SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 
 
07. 09. 2014 Praha -hotel STEP
 
KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH TZU a LHASA ASO- se zadáním titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ
rozhodčí : paní Naďa Klírová/ CZ  32/30 psů
 
 

HLAVNÍM SPONZOREM KLUBOVÉ VÝSTAVY  JE   FIRMA  FRAMATO s.r.o.

tř. mladých
     
ASCANIO Paprsek Tibetu  *24. 07.2013 
o: SAFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: Z’OTERA PAPRSEK TIBETU
ch: L. Eschnerová, maj: L. Eschnerová
 
V1, CAJC, KL. VÍTĚZ MLADÝCH
ADEN Wang Chook *28.8.2013
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: GAY-DIANG SHAH ABBAS
ch: I. Beradze,  maj: S. Milerová
 
V2  
KJCh. BONGO Royal Beatles team *07. 07.2013
o: CASPIAN PRINCE of Bohemian Kingdom
m: FELICITY Bohemia King
ch: M. Broukalová, maj: M. Broukalová
 
V3  
BALU  Filko Morava *03. 05. 2013
o: OLYANˇS  TABASCO TWISTER
m: ANNY-NAJA FILKO MORAVA
ch: J. Urbánek, maj: Z. Krsková
V4  
tř. mezitřída
     
KJCh.CHOCOLLATE z Úpatí hor *22.10.2012
o: Ch.SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov: P. Hellerová, maj: P . Hellerová
V1,CAC
 
   
tř. otevřená
     
JCh. FORT KNOX Astarte Gold   *01. 06. 2012 
o: WHITE MAGIC’S NAUGHTY BUT NICE
m: ULTRA TOP ASTARATE GOLD
chov: : R. First + M. Sowinski, maj: E. Wedrzycka-Sarnecka
 
V1,CAC, KL.VÍTĚZ, BOB, BISS
JCh. ARTICO Danetta Goddess *02.12. 2011
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: DANETTA IMPERIAL BOHEMIA

chov: D. Čermáková, maj: D. Čermáková
 
V2, res.CAC  
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m: WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA

chov: P . Hellerová, maj:V. Johanovská + P. Hellerová
 
V3  
     
tř. vítězů
     
Ch. KAILÁS Čo Oju *12.09.2010
o: Ch.SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: ICh. CHO OYU ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: M. Zientalski + D. Gottfrídová
 
V1,CAC
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia *28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA

chov: S.Lanková, maj. I. Majerová

V2, res.CAC

 

 
     
tř. veteránů
     
ICh. I WANT CANDY Premium Bohemia *06. 06. 2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 
V1,NEJ.VETERÁN, BOV
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro *07.07.2004
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
V2  
tř. čestná
     
Ch. Showcase OTERO CHO OYU *22. 12. 2008 
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIUchov: M. Maldini,
maj: D. Gottfrídová+M. Junková
 
V1, NEJ. TŘ. ČESTNÉ
Ch. AGENT PROVOCATEUR Disanfe *22.3.2009
o: VONG KONG  SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCESS SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková,  maj: V. Doubková
 
V2  
 ICh. DAY BREK Bohemia Acro *07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
V3  
     
FENY - tř. štěňat
     
 
JACQUELINE  z Úpatí hor *22.3.2014
o: CHOCOLATTE Z ÚPATÍ HOR
m: HILARY Z ÚPATÍ HOR
chov: P. Hellerová, maj P. Hellerová
 
VN1 SUPER PUPPY
 EXCLUSIVE GIRL Brilliant of Moravia *03. 05. 2013
o: KARMACAFE FROM AUDREYS PARADISE
m: C´KISS ME Z TARGENU
chov: M. Sittová, maj. M. Broukalová
VN2  
     
- tř. mladých
     
WYCZESANA WANDZIA  Astarte Gold
*21. 09.2013
o: ANANASOWY AMBROZY Astarte Gold
m: GORACA GRAZYNA Astarte Gold
chov: Rafal First, maj: L. Bejčková
 
V1,CAJC,KLUB.VÍTĚZ ML, BOJ
FAYE z Tichého podhradia *13. 10. 2013
o: Ó MALEY´S SEVEN
m: LASHA-LIMAR ABSOLUTELY STUNNING
chov: E. Pekárová, maj: E. Pekárová
 
