SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 12. 9. 2010  PRAHA 8 - Libeň, hotel Step ****
 Rozhodčí: Mirosław Redlicki, Pl   
                                   
   
 Za fotky z výstavy děkujeme panu Býškovi.

PSI 

Třída štěňat
   
                   
KRYŠTOF z Ivafre
*11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: D. Brandová
 VN1  
KARLOS z Ivafre
*11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 VN2  
 
Třída dorostu
 
   
BONNY z Heřmanských kopců 
*23.02.2010
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: ELLA BORN TO SUCCES
chov: J. Tomková, maj. J. Tomková
 VN1   
CASSEY z Aleany 
*25.02.2010
o: VONG-.KONG SHAH ABBAS
m: CHEWY ZE SLAVONÍNA
chov: R. Brandejsová, L. Křivánková
 VN2  
CASPIAN PRINCE of Bohemian Kingdom 
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: M. Broukalová
 VN3  
CASINO ROYAL of Bohemian Kingdom 
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: E. Drahotová
 N4  
 
Třída mladých
   
   
E`THAO-TCHU Shah Abbas
*03.09.2009
o: BANDOLERO FROM AUDREYS PARADIS
m: DOUCE-NUIT-D`-OR DU CLOS DE LA RAMALIERE
chov: J.C. Klein, maj: I. Fremrová

 V1 CAJC

Klubový vítěz mladých

 

 
ARWIN Daholu
*06.09.2009
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: BRIA SHANTI HELFRA
chov: D. Svobodová, maj: D. Svobodová
 V2  
CHAMELEON z Ivafre
*07.07.2009
o: USHAR-TSIN FATINAL AL SJARK
m: NARCISKA Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: L. Křivánková
 V3  
ETIEN Bohemia King 
*06.11.2009
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: AMY TRIXIE BOHEMIA KING
chov: E. Papežíková, maj: Z. Kratochvílová
 VD4  
AL PACINO Breed Love
*21.11.2009
o: ONE THE BEST IVEKO-DOG
m: JACQUEL MONICA Z TARGENU
chov: M. Janáková, maj. M. Janáková
 VD  
HOLLYWOOD ze Sluneční pláně
*12.08.2009
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: GINNIE Z TARGENU
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 VD  
FASCO Magic Moravia
*21.10.2009
o: ALBERTO MAGIC MORAVIA
m: C`VANITY MORAVIA CLÉR
chov: Ž. Žišková, maj: A. Pavelcová
 D  
 
Třída mezitřída
 
   
JCH. Showcase OTERO CHO OYU
*22.12.2009
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková
 V1 CAC

 KLUBOVÝ VÍTĚZ

 BOB

 BISS

   
AGENT PROVOCATEUR Disanfe
*22.03.2009
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
 V2 RES. CAC  
X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
*18.01.2009
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 V3  
FRANCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 VD4  
QUENTIN ze Slavonína
*06.06.2009
o: GIGOLO FROM AUDREYS PARADIS
m: ZOQUETTE BOHEMIA ACRO
chov: L. Hynková, maj: J. Šlapková
 D  
 
Třída otevřená
 
   
ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: CH. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing. E. Býšková+ I. Fremrová
 V1 CAC  
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V2 RES. CAC  
O`CONNOR ze Slavonína 
*15.10.2008
o: CH. LASHALIMAR REDDY FOR HOLLYWOOD
m: CH. FAUX PAS ZE SLAVONÍNA
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
 V3  
 
Třída vítězů
 
   
CH. DANISH PRINCE Roy´s Sun 
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V1 CAC  
BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 V2 RES. CAC  
ICH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V3  
 
Třída čestná
 
   
I WANT CANDY Premium Bohemia
*06.06.2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 V1
 
Třída veteránů
 
   
ICH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE          
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská

