SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 
 

11. 09. 2016 - KV  SHIH TZU A LHASA APSO

  

rozh: VITALIY BELSKYY / UKR

     

Psi - třída štěňat

NABUCCO z Upatí hor * 30.3.2016
o: Ch. X-TREME ChA ChA PREMIUM BOHEMIA
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
VN1  SUPER PUPPY
MA CHI T´O FA FA´SOLO PER I TUOI OCCHI *18.03.2016
o: PERFECT STYLE DI CASA CORSINI
m: CATHERINE DENEUVE SOLO PER I TUOI OCCHI
chov: M. Filogrosso, maj. V. Soukupová
 
VN2  
EDY Royal Beatles team  *20.03.2016
o: CASPIAN PRINCEOF BOHEMIAN KINGDOM
m: FELICITY BOHEMIA KING
chov: M. Broukalová, maj. M. Broukalová
 
VN3  

Psi - třída dorostu

Saffron Sherhy DENZEL *21.02.2016
o: DEBEAUX COOPERSRAIN MR MARVELLOUS
m: SAFFRON SHERHY PARADISE
ch: I. Pipková, maj: I. Stehnová
 
VN1, PRIMUS MINOR

Psi - třída mladých

AGASSI  Jipe Bohemia *30.10.2015
o:Ch. A´MASHIRO JUSTIRAG
m: Ch. RED WHITE BEAUTY Z KOJCA COLI
ch: J. Šedinová, maj: Jeřábková M
 
abs.  
BAILEY´S Dar Tybetu FCI  *05.06.2015
o: SOLARIS AVIS HAPPY BOY
m: RIANA REHETO
chov: R. Polowczyk, maj: R. Polowczyk
 
V1,CAJC
KV.MLADÝCH, BOJ
CEASAR JIPE Bohemia  *03.12.2015
o: Ch. WENRICK´S CAPTURE THE MEMORY
m: C.I.B. LEWISIE MORAVIA CLÉR
 ch: Bc.Jitka Šedinová, maj: Bc.Jitka Šedinová
 
V2  

Psi - třída mezitřída

Kaybaroshi Han&Har MIDNIGHT PRINCE   * 31.03.2015
o: BIGFOOT DE THALEK MIDNIGHT STORM
m: SOLARIS AVIS MADAME KAYBAROSHI
chov: B. Oleszczuk, maj: J. Žourková
 
V1,CAC,KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB

Psi - třída otevřená

Ch. ASCANIO Paprsek Tibetu *24.07.2013 
o: SAFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: Z’OTERA PAPRSEK TIBETU
ch: L. Eschnerová, maj: L. Eschnerová
 
V1,CAC
Ch. AKIM z Ivafre *10.11.2012
o: Ch HOLLYWOOD FROM AUDREYS PARADIS
m: EJW ICh. FÁMA Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj. E. Býšková
V2,res.CAC
 
ADEN Wang Chook *28.8.2013 
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: GAY-DIANG SHAH ABBAS
ch: I. Beradze,  maj: S. Milerová
 
V3  
CONSTANTINE Salusana *15.12.2013
o: BR PEPPER´S NEVER SAY NEVER
m: ANNIE Z JIŽNÍ RŮŽE
chov: A. Kuba., maj: L. Kubová
 
V4  
 
Psi - třída vítězů
 
CHOCOLLATE z Úpatí hor  *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU  
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE    
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V1,CAC
Ch. ARTICO Danetta Goddess  *02.12.2011     
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: DANETTA IMPERIAL BOHEMIA     
chov: D. Čermáková, maj:  D. Čermáková 
 
V2,res.CAC
 
 
Ch. O´NEIL ED Sylvadog Bohemia  *28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. I. Majerová
V3  
Ch. KAILÁS Čo Oju   *12.09.2010
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: ICh. CHO OYU ČO OJU
chov:D. Gottfrídová, maj: M.  Zientalski + D. Gottfrídová
 
