SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

30. 10. 2005  PRAHA - Dolní Počernice, hotel Svornost
 rozhodčí: Karin Bernardis, A    
 

 Takto se nám představil "šicák", který se účastní coursingu.

 
PSI
 
Třída puppy
                         
   
JAMBO JET z Medvědího doupěte
o: KINGPORACRO DI CASA CORSINI  
 
m: BUGABOO XLOSIO Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: M. Zátková, maj: M. Zátková 

 VN1 

 

INDIAN KING z Kraje mlh
o: QUANTICO BOHEMIA ACRO
 
m: XARA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: J. Hynlová

 VN2

 

ASSIM Bohemia Kanson 
o: Ch. INDIANA JONES PÝCHA POTALY
m: RAYA BOHEMIA KANSON
chov: Z. Kouřilová, maj.: J. Rodová

 VN3 

 

JONATHAN z Medvědího doupěte
o: KINGPORACRO DI CASA CORSINI
 
m: BUGABOO XLOSIO Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: M. Zátková, maj: M. Zátková 

 VN4

 

EXHIBITION BOY Bohemia Acro
o: ACRO- BOY SOLARIS AVIS
m: CALL ME DARLING BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J. Podzemská+P. Pelikánová

 VN

 

IKE z Medvědího doupěte
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
 
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing.  M. Zátková, maj: H. Potančoková 

 VN

 

 
HONEY DREAM Bohemia Acro
o: Jch. ONLY YOU FOREWER BOHEMIA ACRO
 
m: YMANGEL FROM AUDREYS PARADIS
chov: J. Podzemská, maj. J.+ A. Podzemských

 Nenastoupil

 

EVERY TIME Bohemia Acro
o: ACRO- BOY SOLARIS AVIS
 
m: CALL ME DARLING BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J. Podzemská+P. Pelikánová

 Nenastoupil

 

 
 
Třída dorostu
                           
   
CHEROKEE z Medvědího doupěte
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: FRANCESCA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: M. Zátková, maj: I. Kučerová        

 VN1

 

 
Třída mladých
                             
   
NIGHT DREAMER Premium Bohemia 
o: ACRO-BOY SOLARIS AVIS
 
m: KISS AND ROSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: J. Homolová

 V1 CAJC

 Klubový vítěz  mladých 

 

 

WIN GATES Bohemia Acro
o: Ch. ACRO-BOY SOLARIS AVIS
 
m: JOY REDPRINCESS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských 

 V2 

 

DEVILYOU from Audreys Paradis
o: YJACKPOT FROM AUDREYS PARADIS
 
m: AMERICA FROM AUDREYS PARADIS
chov: E. Kesseler, maj.: J. Bartošková

 V3

 

GEMBLER z Kraje mlh
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
 
m: ROSEMARY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: M. Holakovský

 V4

 

ANDREAS z Diamantové záře
o: IVÁNEK Z IVAFRE    
 
m: DIANA BOHEMIA VĚR-KOS
chov: M. Toušová, maj: M. Toušová

 V

 

ONE IN A MILION Premium Bohemia
o: WINGATE`S GREATEST FOR ACRO
m: DIZZY MISS LIZY PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L. Hynková

 VD

 

BRONCO RED z Kraje mlh
o: PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
 
m: QWENDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: J. Hynlová

 Nenastoupil

 

 
Třída mezitřída
                     
   
ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro
o: SYMARUN`S CLASS ACT
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A Podzemských

 V1 CAC

 

JCH. QUANTICO Bohemia Acro
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
 
m: DAME FORTUNE BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: D. Opltová 

 V2 RES.CAC

 

UNIQUE CHACHA Bohemia Acro
o: PRIME MOON CHA CHA CHA  
 
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská 

 V3

 

 
Třída otevřená
                           
   
 
FYER-PA ABATAJ Čo Oju
o: Ch. BENNY ISPAMÁN    
 
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: R. Kubeš+D. Gottfrídová 

 V1 CAC 

 

WHELL Bohemia Kanson
o:Ch. CHINESE J`TOTO VOM NANACARA
 
m: DAISY Z RŮŽOVÉHO MOSTU
chov: Z. Kouřilová, maj: Z. Kouřilová

 V2 RES.CAC

 

OH! DARLING Bohemia Acro
o: SYMARUN`S CLASS ACT    
 
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: P.+P. Knake

 V3

 

ICH. KANGAROO Bohemia Acro
o: WINGATE`S GREATEST FOR ACRO
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
 
 
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských

 V4

 

KNIGHT OF ROSE Premium Bohemia
o: ICh. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO    
 
m: Ch. ART ROSSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková 

 V

 

