SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 

29. 09.2013 Praha -hotel STEP

KLUBOVÁ VÝSTAVA

rozhodčí : pan Rafal First/ PL
a paní Zdena Krsková /CZ
click
 
     
tř. mladých
     
FORT KNOX Astarte Gold
*01. 06. 2012
o :WHITE  MAGIC´S NAUGHTY BUT NICE
m: Ch. ULTRA-TOP ASTARTE GOLD
chov: R First a  M.Sowinski, maj: Edyta Wedrzycka- Sarnecka
V1, CAJC,KVM
CHOCOLLATE z Úpatí hor 
*22.10.2012
o: Ch.SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov:  P. Hellerová, maj:  P . Hellerová
 
V2  
A ´MASHIRO Justirag
*7.9. 2012
o : SAN JUAN DEL RIO SUCCES ESSENCE
m: REBECCA ZE SLAVONÍNA
chov: V. Policar, maj: J. Šedinová
 
V3  
AQUA DI GIO ARMANY Coca Bast
*05. 12. 2012
o: Ch. KAILÁS ČO OJU
m: ICh. ASHLEY TSO COCA BAST
chov: M. Zientalski, maj: P . M. Zientalski
nenastoupil  
     
tř. mezitřída
     
ARTICO Danetta Goddess
*02.12. 2011
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: DANETTA IMPERIAL BOHEMIA
chov: D. Čermáková, maj: D. Čermáková
V1, CAC
U´VONG -KONG z Ivafre
*21.04.2012
o:Ich. VONG-KONG SHAH ABBAS
m: MANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová , maj. I. Fremrová
 
nenastoupil  
tř. otevřená
     
Ch. KAILÁS Čo Oju
*12.09.2010
o: Ch.SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: ICh. CHO OYU ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: M. Zientalski + D. Gottfrídová
V1,CAC,KV, BOS
O´NEIL ED Sylvadog Bohemia
*28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S.Lanková, maj. I. Majerová
 
V2, res.CAC  
Ch. BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 
V3  
HEAVEN ANGEL z Úpatí hor
*25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m: WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P . Hellerová, maj:V. Johanovská + P. Hellerová
V4  
     
tř. vítězů
     
Ch.Showcase OTERO CHO OYU
22.12.2009
o: SHOWCASE NUVOLARI
SHOWCASE MIU MIU
chov: M.Maldini, maj: D.Gottfrídová+M.Junková

V1,CAC

 

Ich. Saffron Sherhy O.K. STARS ACRO
*31.12.2006
o: Ch. RAPTURES PRELUDE TO OVATIONS
m:  SAFfRON SHERHY AMARIDG
chov: Irina Cherkasova, maj: M.Švecová
 
V2, res.CAC  
X-TREME CHA CHA Premium Bohemia *18.01.2009
o: ICH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
V3  
     
tř. veteránů
     
ICh.I WANT CANDY Premium Bohemia *06.06.2002
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: I. Stehnová

V1,NEJ.VETERÁN

BOV

ICh. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
 
 

V2

 
     
tř. čestná
     
 
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
 o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
 m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
 chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
V1, NEJ. TŘ. ČESTNÉ
 
 
   
FENY - tř. štěňat
     
ELLIS z Ivafre
*1.5.2013
o: PRINC BJAAJA Z IVAFRE
m: ALLECIA BETH SYLVADOG BOHEMIA
chov: I. Fremrová, maj: P.Kratochvílová
 
VN1 SUPER PUPPY
AIWA - ATREI  Kirabzer  *8.05.2013
o:  UNKAS Z IVAFRE
m: LADY BLACK FU-LIN
chov :S. Sehnálková , maj. L. Dostálová
VN2  
 
   
- tř. dorostu
     
PRINCESS BEAUTY z Targenu
*4.2.2013
o: RAGSOL VITIAZ
m: SANDRA Z TARGENU
chov: J. Žourková, maj: J. Fotrová
VN1 PRIMUS MINOR
BLACK ROSE Brilliant of Moravia  *10 .1.2013
o: Ch. RAGSOL VITIAZ
m: Ch. C`KISS ME z Targenu 
chov: Michaela Sittová,  maj: Michaela Sittová
nenastoupil  
     
- tř. mladých
     
CHARLOTTE z Úpatí hor
*22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
V1,CAJC
NTRYGUJACA INGA Astarte Gold   *07.09.2012
o: ODE´S HOLLYWOOD SUPERSTAR
m: LE-VENDOSK WAFER VANITY FAIR
chov:  R First, M.Sowinski   maj :A. Kwasna 
 
V2  
IVIEN DAXI z Ivafre
*16. 05. 2012
 o:KLENOT BOHEMIA ACRO
 m:  EBI Z IVAFRE
 chov: I. Fremrová, maj: P. Kratochvílová
 