V4
 
Ch. HEAVEN ANGEL z Úpatí hor  *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m:  WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Hellerová, maj:  V. Johanovská + P. Hellerová
 
V  

Psi - třída veteránů

Ch. ALFRÉD z Ivafre *26.11.2007
o: ICh. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA          
chov:  I. Fremrová , maj: E. Býšková+ I. Fremrová
 
V1, NEJ. VETERÁN, BOV
 Ch. BAMBOO z Ivafre *19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 
V2  

Psi - třída čestná

 EW, Ch. Showcase OTERO CHO OYU
*22. 12. 2008
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková
 
V1, VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
Ch. TARRON ze Slavonína *23.01.2011
o: O´CONNOR ZE LAVONÍNA
m: ANN FOR SLAVONÍN OD MNICHŮ
chov:L. Hynková, maj: A. Pavelcová
 
V2  
Ch. X-TREME CHA CHA Premium Bohemia *18.01.2009
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICh. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj:  P. Hellerová
 
V3  

Feny - třída štěňat

NEFRETITI z Upatí hor *30.03.2016
o: Ch. X-TREME ChA ChA PREMIUM BOHEMIA
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
 
VN1
 
LOVE ME BABY Brilliant of Moravia * 18.04.2016
o: JCh. X SAMURAI Z TARGENU
m: Ch. C´KISS ME Z TARGENU
chov: M. Sittová, maj: M. Sittová
 
VN2  

Feny – třída mladých

HESSI z Targenu  *30.05.2015
o: SOLARIS AVIS MIRON
m: JOLYAN´S CRYSTAL HONEY
chov: J. Žourková, maj: J. Žourková
V1, CAJC, KLV MLADÝCH
CINDY od Otavy *14.11.2015
o: Ch. BAMBOO Z IVAFRE
m: BARUNKA OD OTAVY
ch: M. Šimčík, maj: M. Šimčík
V2  
MEGGIE z Kojca Coli *28.06.2015
o: Ch CHESVET LINE MUST BE STAR
m: Ch. LEGENDARY SPRING SUNSET Z KOJCA COLI
ch: K. Kiwak, maj:  D. Svobodová
V3  
JOLLY DOLL BRILLIANT of Moravia * 26.11.2015
o: KARMACAFE FROM AUDREYS PARADIS
m: JCh. BLACK ROSE BRILLIANT OF MORAVIA
chov: M. Sittová, maj: M. Sittová
V4  
AYASHEE Moravia Eleganc *31.07.2015
o: SECRET LIGHT PREMIUM BOHEMIA
m: VIVIENN Z TARGENU
ch: P. Sněhotová, maj: P. Sněhotová
V  

Feny – třída mezitřída

XARA ze Slavonína *01.03.2015
o: Ch.O´CONNOR ZE SLAVONÍNA
m: Uwe ze Slavonína
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
V1, CAC,KV,BOS
EMMA  z Targenu *10. 01. 2015
o RAGSOL VITYAZ
 m: RAGSOL ZHEMCHUZHINKA
 chov: J. Žourková, maj: A. Pavelcová
V2, resCAC  
LADY JANE z Úpatí hor *02.06.2015
o: JCh. CHOCOLATTE Z ÚPATÍ HOR
m: HILARY Z ÚPATÍ HOR
chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
 
V3  
BORN TO BE WITH U Silvery Wish *26.10.2014
o: OVATIONS FOREVER A LOVER BOY
m: HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U
chov: V. Bystranská  , maj: I. Majerová
 
V4  

Feny – třída otevřená

ESSENCE OF LIFE Roy 's Sun  *19.08.2014
o: OVATIONS  FOREVER A LOVER BOY
m: LEMURO DIAMOND KISS
chov: R. Štekr, maj. L. Eschnerová
 

V1, CAC

BELLUCI Arssamandi  *22.04.2015
o: Ch. FORT KNOX ASTTARTE GOLD
m: BRILIANCE GIRL ASTTARTE GOLD
ch: E. Wędrzycka-Sarnecka, maj: I. Barciszewska
 