 
 
Třída vítězů
                             
   
CH. INDIANA JONES Pýcha Potaly
o: CHINESE REBELION Z CZECH MOGADORU
 
m: NOIRA AIŠIN SEN
chov: Š. Flosová, maj: J. Rodová

 V1 CAC

 Klubový vítěz

 

Ch. SOCRATES Paprsek Tibetu
o: LOUWAN REBEL SON      
m: Ch. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj. R. Štekr

 V2 RES.CAC

 

Ch. LARGE SUCCES Bohemia Acro
o: Ch. WENRICK`S TALLORED FOR SUCCESS
m: ICh. CHIC LADY BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj. J.+A.Podzemských

 V3

 

Ch. NETT z Kraje mlh
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
 
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská

 V4

 

 
 
Třída čestná
                               
   
CH. ZANY LUNETIC Bohemia Acro
o: SANNIE`S KE-SAN KARI MOON
 
m: FATIE-ELEGANC ACRO CS
chov: J. Podzemská, maj: I. Henyšová

 1. místo

 Vítěz třídy  čestné

 

ICh. YOU LOVE ME Bohemia Acro
o: YOUNME FROM AUDREYS PARADIS
m: CALL ME DARLING BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J. Podzemská+P.Pelikánová

 2. místo

 

 
                               
FENY
 
Třída puppy
                               
   
ICE QUEEN z Kraje mlh
o: QUANTICO BOHEMIA ACRO 
m: XARA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: D. Opltová

 VN1

 Super puppy

 

HEAVEN ANGEL Bohemia Acro
o: JCh. ONLY YOU FOREWER BOHEMIA ACRO
m: YMANGEL FROM AUDREYS PARADIS
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských

 VN2

 

JOHANKA z Medvědího doupěte
o: KINGPORACRO DI CASA CORSINI  
m: BUGABOO XLOSIO Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková

 VN3

 

GLITTER STAR Bohemia Acro
o: Ch. MIDNIGHTDREAM DANCING JOE
m:: JCh. JESSICA BOHEMIA ACRO
chov:: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských

 VN4

 

AISA LADY Bohemia Kanson
o: INDIANA JONES PÝCHA POTALY
m: RAYA BOHEMIA KANSON
chov: Z. Kouřilová, maj. J. Procházková

 VN

 

BABETTE Azurový drak
o: KINGPORACRO DI CASA CORSINI   
m: PEGGY Z KRAJE MLH
chov: V. Urválková, maj: V. Urválková

 VN

 

EMILY Šťastný den
o: KLENOT BOHEMIA ACRO    
m: DAISY ŠŤASTNÝ DEN
chov: M. Začalová, maj: M. Začalová

 VN

 

 
 
Třída dorostu
                                 
   
YUCCA Sluneční svit
o: IVÁNEK Z IVAFRE    
m: ORSHINE SLNEČNÍ SVIT
chov: K. Štroblová, maj: K.Štroblová

 VN1

 Primus minor

 

CHANDLERA z Medvědího doupěte
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO  
m: FRANCESCA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková 

 VN2

 

CHERISH CHU-CHU z Medvědího doupěte
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO 
m: FRANCESCA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková

 VN3

 

CHANEL z Kraje mlh
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: CROWN PRINCESS BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: P. Rubášová

 VN4

 

 
 
Třída mladých
                                   
   
YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro
o: Ch. WENRICK`S TALLORED FOR SUCCESS
m: Ich. PRIME MOON BOHEMIA ARO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských

 V1 CAJC

 Klubový vítěz  mladých

 

WATER LILLY Bohemia Acro
o: ACRO-BOY SOLARIS AVIS  
m: JOY REDPRINCESS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: I. Marková

 V2

 

FAUX PAS ze Slavonína
o: ICh. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: CASIA BABACO CS
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková

 V3

 

ANNABELL z Vatomy
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: SANTHIA SLUNEČNÍ SVIT
chov: J. Bartošková, maj: J. Bartošková

 V4

 

AVRIL z Vatomy
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER  
m: SANTHIA SLUNEČNÍ SVIT
chov: J. Bartošková, maj: J. Bartošková 

 V

 

EMINENCE ze Slavonína
o: PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: ZOQUETTE BOHEMIA ACRO
chov: L. Hynková, maj: V. Jonáková

 VD

 

 
Třída mezitřída
             
   
GOWA-KHATAKHYI Čo Oju
o: SOCRATES PAPRSEK TIBETU 
m: ICh. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: R. Kubeš+D. Gottfrídová