VD3  
AEMY z Ivafre
*10.11.2012
o: Ch. HOLLYWOOD FROM AUDREYS PARADIS
m: EJW ICh FÁMA Z IVAFRE
chov: I. Fremrová , maj: I. Fremrová
 
nenastoupila  
ESMERALDA Atrei Kirabzer
*5.10.2012
o: BLACK BERRY´SMISSION COMPLETED
m:YKIRAM ATREI KIRABZER
chov: Ing. M. Rezbárik, maj. J. Lohynská
 
nenastoupila  
mezitřída
     
Saffron Sherhy BOOMBA *7.11.2011
o: Kangaroo Bohemia Acro
m: Saffron Sherhy Enjoy Stars Acro
chov: I. Cherkasová , maj: J. Fialová
V1,CAC
 
RED WHITE BEAUTY z Kojca Coli
*20.4.2012
o: CALMATO MERLOT POLAND
m: KELTA´S LOOK WHO´S HERE
chov: K. Kiwak, maj: J. Šedinová
 
V2,res.CAC  
AMBER z Hařilovy samoty
*28.11.2011
o: WENRIKE BLACK Z TARGENU
m: CONTESSA GABI JANTAR MORAVY
chov: V. Soukupová , maj: J. Fotrová
V3  
 
   
tř. otevřená
     
ROXI z Ivafre
*01.09.2011
o: LUCIFER Z IVAFRE
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: J. Šedinová
V1,CAC
HAPPY GIRL z Úpatí hor

*25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m: WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Helerová, maj: L. Salava

 
 
 
 
V2,res.CAC  
RENESMÉ Sylvadog Bohemia *
12. 11. 2011
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: FLOWER LADY  SYLVADOG BOHEMIA
chov:Sylva Lanková, maj.Mgr. Jitka Godárová
 
VD3  
NAPEA TSIN Fatinat Al Sjark  *
09.02.2012
 o: PROVOKATON AD ACTE
 m: Ch. IZAKI-TSIN FATINAT AL SJARK
 chov:M. Langerberg,  maj: I. Fremrová
nenastoupil  
     
tř. vítězů
     
Ch. BRILIANCE GIRL Astarte Gold  *12.07.2010
o: Ch. ALDO ANN CZU
m:Ch.  ILIADA ASTARTE GOLD
chov: R First a  M.Sowinski   maj: E. Wedrzycka- Sarnecka
V1,CAC, KV
Ch. NU-LE-ATREI Kirabzer
*28.02.2010
o: BLACKBERRY`S MISSION COMPLETED
m: FAIDRA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: Z. Kim
 
V2,res.CAC  
KISSANDRA from Audreys Paradis
*16.11.2011
o: HOLLYWOOD FROM AUDREYS PARADIS
m: GODIVA FROM AUDREYS PARADIS
chov: E. Kesseler, maj: E. Kesseller + I. Fremrová
nenastoupil  
     
tř. veteránů
     
Ch. PINA COLADA Premium Bohemia *29.10.2004
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: CH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 
V1, NEJ. VETERÁN, BOV, BOB
Ch. EDDEKA ABATAJ Čo Oju
*13.3.2002
o: Ch. BENNY ISPAMÁN
m: KCh.KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
V2  
     
tř. mimokonkurenci
     
Ch. NETT z Kraje mlh
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
 
DANETTA Imperial Bohemia
*10.08.2008
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 
 

 

 

 
CHOVATELSKÁ SKUPINA

 1 místo: Astarte Gold

 

 2 místo: z Úpatí hor

PÁR PSŮ
1.místo: E. Wedrzycka - Sarnecka
2. místo: P. Hellerová
DÍTĚ a PES
1.místo:
 Michaela Karpíšková
2. místo:
 Eliška Konvalinková

MLADÝ VYSTAVOVATEL   I. KAT
1.místo:
David Heller
 
 
VÍTĚZOVÉ
 
       
SUPER PUPPY PRIMUS MINOR BOJ  
             
VÍTĚZ TŘ.ČESTNÉ     KV  -  pes                                                               KV  -  fena                             
 
                    BOV                                                                                                                 
   
       

 
   

 

 

 

 

                     

 

 

 

 
             

 

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem kteří se podíleli na přípravě klubové výstavy.

Hlavní sponzor výstavy - Framato s.r.o
 
AROMATERAPIE FAUNA - Michaela Švorcová
 
     Pohár pro BOB
 
Dárek pro pana rozhodčího -  zajistila Petra Hellerová - ch.st. z Úpatí hor

Dárky pro vítěze - Pavla Kratochvílová

Dárky pro soutěže dítě a pes, Mladý vystavovatel - Daniela Čermáková - ch.st. Danetta Goddess

Kokardy pro vítěze Daniela Gottfrídová - ch.s. Čo Oju
Zhotovení diplomů, tisk katalogu - Marta Junková
Foto vítězů - Jana Fialová

 

TOPlist