V2, res.CAC
 
CHANEL Brilliant of Moravia *13.01.2015
o: ONE JOLYAN´S GOLD Z TRGENU
m: Ch. C KISS´ME  Z TRGENU
chov: M. Sitová, maj:  M. Sittová
 
V3
 
ISADORA LADY Airez  *26.01.2014
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m:  ELLIS CHERRY AIREZ
chov: Z. Krsková, maj: Z. Krsková
 
V4  

Feny – třída vítězů

Ch. WANDY ze Slavonína *17.01.2014
o: O´CONNOR  ZE SLAVONINA
m: FANTASI FREEN ROLNIČKA
chov: L. Hynková, maj: A. Basso
 
V1, CAC
Ch. CHARLOTTE z Úpatí hor  *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V2, res.CAC  
Ch. BOOMBA Saffron Sherhy *07.11.2011
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m:  SAFFRON SHERHY ENJOY STARS ACRO
chov:  I. Cherkasová , maj:  J. Fialová
 
V3             

Feny – třída veteránů

Ch. BAILA J. Jantar Moravy  *28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 
V1, NEJ. VETERÁN
ULI  FANTAZIA z Ivafre *07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
V2  
ANNIE z Jižní růže *15.02.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: A. Kuba +  L. Kubová
V3  

Feny – třída čestná

AISHA Diamond Wingate *14.09.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CH. QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: Ing. J. Rychtecký, maj: P. Hellerová
 
V1
 
         
Psi - třída mimokonkurenci
 
Ch. I WANT CANDY Premium Bohemia
06.06.2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová
 
PŘEDVEDEN
NEJSTRŠÍ PES VÝSTAVY
FASCO MagicMoravia *21. 10. 2009
o: ALBERTO  MAGIC MORAVIA
m: C´VANITYMORAVIA CLÉR
chov: Žaneta Žišková, maj: Adéla Pavelcová
 
PŘEDVEDEN
MR.LUKAS JUNIOR  *15.11.2010
o: SAFFRON SHERHY WELCOME
m: FLOWER LADY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj: J. Šedinová
 
PŘEDVEDEN
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
 m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
 chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
PŘEDVEDEN
Feny - třída mimokonkurenci
ROXI z Ivafre  *01.09.2011
PŘEDVEDENA
 

SOUTĚŽE

SUPER PUPPY PRIMUS MINOR KL.VÍTĚZ PES KL.VÍTĚZ FENA
 
  BOJ BOV VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
 
BOB a BOS
BIS - LHASA APSO

DÍTĚ A PES

1. místo

Kristýna Jenčíková
CHOVATELSKÁ SKUPINA CHS  ZE SLAVONÍNA -  L.Hynková
PÁR PSŮ.
CONSTANTINE Salusana
+
ANNIE z Jižní růže
maj: L. Kubová
 
**********************
Ch. O´NEIL ED Sylvadog Bohemia 
+
  BORN TO BE WITH U Silvery Wish
maj. I. Majerová
 
 
 
PES SYMPAŤÁK 2016

LHASA APSO

BEATRICE Negrura de la Noche  *01.01.2013

 

TENESCO s.r.o
ceny pro vítěze
Kheiron, s.r.o. Úvaly
veterinární dozor
SPORT FORTE
pohár pro BOB
Eva Býšková
pohár pro BIS
Daniela Gottfrídová,
CHS Čo Oju
kokardy tř. mimokonkurenci a
Pes sympaťák 2016
Lucie Kubová
CHS Salusana
Dárky pro soutěže DÍTĚ A PES A MLADÝ VYSTAVOVATEL
Robert Kubeš
vedoucí kruhu
Zuzana Nováková
zapisovatelka, tlumočník
Josef Býšek
foto vítězů
Marta Junková
zajištění výstavy, tisk materiálů

 

TOPlist