 V1 CAC 

 

ANABELL Imperial Bohemia
o: Ich. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P.+H. Sumerákovi

 V2 RES.CAC

 

ABIGAYLE Ima Bohemia
o: PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: HIGH XCLAMATION KET-BAR
chov: I. Marková, maj: J Procházková

 V3

 

GEORGIA z Medvědího doupěte
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: ANASTÁZIE Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: G. Pešková

 Nenastoupila

 

 
Třída otevřená 
   
   
EDDEKA ABATAJ Čo Oju
o: BENNY ISPAMÁN    
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová

 V1 CAC

 Klubový vítěz

 

NICK-NACK Bohemia Acro
o: WENRICK`S MOVER AND SHAKER
m: SANIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: B.Černíková

 V2 RES.CAC

 

IMPATIENS z Ivafre
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: Ich. VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: J. Bartošková

 V3

  

ICY BEAUTY Bohemia Acro
o: WINGATE`S CREATEST FOR ACRO    
m: DAISY-CHAIN BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: Z. Skrčená

 V4

 

CORI ČÍMAN Mon-Lang
o: KNOCK-OUT BOHEMIA ACRO
m: TRINITY Z CZECH MOGADORU
chov: M. Bartošková, maj: J. Suková

 V

  

XEMINA z Kraje mlh
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU  
m: CHEILA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: C. Horká

 VD

 

 
Třída vítězů
 
   
AMERICAN BEAUTY Czech Triumph
o: Ch. LOWAN REBEL SON
m: Ch. RAQUEL PAPRSEK TIBETU
chov: L. Koutecká, maj: R. Štekr

 V1 CAC

 

CH. AGAPÉ Čo Oju
o: BENEDETTO Z KRÁSNÉ NOCI 
m: Ich. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: R. Kubeš+D. Gottfrídová

 V2 RES.CAC

 

Ch. QUEEN STAR Bohemia Acro
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS  
m: DAME FORTUNE BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J. Rychecký

 V3

 

                         
Třída veteránů
               
   
Ich. AMANDA Aglaya Bohemia
o:TAMERON MR. MAXIM
m: CESSY KET-BAR CS
chov: P. Koudelák, maj: R. Kubeš+D. Gottfrídová

 V1

 Nejlepší  veterán

 

JENNY Paprsek Tibetu
o: Ich. FASCO PAPRSEK TIBETU
m: Ich. ODETA KANSON CS
chov: L.Eschnerová, maj: R. Štekr

 V2

 

 
Třída čestná 
 
   
CH. Midnightdream ESPECIALLY MADE
o: Ch.SYMARUN`S BITE THE BULLET OF MIDNIGHTDREAM
m: Ch. MIDNIGHTDREAM ABSOLUTLY MAGIC
chov: M.+HJ. Erwee, maj: J.+A.Podzemkých

 1. místo

 

CH. ART ROSSE Premium Bohemia
o: SANNIE`S KE-SAN KARI MOON  
m: BOON-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková

 2. místo

 

 
SOUTĚŽE
 
Páry

 

 

 

WIN GATES Bohemia Acro
YOU ARE MY LOVE Bohemia Acro
maj. J.+A. Podzemských

 1. místo

 

KNIGHT OF ROSE Premium Bohemia
ART ROSSE Premium Bohemia
maj. L. Bejčková

 

 

DEVILYOU from Audreys Paradadis 
IMPATIENS z Ivafre
maj. J. Bartošková

 

 

JAMBO JET z Medvědího doupěte
JOHANKA z Medvědího doupěte
maj. M. Zátková

 

 

 
Chovatelská skupina
 
   

Bohemia Acro, chov: J. Podzemská

 1. místo

 

 
Třída mimokonkurenci
 
   
CZECH REBEL od Mnichů
o: SOCRATES PAPRSEK TIBETU  
m: CHITA RI-VĚ-GU
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová

 

 

FU-LIN od Mnichů
o: RUBENS PAPRSEK TIBETU
m: ANCK-NU-SAMUN OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: P. Bartoňová

 

 

JCH. IVÁNEK z Ivafre
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER          
m: ICh. VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: I. Fremrová

 

 

SASHA Abataj
o: FRÉDERIC BLATAJ CS 
m: IDYLA ABATAJ
chov: J. Babor, maj: I. Henyšová

 

 

FRANCESCA z Medvědího doupěte
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADISE          
m: DORIS ZE SAN-WEJ
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková

 

 

JCh. IVANKA z Ivafre
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: Ich. VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I Fremrová, maj: I. Fremrová

 

 

 

TOPlist