V2  
UNIQUE BRILIANT Veseliy Gremlin *21.11. 2013
o: XERALANES ANGELIC GREMLIN
m: TAINA VESELIY GREMLIN
ch: T. Avsyanskaya, maj: M. Sittová
nepř  
     
mezitřída
 
Pl. JCh, J.Club. ASTARTE GOLD Klan Sycylijcz *03. 05. 2013
o:  ODE'S HOLLYWOOD SUPERSTAR
m: BARBARA BARA BARA ASTARTE GOLD
chov: B. Halocha, maj: M. Sowinski
 
V1,CAC, KL. VÍTĚZ, BOS
 CHARLOTTE z Úpatí hor *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
 chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
 
V2,res.CAC  
 PRINCESS BEAUTY z Targenu *4.2.2013
o: RAGSOL VITIAZ
m: SANDRA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: J. Fotrová
 
 
VD3  
 
   
tř. otevřená
 
 
 
ROXI z Ivafre *01. 09. 2011
o: LUCIFER Z IVAFRE
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: J. Šedinová
VD1  

HAPPY GIRL z Úpatí hor *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m: WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA

chov: P. Helerová, maj: L. Salava

VD2  
ESMERALDA Atrei Kirabzer *5.10.2012
o: BLACK BERRY´SMISSION COMPLETED
m:YKIRAM ATREI KIRABZER
chov: Ing. M. Rezbárik, maj. J. Lohynská
 
nepř.  
     
tř. vítězů
     
Ch. BRILANCE GIRL Astarate Gold *12. 07. 2010
o: ALDO ANN-CZU
m: ILIADA ASTARATE GOLD
chov: : R. First, maj: E. Wedrycka-Sarnecka
 
V1,CAC,
LEWISIE Moravia Clér *10. 07.2011
o: BLACKBERRYS MISSION COMPLETED
m: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA
chov: O. Michlová, maj: J. Šedinová
V2, res.CAC  

 

 

   
tř. veteránů
     
Ch. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 13.3.2002
o: Ch. BENNY ISPAMÁN
m: KCh.KIMMI ABATAJ

chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
V1, NEJ. VETERÁN
     
tř. čestná
Ch. BAILA J. Jantar Moravy *28. 01.2008
 o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
 m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
 chov: I. Stehnová, maj: : I. Stehnová
V1
     
tř. mimokonkurenci
     
LHASA APSO  -  PES SYMPAŤÁK
 2014
 
LUM-BI Agata Lux *5. 11. 2008
o: CORNELIUS CRASSKA
m: KIARA AGATA LUX
chov: A. Zabranská, maj: A. Zabranská
   
SHIH TZU
 
 
Ch. NETT z Kraje mlh *06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH

chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
 
 
DANETTA Imperial Bohemia *10.08.2008
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 
 

 

Poděkování

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem kteří se podílejí na přípravě klubové výstavy
< xml:namespace prefix = "v" />< xml:namespace prefix = "v" />< xml:namespace prefix = "v" />< xml:namespace prefix = "v" />< xml:namespace prefix = "v" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />  

FRAMATO, s.r.o.

krmivo značky BOSCH pro vítěze

Kheiron, s.r.o. – Úvaly

veterinární dozor

SPORT FORTE

pohár pro BOB

Petra Hellerová

CHS z Úpatí hor

dárek pro rozhodčí

balíčky pro soutěže dětí

zajištění vzorků krmiva CIBAU – FARMINA

BAREL pro BISS

Robert Kubeš

Zajištění sponzora výstavy fi. FRAMATO

Daniela Gottfrídová,

CHS Čo Oju

kokardy pro vítěze a tř. mimokonkurenci, videozáznam

Lenka Bejčková

CHS Premium Bohemia

mašličky pro vítěze

Daniela Čermáková

CHS Danetta Goodess

balíčky pro soutěže dětí, dárek pro soutěž PES SYMPAŤÁK 2014

Petr Šedina

foto vítězů

Marta Junková

zajištění výstavy, tisk materiálů

 

 

             

 

 

  •  
TOPlist