SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 21. 3. 2010  PRAHA 8 - Libeň, hotel Step ****
 Rozhodčí: Linda Voláriková, SK  

 

 

rozhodčí  
paní Linda Voláriková
 
 

 

 

PSI 

Třída štěňat
   
                   
AL PACINO Breed Love
*21.11.2009< xml:namespace prefix = "o" />
o: ONE THE BEST IVEKO-DOG
m: JACQUEL MONICA Z TARGENU
chov: M. Janáková, maj. M. Janáková
 VN1
ETIEN BOHEMIA KING
*06.11.2009
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: AMY TRIXIE BOHEMIA KING
chov: E. Papežíková, maj: E. Papežíková
 VN2  
FASCO Magic Moravia
*21.10.2009
o: ALBERTO MAGIC MORAVIA
m: C`VANITY MORAVIA CLÉR
chov: Ž. Žišková, maj: A. Pavelcová
 N3  
 
Třída dorostu
 
   
E`THAO-TCHU Shah Abbas
*03.09.2009
o: BANDOLERO FROM AUDREYS PARADIS
m: DOUCE-NUIT-D`-OR DU CLOS DE LA RAMALIERE
chov: J.C. Klein, maj: I. Fremrová

 VN1

 Primus minor

ARWIN Daholu
*06.09.2009
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: BRIA SHANTI HELFRA
chov: D. Svobodová, maj: D. Svobodová
 VN2  
HOLLYWOOD ze Sluneční pláně *
12.08.2009
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: GINNIE Z TARGENU
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 N3  
CHAMELEON z Ivafre
*07.07.2009
o: USHAR-TSIN FATINAL AL SJARK
m: NARCISKA Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: L. Křivánková
 N4  
ARETT Daholu
*06.09.2009
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: BRIA SHANTI HELFRA
chov: D. Svobodová, maj: D. Svobodová
 Diskv.  
 
Třída mladých
   
   
Showcase OTERO CHO OYU
*20.12.2009
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková 

  V1 CAJC

 

AGENT PROVOCATEUR Disanfe
*22.03.2009
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková 
 V2  
X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
*18.01.2009
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 V3  
FRANCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 V4  
AZZARO ONYX Disanfe
*02.03.2009
o: VONK-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: E. Papežíková
 V  
CARAMELO Jantar Moravy
*02.05.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: AMY YOUNG LADY JANTAR MORAVY
chov: I Stehnová, maj: P. Sněhotová
 V  
QUENTIN ze Slavonína
*06.06.2009
o: GIGOLO FROM AUDREYS PARADIS
m: ZOQUETTE BOHEMIA ACRO
chov: L. Hynková, maj: J. Šlapková
 VD  
FALCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 Nenastoupil  
 
Třída mezitřída
 
   
Prime Moon SMOOTH CRIMINAL
*02.12.2008
o: CH. MELODIA`S AFFAIR OF THE HEART
m: PRIME MOON VOULEZ VOUZ
chov: E. L. Teixeira, maj: S. Lanková
 V1 CAC
O`CONNOR ze Slavonína 
*15.10.2008
o: CH. LASHALIMAR REDDY FOR HOLLYWOOD
m: CH. FAUX PAS ZE SLAVONÍNA
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
 V2 RES. CAC  
 
Třída otevřená
 
   
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V1 CAC
JCH. ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: CH. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing. E. Býšková+ I. Fremrová
 V2 RES. CAC  
 
Třída vítězů
 
   
BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová

 

 V1 CAC

 BOS

CH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: CH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V2 RES. CAC  
CH. PRINC BAJAJA z Ivafre 
*13.02.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: E. Býšková + I. Fremrová
 V3  
CH. DANISH PRINCE Roy´s Sun
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V4  
CH. FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
*19.02.2007  
o: CH. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V  
 
Třída čestná
 
   
I WANT CANDY Premium Bohemia
*06.06.2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 V1
ICH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002  
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE    
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V2  
 
Třída veteránů
 
   
ICH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V1, Nejlepší veterán
 
FENY 
 
Třída štěňat
 
   
APHRODITE Breed Love
*21.11.2009
o: ONE THE BEST IVEKO-DOG
m: JACQUEL MONICA Z TARGENU
chov: M. Janáková, maj. M. Janáková

 VN1

 Super puppy

BIBIANA Lenshi
*04.11.2009
o: BON J. JANTAR MORAVY
m: SAKURA Z IVAFRE
chov: L. Vodičková, maj: L. Vodičková
 VN2  
ESTHER Bohemia King
*06.11.2009
o: RICCO Z KRAJE MLH
m: AMY TRIXIE BOHEMIA KING
chov: E. Papežíková, maj: J. Hynlová
 VN3  
ALEXIS PEARL Salusana
*26.10.2009
o: FAMOUS RED BOY SYLVADOG BOHEMIA
m: BLACK ROSE MAGIC MORAVIA
chov: A. Kuba, A. + L. Kubovi
 N4  
FATIMA Magic Moravia
*21.10.2009
o: ALBERTO MAGIC MORAVIA
m: C`VANITY MORAVIA CLÉR
chov: Ž. Žišková, maj: R. Kovařík
 Nenastoupila  
 
