SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 26. 7. 2008  PRAHA 10 - Úhříněves, kynologické centrum Rychety
 Rozhodčí: Zdena Krsková      
 
 
 

 

 

 

 

 

Dana Opltová oslavila své xx narozeniny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Za fotečky děkujeme Lucii Koutecké.
 

PSI 

Třída puppy
   
                   
BOND J. Jantar Moravy
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS BJ. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: L. Vodičková
 VN1  
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 VN2  
DEJA VU Orso Antro
*03.02.2008
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: FRANCESCA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Z. Zátková, M. Hranická
 VN3  
GREAT LUCKY BOY Sylvadog Bohemia
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
 VN4  
 
Třída dorostu
 
   
UWHARRIE Premium bohemia
*18.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: Š. Beránková + D. Oberreiter

 VN1

 Primus minor

 
ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing.E. Býšková + I. Fremrová
 VN2  
 
Třída mladých
   
   
DANISH PRINCE Roy´s Sun
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V1 CAJC  
ABSINT z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: E.Přívratská
 V2  
GIGOLO FROM Audreys Paradis
*29.09.2007
o: DOUBLECHOC FROM AUDREYS PARADIS
m: CPLAYGIRL FROM AUDREYS PARADIS
chov: E. Kesseler, maj: L. Hynková
 V3  
ASSE QUINSLY Uroboros Bear
*20.06.2007
o: PLAYN WIN PREMIUM BOHEMIA
m: EXOTIC RED ILCHI Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: J. Zátka, maj: Ing. M. Zátková
 V4  
BELTINE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: M. Šimčík
 V  
FANTASTIC WINNER Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
 V  
XERALAN z Ivafre
*28.05.2007
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: MANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 V  
KEIBY ze Slavonína
*26.06.2007
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
chov: L.Hynková, maj: L.Vodičková
 
 Nenastoupil  
 
Třída mezitřída
 
   
FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V1 CAC  
LUCKY BEAR z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK’S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 V2 RES. CAC  
ROLL THE BALL Premium Bohemia
*02.09.2006
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, m: Š. Beránková + D. Oberreiter
 V3  
AMOR Magic Moravia
*05.02.2007
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: ERIKA ČÍMAN MON-LANG
chov: Ž. Žišková, maj: I. Procházka 
 V4  
 
Třída otevřená
 
   
MAN IN BLACK Bohemia Acro 
*28.11.2005
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BEAUTY QUEEN BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: D. Opltová
 V1 CAC  
ANDVARI Ornamentum Bohemia 
*16.07.2002
o: LOVE BOY BOHEMIA ACRO
m: AVE MARIA AURUM BOHEMIA
chov: M. Cihelková, maj: O. Maternová
 V2 RES. CAC  
ARCHIBALD od Šumavské Brány
*09.12.2004
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 V3  
INDIAN KING z Kraje mlh
*29.07.2005
o: Ch. QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: XARA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: J. Hynlová
 Nenastoupil  
 
Třída vítězů
 
   
ICH. LUCIFER z Ivafre
*01.07.2004
o: ICH. ZANY LUNATIC BOHEMIA ACRO
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová

 V1 CAC

 Vítěz spec.výstavy

 
CH. GEMBLER z Kraje mlh 
*29.01.2005
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: ROSEMARY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 V2 RES. CAC  
 
Třída čestná
 
   
CH. AMOR Imperial Bohemia
*18.12.2003
o: ICH. PERFECT RED BOYBOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: H. + P. Sumerákovi
 1. místo  
 
Třída veteránů
 
   
CH. SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: CH. LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V1  

FENY 

Třída puppy
 
   
ALISON LENSHI
*18.03.208
o: ROLL THE BALL PREMIUM BOHEMIA
m: CHARMED Z TARGENU
chov: L. Vodičková, maj: A. Richterová

 VN1

 Super puppy

 
GOLDEN SWEETY Sylvadog Bohemia
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 VN2  
ANNIE z Jižní růže
*15.02.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: A. Kuba
 VN3  
GRACE GIRL Sylvadog Bohemia
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 VN4  
RÉZY z Kraje mlh
*10.02.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 VN  
CAROLÍNA z Ivafre
*21.03.2008
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: MANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 Nenastoupila  
 
Třída dorostu
 
   
AISCHA z Aleany
*20.01.2008
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CHEWY ZE SLAVONÍNA
chov: R. Brandejsová, maj: K. Pecinovská
 VN1  
ELLA Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORM
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr. P. Rubášová, maj: J.Tomková
 VN2  
 
Třída mladých
 
   
LEWISIE ze Slavonína
*06.09.2007
o: XERALANE`S ABOLUTE POWER
m: QUEENIE ROSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Hynková, maj: H. Czudková

 V1 CAJC

 Optimus junior

 BOB

 
BEEZIE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 V2  
ASSE SHEILSY Uroboros Bear
*20.06.2007
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: EXOTIC RED ILCHI Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: J.Zátka, maj: Ing.M.Zátková
 V3  
MOON SHINE z Medvědího doupěte
*05.07.2007
o: SPINNER LUCKY BOHEMIA ACRO
m: CHANDLERA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: D. Jarošová
 V4  
ATHENA z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: L.Štiková
 V  
AURA z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: B.Černíková
 V  
AUDI z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAIN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B. Černíková, maj: L. Štiková
 VD  
BLACK ROSE Magic Moravia
*09.04.2007
o. ORLANDO Z IVAFRE
m: C`VANITY MORAVIA CLÉR
chov: Ž. Žišková, maj. A. Kuba
 VD  
BRIA SHANTI Helfra
*16.06.2007
o: QUENTIN ROSE PREMIUM BOHEMIA
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H. Potančoková, maj: D. Svobodová

 VD

 
 
Třída mezitřída 
 
   
ULI FANTASIA z Ivafre
*07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
 V1 CAC  
JACQUEL MONICA z Targenu
*13.03.2007
o: FOREVER YOUNG PREMIUM BOHEMIA
m: BLUEBERRY DRAGONLANCE
chov: J. Žourková, maj: M. Hranická
 V2 RES. CAC  
 
Třída otevřená
 
   
CHO OYU Čo Oju
*13.03.2007
o: FU-LIN OD MNICHŮ
m: ICH. AGAPÉ ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + R. Kubeš

 V1 CAC

 Vítěz spec. výstavy

 
ROZÁRKA z Ivafre
*23.04.2006
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 V2 RES. CAC  
 
Třída vítězů
 
   
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 V1 CAC  
 
Třída veteránů
 
   
ICH. AGAPÉ Čo Oju
*10.02.1999
o: CH. BENEDETTO Z KRÁSNÉ NOCI
m: ICH. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + R. Kubeš

 V1

 Nejhezčí veterán

 
   
SOUTĚŽE
 
Páry
 
   
ANDVARI Ornamentum Bohemia
ULI FANTASIA z Ivafre
maj: O. Maternová
 1. místo  
 
Dítě a pes
 
   
 

 

  
 
Třída mimokonkurenci
 
   
LENTILKA Od Mnichů
*01.06.2007
o: FU-LIN OD MNICHŮ
m: CAMLLIEN OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová
   
 
TOPlist