10.2012
o: BLACK BERRY´S MISSION COMPLETED
m:YKIRAM ATREI KIRABZER
chov: Ing. M. Rezbárik, maj. J. Lohynská
 

V1, CAC

Ch. RED WHITE BEAUTY z Kojca Coli *20.04.2012
o: CALMATO MERLOT POLAND
m: KELTA´S LOOK WHO´S HERE
chov: K. Kiwak, maj J. Šedinová
 
V2, res.CAC  
KCh. CHARLOTTE z Úpatí hor  *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V3  
HAPPY GIRL z Úpatí hor *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m:  WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Hellerová, maj: L. Salava
 
V4  

Feny – třída vítězů

ICh. CHO OYU Čo Oju * 13.03.2007
o: FU-LIN OD MNICHŮ
m: ICh. AGAPÉ ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová
 
V1, CAC  
Ch. LINDA Moravia Clér *10.07.2011
o: BLACKBERRYS MISSION COMPLETED
m: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA
chov: O. Michlová, maj:J. Pavlíková
 
V2, res.CAC             
Ch. LEWISIE Moravia Clér *10. 07. 2011
o: BLACKBERRY MISSION COMPLETED
m: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA
 chov: O. Michlová, maj: J. Šedinová
 
V3  
Ch. BARUNKA od Otavy  *7.7.2012
o: KARLOS Z IVAFRE
m: ROZÁRKA Z IVAFRE
chov: M. Šimčík, maj: M. Šimčík
abs.  

Feny – třída veteránů

Ch. EDDEKA ABATAJ Čo Oju  *13.3.2002
o: Ch. BENNY ISPAMÁN
m: Kl.Ch.KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 
V1, NEJ. VETERÁN
ROZÁRKA z Ivafre *23.4.2006
o: XERELANE´S ABSOLUTE POWER
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 
V2  
ULI  FANTAZIA z Ivafre *7.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fermrová, maj: O.Maternová
V3  

Feny – třída čestná

Ch. BAILA J. Jantar Moravy *28. 01.2008 
 o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
 m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
 chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
V1

          Psi - třída mimokonkurenci

MR. LUKAS JUNIOR Sylvadog Bohemia *15.11.2010
o: SAFFRON SHERHY WELCOME
m: FLOWER LADY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. J. Šedinová
 
   
Ch. NETT z Kraje mlh  *06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
   

Feny - třída mimokonkurenci

Ch. Lashalimar ABSOLUTELY STUNNING  *10.11.2006
o: Ch. SEAFAL ABSOTULELY
m: Ch. LASHALIMAR KISS MY BRASS
chov: J.E. Couch.  maj: E. Pekárová
abs.  
   
 
SOUTĚŽ - DÍTĚ A PES
Eliška Konvalinková       V1                       
Viktorie Hyrlová              V2
 
 
MIMOKONKURENCI

 

 
SOUTĚŽE
 
S. PUPPY            P. MINOR          BOJ                      N.TŘ.ČESTNÉ         BOV                     BOS                       BOB
 
 
      
 

 

Poděkování

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem kteří se podílejí na přípravě

klubové výstavy.

 

 CANDY CZ     

pamlsky a krmivo a pro vítěze

SPORT FORTE

pohár pro BOB

AROMATERAPIE FAUNA s. r. o.

dárky pro vystavovatele a vítěze tříd

KHEIRON, s.r.o. – Úvaly

veterinární dozor

Jitka Šedinová

CHS JIPE Bohemia

dárky pro vystavovatele, ceny pro vítěze, dárek pro rozhodčího 

Lenka Bejčková

CHS  Premium Bohemia

mašličky pro tř. štěňat a dorostu

Daniela Gottfrídová,

CHS Čo Oju

kokardy pro vítěze

videozáznam z výstavy

Marta Junková

zhotovení diplomů, tisk katalogu

Martina Trávníčková

foto vítězů

 

TOPlist