SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

18. 3. 2007  PRAHA 9 - Dolní Počernice, hotel Svornost
rozhodčí: Robert Kubeš, CZ    61/55 psů
 

 

 

 

 

                  

PSI
 
Třída puppy
 
                   
UNKAS z Ivafre *07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: Iva Fremrová
VN1
ERNIE z Vatomy
*10.10.2006
o: DEVILYOU FROM AUDREYS PARADIS
m: AVRIL Z VATOMY
ch: J. Bartošková, maj: A. Rossnerová
 VN2  
HAMLET Veselá povaha
*17.10.2006
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: EMINENCE ZE SLAVONÍNA
chov: V. Jonáková, maj: V. Jonáková
 VN3  
LUCKY BEAR z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK’S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 VN4  
IRVINE z Tiwai
*22.11.2006
o: SPINNER LUCKY BOHEMIA ACRO
m: GINA SUNDANCE Z TIWAI
chov: J. Vargová, maj: J. Vargová
 VN  
  LAGE SHAKER z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK’S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 VN  
ALMOND Stars Acro
*24.11.2006
o: CH. MIDNIGHT DREAM DANCING JOE
m: QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: M. Smetanová, maj: L. Jurčáková
 Nenastoupil  
ANTHONY Stars Acro
*24.11.2006
o: CH. MIDNIGHT DREAM DANCING JOE
m: QUEEN STAR BOHEMIA ACTO
chov: M. Smetanová, maj: J. Rychtecký
 Nenastoupil  
ATTILA Stars Acro
*24.11.2006
o: CH. MIDNIGHT DREAM DANCING JOE
m: QUEEN STAR BOHEMIA ACTO
chov: M. Smetanová, maj: J. Rychtecký
 Nenastoupil  
     
Třída dorostu
       
   
RAPSBERRY JAM Premium Bohemia
*02.09.2006
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 VN1  
BAMBOOCHA Orso Antro
*21.06.2006
o: ZANY LUNATIC BOHEMIA ACRO
m: FRANCESCA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Z. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 VN2  
ADONIS Born to Success
*14.09.2006
o: ONE IN MILION PREMIUM BOHEMIA
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr. P. Rubášová, maj: Mgr. P. Rubášová
 VN3  
DOMINIK Sylvadog Bohemia
*20.07.2006
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: J. Ledvinová
 VN4  
 
Třída mladých
   
   
PRINC BAJAJA z Ivafre 
*13.02.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS 
m: VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: E. Býšková

 V1 CAJC

 BOB

 
MAN IN BLACK Bohemia Acro 
*28.11.2005
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BEAUTY QUEEN BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: D. Opltová
 V2  
cheina doll´s eightball
*02.11.2005
o: CHEINA DOLL´S CGUCCI
m: ME LITTLE JAJA BOHEMIA ACRO
chov: A. Burkas, maj: A. Burkas
 V3  
QUENTIN ROSE Premium Bohemia
*19.01.2006
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ART ROSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: Š. Vašková
 V4  
ARAMIS Orso Antro
*11.05.2006
o: HATTI RED MAN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
m: ANASTÁZIE Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE      
chov: Z. Zátková, maj: D. Tichá
 V  
BIGBELL´S FIRE STORM
*10.05.2006
o. XERALANE´S RED DRAGON
m: BIGBELL´S ZERIA COWBOY
chov: P. Chaowanklang, maj: Mgr. P. Rubášová
 V  
MARKO z Kraje mlh
*02.01.2006
o: QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: CROWN PRINCES BOHEMIA ACRO
chov: D.Opltová, maj: J. Vargová
 V  
keiko shaky z Medvědího doupěte
*19.04.2006
o: WENRICK´S MOVER AND SHAKER
m: BAGABOO XPLOSIO Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: V. Hanč
 VD  
MAXIM z Kraje mlh
*02.01.2006
o: QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: CROWN PRINCES BOHEMIA ACRO
chov: D.Opltová, maj: L. Holakovská
 VD  
NICOLAS z Kraje mlh
*14.02.2006
o: SATISFACTION BOHEMIA ACRO
m: XARA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: V. Andrlová
 Nenastoupil  
 