Třída dorostu
 
   
ISABELA CHANEL z Ivafre
*07.09.2009
o: XERALAN Z IVAFRE
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 VN1
ANN FOR SLAVONIN od Mnichů
*08.08.2009
o: WEMRICK`S MOVER AND SHAKER
m: IMAGE OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: L. Hynková
 VN2  
HONEY ze Sluneční pláně
*12.08.2009
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: GINNIE Z TARGENU
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 VN3  
HILARY ze Sluneční pláně
*12.08.2009
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: GINNIE Z TARGENU
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 N4  
HOLIDAY ze Sluneční pláně
*12.08.2009
o: ICE COLD BOHEMIA ACRO
m: GINNIE Z TARGENU
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 Nenastoupila  
REBECA ze Slavonína
*26.07.2009
o: GIGOLO FROM AUDREYS PARADIS
m: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
chov: L. Hynková, maj: V.+K. Policarovi
 Nenastoupila  
 
Třída mladých
 
   
FÁMA z Ivafre
*21.04.2009
o: LOGYA LOPEUN-CHANG`YE
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová

 V1 CAJC

 Optimus junior

FRANCIS Imperial Bohemia
*21.05.2009
o: ICE COLD NOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: D. Vondráčková
 V2  
WANNA BE GOOD Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: GCH. PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 V3  
CONTESSA GABI Jantar Moravy
*02.05.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: AMY YOUNG LADY JANTAR MORAVY
chov: I Stehnová, maj: V. Soukupová
 V4  
FIFTY FIFTY Imperial Bohemia
*21.05.2009
o: ICE COLD NOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: M. Suchánková
 V  
GODDESS Imperial Bohemia
*24.05.2009
o: BRONCO RED Z KRAJE MLH
m: BRILLIANT STAR IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 V  
GOLDIE ze Sluneční pláně 
*12.12.2008
o: INDIAN KING Z KRAJE MLH
m: VALENTÝNKA Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: I. Zemanová Michálková
 V  
JAMPA Čo Oju
*14.03.2009
o:CH. FYER-PA ABATAJ ČO OJU
m: CH. GOWA-KHATAKHYI ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: I. Zemanová Michálková
 V  
WOODY PRINCESS Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: GCH. PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: O. Stříbrná Rokosová
 V  
ELLIS CHERRY Airez
*31.12. 2008
o: GJALTHANG ČO OJU
m: KISMIE Z KRAJE MLH
chov: Z. Krsková, maj: Z. Krsková
 VD  
 
Třída mezitřída 
 
   
AISHA Diamond Wingate
*14.09.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CH. QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: Ing. J. Rychtecký, maj: P. Hellerová
 V1 CAC
DANETTA Imperial Bohemia 
*10.08.2008
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 V2 RES. CAC  
FANNY ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: I. Zemanová Michálková
 V3  
 
Třída otevřená
 
   
PRINCESS MENDY OF Iveko-dog
*28.05.2008
o: PLAY`N`WIN PREMIUM BOHEMIA
m: CHOICE TOP IVEKO-DOG
chov: I. Kozáková, maj: I. Kozáková

 V1 CAC

ANNIE z Jižní růže
*15.02.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: A. Kuba
 V2 RES. CAC  
RÉZY z Kraje mlh 
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 V3  
LEMEE z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK´S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO Premium Bohemia
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková

 Nenastoupila

 
 
Třída vítězů
 
   
JACQUEL MONICA z Targenu 
*13.03.2007
o: FOREVER YOUNG PREMIUM BOHEMIA
m: BLUEBERRY DRAGONLANCE
chov: J. Žourková, maj: M. Hranická
 V1 CAC
BAILA J. Jantar Moravy 
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 V2 RES. CAC  
 
Třída čestná
 
   
ICH. CHOICE TOP Iveko-dog
*09.03.2004
o: PRIME MOON CHA CHA CHA
m: CHOCOLATE KISS BOHEMIA ACRO
chov: I. Kozáková, maj: I. Kozáková
 V1
 Vítěz třídy čestné
  
 
Třída veteránů
 

 

 

 
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová

 V1 Nejlepší veterán

 Best veteran

 

   
SOUTĚŽE
 
Mladý vystavovatel I. kategorie
   
   
Heller  1. místo
Kubová Alexandra    
 
Mladý vystavovatel  II. kategorie
 
   
Hellerová Tereza  1. místo
Kubová Natálie    
Ratajová    
 
Třída mimokonkurenci
 
   
 CH. NETT z Kraje mlh 
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
   

 

 

 

TOPlist