SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 13. 9. 2009  PRAHA 8 - Libeň, hotel Step ****
 Rozhodčí: Francesco Cochetti, I  

 

rozhodčí  
pan Francesco Cochetti
 
hospitantka
paní Hana Krejčová
 
 zapisovatelka
sl. Gábina Stehnová 
 
 

 
 

 

PSI 

Třída štěňat
   
                 
AGENT PROVOCATEUR Disanfe
*22.03.2009
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: DONELLA SUCCES SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
 VN1   
 
Třída dorostu
 
   
Showcase OTERO CHO OYU
*20.12.2008
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová

 VN1

 Primus minor

  
NEXT STAR ACRO Astarte Gold
* 15.01.2009
o: CH. SYMARUN`S LOOK OUR DRARCUS
m: ASHLEY ASTARTE GOLD
chov: Rafal First, maj: M. Smetanová
 VN2  
X-TREME CHA CHA Premium Bohemia
*18.01.2009
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 VN3  
 
Třída mladých
   
   
ANDY Diamond Wingate
*14.09.2008
o: CH. SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CH. QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: Ing. J. Rychtecký, maj: M. Smetanová 

  V1 CAJC

 Klubový vítěz mladých

 
FRANCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 V2
O`CONNOR ze Slavonína 
*15.10.2008
o: CH. LASHALIMAR REDDY FOR HOLLYWOOD
m: CH. FAUX PAS ZE SLAVONÍNA
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
 V3
Prime Moon SMOOTH CRIMINAL
*02.12.2008
o: CH. MELODIA`S AFFAIR OF THE HEART
m: PRIME MOON VOULEZ VOUZ
chov: E. L. Teixeira, maj: S. Lanková
 V4
FALCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: M. Ratajová
 VD
GASTON ze Sluneční pláně 
*12.12.2008
o: INDIAN KING Z KRAJE MLH
m: VALENTÝNKA Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: Š. Vašková
 VD
DON JUAN Imperial Bohemia
*10.08.2008
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: CH. ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: Ing. E. Krhovská
 Nenastoupil  
 
Třída mezitřída
 
   
BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 V1 CAC  
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V2 RES. CAC
PRINCE ROYAL OF Iveko-Dog
*28.05.2008
o: PLAY`N`WIN PREMIUM BOHEMIA
m: CHOICE TOP IVEKO-DOG
chov: I. Kozáková, maj: J. Žourková
 V3
JCH. ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: CH. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing. E. Býšková+ I. Fremrová
 V4  
XING-ATREI Kirabzer
*26.03.2008
o: BENJAMÍN LÁSENKA
m: CLOELIA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: M. Sawková
 VD  
 
Třída otevřená
 
   
CH. FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
*19.02.2007  
o: CH. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V1 CAC   
CH. DANISH PRINCE Roy´s Sun 
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V2 RES. CAC
Saffron Sherhy WELCOME
*10.10.2007
o: CH. LARGE SUCCESS BOHEMIA ACRO
m: ICH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: I. Cherkasova, maj: L. Bejčková
 V3
 
Třída vítězů
 
   
CH. SAFFRON SHERHY O. K. STARS ACRO
*31.12.2006
o: CH. RAPTURES PRELUDE TO OVATIONS
m: SAFFRON SHERHY AMARIDG
chov: I. Cherkasovova , maj: M. Smetanová

 V1 CAC

 Klubový vítěz

 BOB

   
ONE THE BEST Iveko-dog
*13.05.2007
o: WENRICK`S MOVER AND SHAKER
m: CHOCOLATE KISS BOHEMIA ACRO
chov: I. Kozáková, maj: J. Žourková
 V2 RES. CAC  
CH. LEE-KUNG-ATREI Kirabzer
*22.09.2006
o: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO
m: FAIDRA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: M. Sawková
 V3  
ICH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002  
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE    
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V4  
 
Třída čestná
 
   
ICH. Prime Moon CAH CHA CHA
*26.04.2001
o: ICH. RUSTINWOOD`S FLASH FLOOD
m: CH. CHARING CROSS CARMEN MIRANDA
chov:E.L.Teixeira+J.L. DE M. Barros, maj: L. Bejčková
 V1   
CH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: CH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V2  
 
Třída veteránů
 
   
ICH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V1, Nejlepší veterán   
WENRICK´S MOVER AND SHAKER
*16.01.2001 
o: CH. MISTY DAJAVUE RAP ON THAIBOK
m: CH. WENRICK´S TRACED BY XERALANE
chov: W.+R. Paquette, maj: M. Kubíčková
 Nenastoupil  
 
FENY 
 
Třída štěňat
 
   
CONTESSA GABI Jantar Moravy
*02.05.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: AMY YOUNG LADY JANTAR MORAVY
chov: I Stehnová, maj: V. Soukupová

 VN1

 Super puppy

 
JAMPA Čo Oju
*14.03.2009
o:CH. FYER-PA ABATAJ ČO OJU
m: CH. GOWA-KHATAKHYI ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: I. Zemanová Michálková
 VN2
 
