SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 
27. 11. 2011  PRAHA 8 - Libeň, hotel Step ****
KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIIH-TZU
 rozhodčí: : Jean-François Vanaken/  76/66 psů
 
 Na první adventní neděli se v krásném prostředí hotelu sešli všichni,
kteří mají rádi tibetská plemena LHASA  APSO  a  SHIH  TZU
 
 
CLICK
 
  sponzoři výstavy  
     
     

 

 
 
 
PSI 
Třída štěňat
   
                   
ORIGINAL BRASIL JR. Sylvadog Bohemia
*28.05.2011  
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
VN1
SUPER PUPPY
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia
*28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. I. Majerová
VN2  
ONLY BEING HAPPY Sylvadog Bohemia
*28.05. 2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: L. Brožová
VN3
 
ALLEGRO Premium Bohemia
*07.07.2011
CMKU/SHI/5347/11
o: PRIME MOON CHA CHA CHA
m: PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 
 
VN4
 
ADAM DU PARADIS Par Moitié
*14.06.2011
o:GJALTHANG ČO OJU
m: FIFTY-FIFTY MPERIAL BOHEMIA
chov: M. Suchánková, maj: L. Drahotová
VN
 
ANTONIO ROYAL Par Moitié
*14.06.2011
o:GJALTHANG ČO OJU
m: FIFTY-FIFTY MPERIAL BOHEMIA
chov: M. Suchánková, maj: B. Veselková
VN
 
APOLLO Premium Bohemia
*07. 07.2011
o: PRIME MOON CHA CHA CHA
m: PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková , maj: L. Bejčková
VN
 
ATREJ CHARME Par Moitié
*14.06.2011
o:GJALTHANG ČO OJU
m: FIFTY-FIFTY MPERIAL BOHEMIA
chov: M. Suchánková, maj: M. Suchánková
VN
 
ANDREJ NOBLES Par Moitié
*14.06.2011
o:GJALTHANG ČO OJU
m: FIFTY-FIFTY MPERIAL BOHEMIA
chov: M. Suchánková, maj: M. Suchánková
N  
DIESEL Jantar Moravy
*26.06. 2011
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. BAILA J. JANTAR MORAVY
chov: I. Stehnová, maj: Z. Janíková + J. Novák
Nenastoupil  
 
Třída dorostu
 
   
NICOLAS z Ivafre
*27.03.2011
o: E´THAO-TCHU SHAH ABBAS
m: EBI Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: Malcová

VN1,PRIMUS MINOR

KARMA CAFE FROM Audrey´s Paradis
*04.05.2011
o: KARSON FOOLER AUDREY´S PARADIS
m: FIREWINGS FROM AUDREY´S PARADIS
chov: E. Kesseler, maj: S. Lanková
VN2  
ANDY od Otavy
*06.03.2011
o: BELTINE od Šumavské brány
m ROZÁRKA z Ivafre
chov: M. Šimčík, maj: M. Šimčík
N3  
ALVIN Moravian Honey
*15. 03. 2011
o GJALTHANG Čo Oju
m: KONVALINKA ze Slavonína
chov: J. Šlapková, maj: J. Šlapková

Nenastoupil

 
 
Třída mladých
   
   
SAN JUAN DEL RIO Success Esence
*20.11. 2010
o: DILEMMA DREAM RUNNER
m: KAYBAROSHI HAN – HAR CONTROVERSY WOMAN
chov: I. Matuszek, maj: V.+ A. Policarovi
V1 CAJC
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH
TARRON ze Slavonína
*21.02.2005
o: CONNOR ZE SLAVONÍNA
m: ANN FOR SLAVONÍN OD MNICHŮ
chov: L. Hynková, maj: A. Pavelcová

 

V2

 

