SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

30. 10. 2008  PRAHA - Dolní Počernice, hotel Svornost
 rozhodčí: Tanya Ahlman-Stockmari, Fin    

 

 

PSI 
                                                                                                       
 
Třída  puppy 
                                                                                                       
   
BERRY Czech Dreamer
*22.05.2008
o: GJALTHANG ČO OJU
m: BERNADETT DARBÓ KRAJINA SNŮ
chov: Ing. R. Kopecká, maj: J. Ryvola                                              
 VN1  
                                                                                                       
Třída dorostu
 
   
BOND J. Jantar Moravy
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS BJ. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: L. Vodičková
 VN1  
GREAT LUCKY BOY Sylvadog Bohemia
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
 N2  
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 N3  
 
Třída mladých
 
   
BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I.Fremrová, maj: J.Fialová

 V1 CAJC

 
ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing.E. Býšková + I. Fremrová

 V2

 Klubový vítěz mladých

 
SAFFRON SHERHY WELCOME
*10.10.2007
o: LARGE SUCCESS BOHEMIA ACRO
m: EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: I. Cherkasova, maj: L. Bejčková
 V3  
LOGYA LOPEUN –CHANG`YE
*20.09.2007
o: TIKU-FU SHAH ABBAS
m: DOMYSELF FROM AUDREYS PARADIS
chov: Crovi Chevrel M., maj: Simoes Brigitte
 V4  
UWHARRIE Premium bohemia
*18.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: Š. Beránková + D. Oberreiter
 VD  
BELTINE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: M. Šimčík
 D  
 
Třída mezitřída
   
   
DANISH PRINCE Roy´s Sun
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V1 CAC  
FANTASTIC WINNER Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
 V2 RES. CAC  
AMOR Magic Moravia
*05.02.2007
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: ERIKA ČÍMAN MON-LANG
chov: Ž. Žišková, maj: I. Procházka 
 VD  
ARTHUR Czech Dreamer
*18.07.2007
o: CZECH REBEL OD MNICHŮ
m: DRESS IN SUCCES BOHEMIA ACRO
chov: Ing. R. Kopecká, maj: Ing. R. Kopecká
 D  
 
Třída otevřená
 
   
JCH. ROLL THE BALL Premium Bohemia
*02.09.2006
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, m: Š. Beránková + D. Oberreiter

 V1 CAC

 Klubový vítěz

 
FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V2 RES. CAC  
CH. LEE-KUNG-ATREI Kirabzer
*22.09.2006
o: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO
m: FAIDRA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: M. Sawková
 V3  
ANDVARI Ornamentum Bohemia 
*16.07.2002
o: LOVE BOY BOHEMIA ACRO
m: AVE MARIA AURUM BOHEMIA
chov: M. Cihelková, maj: O. Maternová
 V4  
ARCHIBALD od Šumavské Brány
*09.12.2004
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 V  
I WANT CANDY Premium Bohemia
*06.06.2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 VD  
 
Třída vítězů
 
 
   
CH. VONG-KONG SHAH ABBAS
*18.05.2004
o: SUKARA´S TWIST OF FATE
m: JALEEH TS´IN FATINAT AL SJARK
chov: M. Klein Jean-Claude, maj: I. Fremrová
 V1 CAC  
CH. SAFFRON SHERHY O. K. STARS ACRO
*31.12.2006
o: CH.RAPTURES PRELUDE TO OVATIONS
m: SAFFRON SHERHY AMARIDG
chov: I. Cherkasova , maj: M. Smetanová
 V2 RES. CAC  
STAR-FIGHTER`S STREETS OF FIRE
*21.02.2005
o: PRIME MOON TAKE YOUR TIME N`DO IT RIGHT
m: SMILE `S WITH ALL MY HEART
chov: A. Sangkahapong, maj: Ing. M. Rezbárik

 V3

 
 
Třída čestná
 
   
FYER-PA ABATAJ Čo Oju 
*22.01.2003
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová, R. Kubeš
 1. místo  
 
Třída veteránů
   
   
CH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: CH. LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V1  
   
FENY
 
Třída puppy
     
   
YZZI-ATREI Kirabzer
*26.06.2008
o: BENJAMÍN LÁSENKA
m: SANTANA-ATREI KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: D. Svobodová
 VN1

 Super puppy

 
PRINCESS MENDY OF Iveko-dog
*28.05.2008
o: PLAY`N`WIN PREMIUM BOHEMIA
m: CHOICE TOP IVEKO-DOG
chov: I. Kozáková, maj: I. Kozáková
 VN2  
BEATRICE Czech Dreamer
*22.05.2008
o: GJALTHANG ČO OJU
m: BERNADETT DARBÓ KRAJINA SNŮ
chov: Ing. R. Kopecká, maj: Ing. R. Kopecká
 VN3  
QUALITY IN THE END Iveko-dog
*10.06.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CHOCOLATE KISS BOHEMIA ACRO
chov: i. Kozáková, maj: I. Kozáková
 VN4  
AMBER QUIN of Bohemia Kingdom
*31.05.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: HEYDI Z TARGENU
chov: D. Švandová, maj: D. Švandová
 VN  
 