 V1, Nejlepší veterán

 BEST VETERAN

 
ICH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V2  
 
FENY 
 
Třída štěňat
 
   
KENYA z Ivafre
*11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 VN1

 SUPER PUPPY

  
ANGELICA z Targenu 
*11.05.2010
o: PRINCE ROYAL OF IVEKO-DOG
m: AMANDA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: S. Kořízková
 VN2  
BARUNCA z Targenu 
*12.05.2010
o: GERARD PHILIPE IVEKO-DOG
m: HANICA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: M. Suchánková
 VN3  
 
Třída dorostu
 
   
NU-LEE-ATREI Kirabzer 
*28.02.2010
o: BLACKBERRY`S MISSION COMPLETED
m: FAIDRA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: Z. Kim

 VN1

 PRIMUS MINOR

CUBA LIBRE z Aleany 
*25.02.2010   
o: VONG-.KONG SHAH ABBAS
m: CHEWY ZE SLAVONÍNA
chov: R. Brandejsová, maj: D. Smolová
 VN2  
CARMEN ELECTRA of Bohemian Kingdom *04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: L. Drahotová
 N3  
FELICITY Bohemia King 
*23.12.09
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: REBECA Z KRAJE MLH
chov: E. Papežíková, maj: M. Broukalová
 Nenastoupila  
 
Třída mladých
 
   
APHRODITE Breed Love
*21.11.2009
o: ONE THE BEST IVEKO-DOG
m: JACQUEL MONICA Z TARGENU
chov: M. Janáková, maj. M. Janáková
 V1 CAJC

 OPTIMUS JUNIOR

 BOS

  
FÁMA z Ivafre
*21.04.2009
o: LOGYA LOPEUN-CHANG`YE
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 V2  
FIFTY FIFTY Imperial Bohemia
*21.05.2009
o: ICE COLD NOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: M. Suchánková
 V3  
REBECCA ze Slavonína
*26.07.2009
o: GIGOLO FROM AUDREYS PARADIS
m: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
chov: L. Hynková, maj: V.+K. Policarovi
 V4  
ISABELA CHANEL z Ivafre
*07.09.2009
o: XERALAN Z IVAFRE
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 VD  
 
Třída mezitřída 
 
   
WANNA BE GOOD Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: GCH. PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 V1 CAC  
GODDESS Imperial Bohemia
*24.05.2009
o: BRONCO RED Z KRAJE MLH
m: BRILLIANT STAR IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 V2 RES. CAC  
 
Třída otevřená
 
   
 
BRIA SHANTI Helfra 
*16.06.2007
o: QUENTIN ROSE PREMIUM BOHEMIA
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H. Potančoková, maj: D. Svobodová
 V1 CAC
 
ANNIE z Jižní růže
*15.02.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: A. Kuba
 V2 RES. CAC  
JCH. AISHA Diamond Wingate
*14.09.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CH. QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: Ing. J. Rychtecký, maj: P. Hellerová

 V3

 
RÉZY z Kraje mlh 
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
Nenastoupila  
 
Třída vítězů
 
   
JACQUEL MONICA z Targenu 
*13.03.2007
o: FOREVER YOUNG PREMIUM BOHEMIA
m: BLUEBERRY DRAGONLANCE
chov: J. Žourková, maj: M. Hranická

 V1 CAC

 KLUBOVÝ VÍTĚZ

  
BAILA J. Jantar Moravy 
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 nenastoupila  
 
Třída čestná
 
   
PINA COLADA Premium Bohemia
*29.10.2004
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: CH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 V1
 VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
   
 
Třída veteránů
 

 

 

 
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová

 V1 Nejlepší veterán

 

 

 

 
   
SOUTĚŽE
 
Mladý vystavovatel I. kategorie
   
   
Heller David  1. místo  
Kubová Alexandra    
Eberhart Erik    
Eberhart Vojtěch    
 
Mladý vystavovatel  II. kategorie
 
   
Hellerová Tereza  1. místo  
Vlčková Michaela    
 
Chovatelská skupina
 
   
z Ivafre 1. místo  
z Ivafre    
 
Třída mimokonkurenci
 
   
 CH. NETT z Kraje mlh 
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
    

 

TOPlist