ROCK´N ROLL SYLVADOG z Medvědího doupěte
*25.11.2010
o: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: ing. M. Zátková, maj: S. Lanková
V3  
ZALARETT Paprsek Tibetu 
*03.08.010
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: VIXIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: E. Žihovičová
V4  
Lemuro HAPPY FELLOW  
*15.01.2011 
o: XERALANE´S ANGEL FACE
CHEINA DOLL´S HAPPY
chov: E.Palaimaite, maj: V. Soukupová
V  
BERT od Krásné Anny
*09.09.2010
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: DARA MON-LANG
chov: G. Jaňourová, maj: P. Landovská
VD
 
KENNY PRINCE Sylvadog Bohemia 
*19.11.2010
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: GPLDEN SWEETY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: Š. Vašková
VD  
UNKY-ATREI Kirabzer
*28.12.2010
o: BLACKBERRY´S MISSION COMPLETED
m: CATTLE LEY ROLNIČKA
chov: S. Rezbáriková, maj: R. Cigánková
VD  
SPEEDY z Medvědího doupěte
*08.02. 2011
o: VOYAGER PREMIUM BOHEMIA
m: ASSE SHEILSY UROBOROS
chov: Ing. M. Zátková, maj: F. Přívětivý
D  
EKADAS Rolnička
*27.01. 2011
o: HANG-RI ČO OJU
m: LEWISIE OD SLAVONÍNA
chov: H. Czudková, maj: H. Czudková

Nenastoupil

 
 
Třída mezitřída
 
   
RAGSOL Vityaz
*27. 03.2010
o: RAGSOL MAHARA
m: RAGSOL ULIANA
chov: V. Soldatova , maj: J. Žourková
V1 CAC
ZIRKON Premium Bohemia *25.05.2010
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj. L. Bejčková
V2 RES. CAC  
CASINO ROYAL of Bohemian Kingdom
*04.03.2010  
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: E. Chrastinová
V3  
BONNY z Heřmanských kopců
*23.02.2010
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: ELLA BORN TO SUCCES
chov: J. Tomková, maj. J. Tomková 

V4

 
KARLOS z Ivafre
*11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov:  I.Fremrová, maj: Z. Rychtaříková
V  
CASSEY z Aleany
*25.02.2010
o: VONG-.KONG SHAH ABBAS
m: CHEWY ZE SLAVONÍNA
chov: R. Brandejsová, L. Křivánková
VD  
CHRISTIAN DIOR Imperial Bohemia
*25.05.2010
o: DANISH PRINCE ROY´S SUN
m: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: M. Lapišová  

Nenastoupil

 
 
Třída otevřená
 
   
Ch. ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: Ch. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing. E. Býšková
V1, CAC  
CARAMELO Jantar Moravy
*02.05.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: AMY YOUNG LADY JANTAR MORAVY
chov: I Stehnová, maj: P. Sněhotová
V2 RES. CAC  
AGENT PROVOCATEUR Disanfe
*22.03.2009
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
V3  
ETIEN Bohemia King
*06.11.2009
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: AMY TRIXIE BOHEMIA KING
chov: E. Papžţíková, maj: Mgr. Z. Kratochvílová
V4  
FASCO Magic Moravia
*21.10.2009
o: ALBERTO MAGIC MORAVIA
m: C`VANITY MORAVIA CLÉR
chov: Ţ. Ţišková, maj: A. Pavelcová
V  
 
Třída vítězů
 
   
CH. Showcase OTERO CHO OYU
*22.12.2009
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková
V1 CAC
KLUBOVÝ VÍTĚZ
BOS
Ch. BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 
V2, RES.CAC
Ch. PRINC BAJAJA z Ivafre
*13.02.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: VANITY BOHEMIA ACCRO
chov: I. Fremrová, maj: E. Býšková
V3  
ICh. DANISH PRINCE Roy´s Sun
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr

Nenastoupil

 
 
Třída veteránů
 
   
ICH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
V1, Nejlepší veterán
BEST OF VETERAN
ICH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
nenastoupil
 