Třída dorostu
 
   
GENEVIEVE Sylvadog Bohemia
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: M. Štěpánková

 VN1

 Primus minor

 
GOLDEN SWEETY Sylvadog Bohemia
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 VN2  
RÉZY z Kraje mlh
*10.02.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská

 VN3

 
ALISON LENSHI
*18.03.208
o: ROLL THE BALL PREMIUM BOHEMIA
m: CHARMED Z TARGENU
chov: L. Vodičková, maj: A. Richterová
 VN4  
CARMEN z Ivafre
*21.03.2008
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: MANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: L. Vlková
 VN  
VANDA-ATREI Kirabzer
*24.04.2008
o: STAR-FIGHTER`S STREETS OF FIRE
m: ANUKET-ATREI KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: Ing. M. Rezbárik
 VN  
FINAL FANTASY Born to Success
*15.03.2008
o: BIGBELL`S FIRE STORM
m: JULIA Z KRAJE MLH
chov: P. Rubášová, maj: P. Rubášová
 N  
FREE LOVE Born to Success
*15.03.2008
o: BIGBELL`S FIRE STORM
m: JULIA Z KRAJE MLH
chov: P. Rubášová, maj: P. Rubášová
 N  
BAILA J. Jantar Moravy
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS BJ. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 Nenastoupila  
 
Třída mladých
 
   
LAMBORGHINA od Mnichů
*01.06.2007
o: FU-LIN OD MNICHŮ
m: CAMLLIEN OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová

 V1 CAJC

 Klubový vítěz mladých

KONVALINKA ze Slavonína
*26.06.2007
o: ONE IN MILION PREMIUM BOHEMIA
m: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
chov: L. Hynková, maj: J. Šlapková
 V2  
SAFFRON SHERHY WHO IS WHO
*10.10.2007
o: LARGE SUCCESS BOHEMIA ACRO
m: EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: I. Cherkasova, maj: L. Bejčková
 V3  
ELLA Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORM
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr. P. Rubášová, maj: J.Tomková
 VD4  
BEEZIE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 VD  
Kentauro MILKY WAY
*20.08.2007
o: SUNNYSIDE WILD MOMENTS
m: KENTAURO DARLENA
chov: D. Kazakiene, maj: Mgr. P. Rubášová

 D

 
 
Třída mezitřída
 
   
CHO OYU Čo Oju
*13.03.2007
o: FU-LIN OD MNICHŮ
m: ICH. AGAPÉ ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + R. Kubeš

 V1 CAC

 Klubový vítěz

 
BRIA SHANTI Helfra
*16.06.2007
o: QUENTIN ROSE PREMIUM BOHEMIA
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H. Potančoková, maj: D. Svobodová
 V2 RES. CAC  
AMELIE Czech Dreamer
*18.07.2007
o: CZECH REBEL OD MNICHŮ
m: DRESS IN SUCCES BOHEMIA ACRO
chov: Ing. R. Kopecká, maj: Ing. R. .Kopecká

 Nenastoupila

 
 
Třída otevřená
 
   
REBELIES SPIRIT Premium Bohemia
*02.09.2006
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMI
m: TOP PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: D. Švandová
 V1 CAC  
ULI FANTASIA z Ivafre
*07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
 V2 RES. CAC  
ROZÁRKA z Ivafre
*23.04.2006
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 VD3  
BRILLIANT STAR Imperial Bohemia
*06.03.2007
o: WENRICK`S MVER AND SHAKER
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P. Sumeráková
 D  
 
Třída vítězů
 
   
CH. PINA COLADA Premium Bohemia
*29.10.2004
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: CH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 V1 CAC
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 V2 RES. CAC  
 
Třída čestná
 
   
ANABELL Imperial Bohemia
*18.12.2003
o: Ich. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO ¨
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P. + H. Sumeráková

 1. místo

 Vítěz třídy čestné

 
 
Třída veteránů
 
   
ICH. AGAPÉ Čo Oju
*10.02.1999
o: CH. BENEDETTO Z KRÁSNÉ NOCI
m: ICH. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + R. Kubeš
 V1

 Nejhezčí veterán

 BOB

ICH. VANITY Bohemia Acro
*13.11.1998
o: SANNIE´S KE-SAN KARI MOON
m: BLACKIE ACRO CS
chov: J. Podzemská, maj: I. Fremrová
 Nenastoupila  
 
SOUTĚŽE
 
 
Páry
   
   
SAFFRON SHERHY WELCOME
SAFFRON SHERHY WHO IS WHO
maj: L. Bejčková
 1. místo  
 
Chovatelská skupina
 
   
SAFFRON SHERHY
chov: I. Cherkasova
 1. místo  
 
Třída mimokonkurenci
 
   
BELLA DONA Sluneční svit
*04.10.2007
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: VENUŠE SLUNEČNÍ SVIT
chov: K. Štroblová, maj: M. Neumanová
 Nenastoupila  

 

 

 

Doufáme, že si příště vystavovatelé své misto uklidí a nenechají tam exkrementy po psích miláčcích a další odpadky.  

                                                                                                           

 

TOPlist