Třída mezitřída
   
   
ANDY Indian Chan
*05.10.2005 
o: Ch. INDIANA JONES PÝCHA POTALY
m: Ch. CHANELLA Z IVAFRE
chov: J.Rodová, maj: J. Rodová
 V1 CAC  
KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro
*03.09.2005
o: WENRICK´S LEGENDARY MAN
m: PRIME MOON RED ORIENT OF ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských
 Nenastoupil  
 
Třída otevřená
   
   
CH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: CH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V1 CAC  
CH. LUCIFER z Ivafre 
*01.07.2004
o: ICH. ZANY LUNATIC BOHEMIA ACRO
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I.  Fremrová, maj: I. Fremrová
 V2 RES. CAC  
WIZARD Bohemia Acro
*17.04.2002
o: ZRUFUS FROM AUDREYS PARADIS
m: GISEHA ACRO CS
chov: J. Podzemská, maj: J. Vargová
 V3  
HATTI RED MAN  z Medvědího doupěte
*08.01.2004 
o: DAY BREK BOHEMIA ACRO
m: BUGABOO XPLOSIO Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 V4  
ANDVARI Ornamentum Bohemia  
*16.07.2002 
o: LOVE BOY BOHEMIA ACRO
m: AVE MARIA AURUM BOHEMIA
chov: M. Cihelková, maj: O. Maternová

 V

 
GEMBLER z Kraje mlh 
*29.01.2005
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: ROSEMARY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 V  
 
Třída vítězů
 
   
CH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: CH. LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová,  maj: R. Štekr
 V1 CAC  
CH. NETT z Kraje mlh
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
 V2 RES. CAC  
 
Třída čestná
 
   
CH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE 
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská

 1. místo

 Vítěz třídy čestné

 
 
FENY
 
Třída puppy
 
   
DAISY z Vatomy
*21.09.2006
o: DEVILYOU FROM AUDREYS PARADIS
m: ANNABELL Z VATOMY
chov: J. Bartošková, maj: J. Bartošková
 VN1  
ULI FANTASIA z Ivafre
*07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
 VN2  
HENTAI Veselá povaha
*17.10.2006
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: EMINENCE ZE SLAVONÍNA
chov: V. Jonáková, maj: J. Švejdová
 VN3  
EMMY z Vatomy
*10.10.2006
o: DEVILYOU FROM AUDREYS PARADIS
m: AVRIL Z VATOMY
ch: J. Bartošková, maj: D. Šůsová
 VN4  
ELISHA ze Sluneční pláně
*27.11.2006
o: SATISFACTION BOHEMIA ACRO
m: VALENTÝNKA Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: K. Hobza
 VN  
HYACINTA Veselá povaha
*17.10.2006
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: EMINENCE ZE SLAVONÍNA
chov: V. Jonáková, maj: V. Jonáková
 VN  
LESLIE z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK’S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková 
 VN  
QVELLIN z Kraje mlh
*23.10.2006
o: SATISFACTION BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: I. Pilzová
 VN  
       
Třída dorostu
         
   
DONELLA SUCCESS Sylvadog Bohemia
*20.07.2006
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA  
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: V. Bringlerová
 VN1  
ARABELA Born to Success
*14.09.2006
o: ONE IN MILION PREMIUM BOHEMIA
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr. P. Rubášová, maj: Mgr. P. Rubášová
 N2  
 
Třída mladých
 
   
PRINCEZNA LADA z Ivafre
*13.02.2006
o: VONG-KONG SHAN ABBAS
m: ICH. VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 V1 CAJC  
QUEENIE ROSE Premium Bohemia 
*19.01.2006
o: PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ART ROSSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L .Hynková
 V2  
AMBROSIE Orso Antro 
*11.05.2006
o: HATTI REDMAN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
m: ANASTÁZIE Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. Z. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 V3  
AMY TRIXIE Bohemia King 
*15.05.2006
o: SATISFACTION BOHEMIA ACRO
m: ROSEMARY Z KRAJE MLH
chov: E. Papežíková, maj: E. Papežíková
 V4  
KIMBERLY z Medvědího doupěte
*19.04.2006
o: WENRICK´S MOVER AND SHAKER
m: BAGABOO XPLOSIO Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Š. Vašková  
 V  
 