 
 
Třída čestná
 
   
ICH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro
*07.07. 2004
o: ICH. PRIME MOON CHACHACHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
V1
VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ
 
FENY 
 Třída štěňat
 
   
DELINDA Jantar Moravy
*26.06. 2011
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. BAILA J. JANTAR MORAVY
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
VN1
DONATELLA Jantar Moravy
*26.06.2011
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. BAILA´J JANTAR MORAVY
chov: I. Stehnová, maj: V. Soukupová
VN2  
PARADIS SHEILA Sylvadog Bohemia
*02.06.2011
o: SAFFRON SHERHY WELCOME
m: GENEVIEVE SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: A. Blaţková
VN3  
PHOEBE ROSE Sylvadog Bohemia
*02.06.2011
o: SAFFRON SHERHY WELCOME
m: GENEVIEVE SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: M. Štěpánková
VN4  
AMANDA PRINCESS Par Moitié
*14.06.2011
o:GJALTHANG ČO OJU
m: FIFTY-FIFTY MPERIAL BOHEMIA
chov: M. Suchánková , maj M. Suchánková
N  
 
Třída dorostu
 
   
YELLOW - ATREI Kirabzer
*28.2.2011
o: Blackberry´s MISSION COMPLETED
m: ONURIS - ATREI KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: L. Zemánková
VN1  
  BALLY HAY Daholu
*08.04.2011
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: YZZI ATREI Kirabzer
chov: D. Svobodová, maj: D. Svobodová
nenastoupila 
 
 
 
 
Třída mladých
 
   
FERGIE z Targenu
*12. 01.2011
o: JCh. PRINCE ROYAL OF IVEKO- DOG
m: DIANA z Targenu
chov: J. Ţourková maj: J. Žourková
V1 CAJC
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH
OPTIMUS JUNIOR
KISS ME EVER Sylvadog Bohemia
*09.11. 2010
o: Ch. SAFFRON SHERHY KEP IN STEP
m: GOLDEN SWEETY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
V2  
MC. ALLECIA BETH Sylvadog Bohemia
*15.11.2010
o: SAFFRON SHERHY WELCOME
m: WLOWER LADY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: P. Kratochvílová
V3  
SIRAEL z Medvědího doupěte
*08.02.2011
o: VOYAGER PREMIUM BOHEMIA
m: ASSE SHEILSY UROBOROS BEAR
chov: ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
V4  
GRACIE CONY z Vatomy
*19.11.2010
o: O´CONNOR ZE SLAVONÍNA
m: DAISY Z VATOMY
chov: J. Bartošková, maj: : J. Bartošková
V  
NANCY CHOCOLATE Sylvadog Bohemia
*21.11.2010
o: FAMOUS RED BOY SYLVADOG BOHEMIA
m: QUEEN SYLVA BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: I. Přádová
D  
KIRSTIE ALLEY Sylvadog Bohemia
*09.11. 2010
o: Ch. SAFFRON SHERHY KEP IN STEP
m: GOLDEN SWEETY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: R. Přáda
nenastoupila  
 
Třída mezitřída 
 
   
KENYA z Ivafre
11.04.2010
o: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
V1, CAC
 
Z`OTERA Paprsek Tibetu 
*03.08.2010
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: VIXIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: L. Eschnerová

V2, RES.CAC

 
ANGIE Vycházející hvězda
*22.08.2010
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: BERUŠKA Z VATOMY
chov: I.Macourková, maj: I.Macourková
V3  
CARMEN ELECTRA of Bohemian Kingdom
*04.03.2010
o: VALENTINO Z IVAFRE
m: REBELIES SPIRIT PREMIUM BOHEMIA
chov: D. Švandová, maj: L. Drahotová
V4  
ASHANTI Vycházející hvězda
*22.08.2010
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: BERUŠKA Z VATOMY
chov: I.Macourková, maj: L. Pechová