Třída dorostu
 
   
Saffron Sherhy ENJOY STARS ACRO
*12.02.2009
o: CH.SAFFRON SHERHY JOKER
m: SAFFRON SHERHY FANTASTIC ACRO
chov: I. Cherkasova, maj: J. Smetanová
 VN1   
WANNA BE GOOD Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: GCH. PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 VN2  
WOODY PRINCESS Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: GCH. PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: O. Stříbrná Rokosová
 VN3
ISA Zámecké nádvoří
*03.02.2009
o: DINNO LÍBEZNÍČEK
m: ETNA ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ
chov: M. Olbrechtová, maj: H. Marethová
 N4
PHANTASM WOODY z Medvědího doupěte
*30.12.2008
o: XERALANE´S ABSOLUTE POWER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: L. Vodičková
 Nenastoupila  
WHISKEY TANGO Premium Bohemia
*11.01.2009
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: PINA COLADA PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: Ing. E. Hajnová
 Nenastoupila  
 
Třída mladých
 
   
AISHA Diamond Wingate
*14.09.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CH. QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: Ing. J. Rychtecký, maj: P. Hellerová

 V1 CAJC

 Klubový vítěz mladých

 Optimus junior

 
DÉSIRÉE Czech Triumph
*04.07.2008
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: C´EST LA VIE CZECH TRIUMPH
chov: L. Koutecká, maj: H. Marethová
 V2
GOLDEN SWEETY Sylvadog Bohemia 
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V3
DANETTA Imperial Bohemia 
*10.08.2008
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 V4
FANNY ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: I. Zemanová Michálková
 VD
GOLDIE ze Sluneční pláně 
*12.12.2008
o: INDIAN KING Z KRAJE MLH
m: VALENTÝNKA Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: I. Zemanová Michálková
 VD
BARBARA z Jižní růže 
*27.10.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: KIMBERLY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: J. Hynlová
 Nenastoupila
YZZI-ATREI Kirabzer 
*26.06.2008
o: BENJAMÍN LÁSENKA
m: SANTANA-ATREI KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: D. Svobodová
 Nenastoupila  
 
Třída mezitřída 
 
   
BAILA J. Jantar Moravy 
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 V1 CAC  
ANNIE z Jižní růže
*15.02.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: A. Kuba
 V2 RES. CAC  
GENEVIEVE Sylvadog Bohemia 
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: M. Štěpánková
 V3  
RÉZY z Kraje mlh 
*10.02.2008
o: CH. MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 VD 4
REBECA z Kraje mlh 
*10.02.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: E. Papežíková
 VD  
 
Třída otevřená
 
   
JACQUEL MONICA z Targenu 
*13.03.2007
o: FOREVER YOUNG PREMIUM BOHEMIA
m: BLUEBERRY DRAGONLANCE
chov: J. Žourková, maj: M. Hranická

 V1 CAC

    
DRESS IN SUCCESS Bohemia Acro
*05.02.2005
o: WENRICK´S TAILORED FOR SUCCESS    
m: VEHEMENCE BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: Ing. R. Kopecká
 V2 RES. CAC  
BEATRICE Czech Dreamer 
*22.05.2008
o: GJALTHANG ČO OJU
m: BERNADETT DARBÓ KRAJINA SNŮ
chov: Ing. R. Kopecká, maj: Ing. R. Kopecká

 VD3

 
Třída vítězů
 
   
Saffron Sherhy ORIGAMI
*31.12.2006
o: CH. RAPTURES PRELUDE TO OVATIONS
m: CH. SAFFRON SHERHY AMARIDG
chov: I. Cherkasova , maj: I. Cherkasova
 V1 CAC   
CH. ANABELL Imperial Bohemia
*18.12.2003
o: ICH. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P. Sumeráková
 V2 RES. CAC
 
Třída čestná
 
   
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 V1
 Vítěz třídy čestné
  
 
Třída veteránů
 

 

 

 
ICH. AGAPÉ Čo Oju
*10.02.1999
o: CH. BENEDETTO Z KRÁSNÉ NOCI
m: ICH. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová

 V1

 Best veteran

 BOS 

   
   
SOUTĚŽE
 
Nejlepší chovatelská skupina
 
 
Shaffron
I. Cherkasova
 1. místo  
Sylvadog Bohemia
S. Lanková

 2. místo

  
 
Mladý vystavovatel I. kategorie
 
   
Kubová Alexandra  1. místo  
Vašková  2. místo  
 
Mladý vystavovatel  II. kategorie
 
   
Hellerová Tereza  1. místo    
Kubová Natálie  2. místo  
 
Třída mimokonkurenci
 
   
FANTASTIC WINNER Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
   
CH. NETT z Kraje mlh 
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
   
ISTRIA ze Slavonína
*21.07.2006
o: CH. ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: ZOQUETTE BOHEMIA ACRO
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
   

TOPlist