Třída mezitřída
 
   
IRIN z Medvědího doupěte
*10.05.2005
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Š. Vašková
 V1 CAC  
ANJA Indian Chan
*05.10.2005
o: CH. INDIANA JONES PÝCHA POTALY
m: CH. CHANELLA Z IVAFRE
chov: J. Rodová, maj: J. Rodová

 V2 RES. CAC

 
AMELIE Indian Chan
*05.10.2005
o: CH. INDIANA JONES PÝCHA POTALY
m: CH. CHANELLA Z IVAFRE
chov: J. Rodová, maj. J. Rodová
 V3  
ICE QUEEN z Kraje mlh 
*29.07.2005
o: QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: XARA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: J. Hynlová
 V4  
KISS OF NIGHT Bohemia Acro
*03.09.2005
o: WENRICK´S LEGENDARY MAN
m: PRIME MOON RED ORIENT OF ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských
 Nenastoupila  
 
Třída otevřená
 
   
ŽOŠI Rolnička
*20.08.2005
o: COUNTRY BOY Z CZECH MOGADORU
m: ANDRA PÝCHA TIBETU
chov: H. Czudková, maj: H. Czudková
 V1 CAC  
NICK-NACK Bohemia Acro
*24.11.2003
o: WENRICK`S MOVER AND SHAKER
m: SANIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: B.Černíková
 V2 RES. CAC  
BELLISIMA Bohemia Acro
*31.12.2004
o: KINGPORACRO DI CASA CORSINI 
m: PRIME MOON RED ORIENT OF ACRO
chov: J.Podzemská, maj: M.+J. Plachtovi
 V3  
 
Třída vítězů
   
   
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.03.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 V1 CAC  
 
Třída čestná
 
   
CH. ICY BEAUTY Bohemia Acro 
*13.04.2003
o: WINGATE´S GREATEST FOR ACRO
m: DAYSI-CHAIN BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: Z. Skrčená
 1. místo  
   
Třída veteránů
 
   
ICH. KISS OF ANIERES Paprsek Tibetu 
*25.03.1997
o: ICH. CHAKPORI´S CARTOUCHE
m: ICH. GEISHA PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr

 V1

 Nejhezčí veterán 

 
ICH. VANITY Bohemia Acro 
*13. 11. 1998
o: SANNIE`S KE-SAN KARI MOON
m: BLACKIE ACRO CS
chov: J. Podzemská, maj: I. Fremrová
 V2  
   
SOUTĚŽE
 
Páry
 

 

 
ANDY Indian Chan
AMÉLIE Indian Chan
 
Maj. J. Rodová
 1. místo  
BAMBOOCHA Orso Antro
AMBROSIE Orso Antro
Maj: Ing. M. Zátková
   
   
Chovatelská skupina
   
   
z Ivafre, chov: I. Fremrová
 1. místo  
Orso Antro, chov: Z. Zátková    
z Medvědího doupěte, chov: Ing. M. Zátková    
Premium Bohemia, chov: L. Bejčková      
     
Třída mimokonkurenci
       
   
CORDOY Fádaji
*14.04.2000
o: SCANDAL LOVER BOHEMIA ACRO
m: JASMÍNA DANONE CS
chov: P. Fajfrlíková, maj: P. Bartoňová
   
CZECH REBEL od Mnichů
*05.01.2003
o: ICH. SOCRATES PAPRSEK TIBETU
m: CHITA RI-VĚ-GU
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová
   
DESPERÁDO Brilliant eyes
*23.03.2001
o: AGASSI BRILLIANT EYES
m: ATTRACTIVE GIRLL BOHEMIA ACRO
chov: E. Kovaříková, maj: P. Bartoňová
   
FU-LIN od Mnichů
*17.10.2003
o: RUBENS PAPRSEK TIBETU
m: ANCK-NU-SAMUN OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová
   
FU-LIN od Mnichů
*17.10.2003
o: RUBENS PAPRSEK TIBETU
m: ANCK-NU-SAMUN OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová
   
WENRICK´S MOVER AND SHAKER
*16.01.2001
o: CH. MISTY DAJAVUE RAP ON THAIBOK
m: CH. WENRICK´S TRACED BY XERALANE
chov: W.+R. Paquette, maj: M. Kubíčková
   

 

TOPlist