Nenastoupila

 
 
Třída otevřená
 
   
ICh. NOBLESA OF AMOR Iveko-Dog
*16.8.2006
o: Ch. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: Ch. CHOCOLATE KISS BOHEMIA ACRO
chov: I. Kozáková maj: P. Sumeráková + I. Kozáková
V1 CAC 
ULI FANTAZIA z Ivafre
*07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
V2 RES. CAC  
ELLA Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORM
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr. P. Rubášová, maj: J. Tomková
V3  
PER D´ORSO ANTRO Premium Bohemia
*29.10.2004
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: M. Zátková
VD4  
 
Třída vítězů
 
   
EJW Ch. FÁMA z Ivafre
*21.04.2009
o: LOGYA LOPEUN-CHANG`YE
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
V1, CAC
KLUBOVÝ VÍTĚZ
BOB
 
  
Ch. LASHALIMAR Absolutely Stunning
*11.10.2006
o: Ch. SEAFAL ABSOLUTELY
m: Ch. LASHALIMAR KISS MY BRASS
 
V2, RES.CAC
 
BRIA SHANTI Helfra
*16.06.2007
o: QUENTIN ROSE PREMIUM BOHEMIA
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H. Potančoková, maj: D. Svobodová 
nenastoupila
 
 
Třída veteránů
 
   
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
V1 Nejlepší veterán
IMPATIENS z Ivafre
*19.06.2003
o: XERALANE´S ABSOLUTE POWER
m: VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: J. Bartošková
V2  
 
 
Třída čestná
 
   
CH. BAILA J. Jantar Moravy 
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
V1
 
Třída mimokonkurenci
 
   
CH. NETT z Kraje mlh 
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
předveden  
PRIME MOON Smooth Criminal
*02.12.2008
o: Ch.MELODIA´S AFFAIR OF THE HEART
m: PRIMEE MOON VOULEZ VOUS
chov: E. Teixeira , maj: S. Lanková
předveden  
ROZÁRKA z Ivafre
*23.04.2006
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
předvedena  
EMILY OF DRAGON Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORN
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr. P. Rubášová, maj: V. a K. Policarovi         
předvedena  
 
   
 
BOB a BOS BISS
 
 
SOUTĚŽE
Dítě a pes
 
Alenka Šourová výborná  
Dominik Lupták výborný  
   
SOUTĚŽE
 
 Mladý vystavovatel I. a II. kategorie
   
   
Vlčková 1. místo  
Sněhotová 2. místo  
     
CHOVATELSKÉ SKUPINY  
     
z Ivafre 1. místo  
z Ivafre 2. místo  
Jantar Moravy 3. místo  
Sylvadog Bohemia 4. místo  
     
PÁRY
 
   
SAN JUAN DEL RIO Success Esence
x
EMILY OF DRAGON Born to Success
1. místo  
     
ROCK´N ROLL SYLVADOG z Medvědího doupěte
x
KISS ME EVER Sylvadog Bohemia
2. místo  
     

Výbor klubu děkuje všem kteří se podíleli na KLUBOVÉ VÝSTAVĚ

SPORT FORTE
pohár pro BOB
BALONTON Praha
zapůjčení mikrofonu a reproduktoru
Manželé Přibilovi
pomoc při organizování výstavy
Daniela Gottfrídová
CHS Čo Oju
 kokardy pro třídu mimokonkurenci,
vítěze třídy čestné a skleněnou plaketu pro BISS
videozáznam,
Sylva Lanková
CHS Sylvadog Bohemia
zajištění sponzorů
Lucie Kubová
CHS Salusana
výzdoba, zajištění dárků pro rozhodčí A  dárky pro vítěze
Daniela Čermáková
CHS Danetta
balíčky pro soutěţe dětí
Petra Sumeráková
CHS Imperial Bohemia
dárky pro vítěze
Josef Býšek
foto vítězů
   
 

 

 

TOPlist