SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 12. 4. 2009  PRAHA 9 - Doní Počernice, hotel Svornost
 Rozhodčí: Robert Kubeš      
 
 
 
Za fotečky děkujeme Martině Smetanové.
 

PSI 

Třída puppy
   
                   
FRANCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: J. Hynlová
 VN1   
O`CONNOR ze Slavonína
*15.10.2008  
o: LASHALIMAR REDDY FOR HOLLYWOOD
m: FAUX PAS ZE SLAVONÍNA
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
 VN2  
FALCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008  
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: J. Hynlová
 VN3  
FASCO ze Sluneční pláně
*23.11.2008  
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: Š. Vašková
 VN4  
GASTON ze Sluneční pláně 
*12.12.2008
o: INDIAN KING Z KRAJE MLH
m: VALENTÝNKA Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: J. Hynlová
 VN  
 
Třída dorostu
 
   
CASPER Helfra
*12.10.2008  
o: LUCKY BEAR Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H. Potančoková, maj: H. Potančoková

 VN1

  
EXCELLENT WINY Imperial Bohemia 
*21.08.2008  
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: I. Frimlová
 N2  
 
Třída mladých
   
   
GREAT LUCKY BOY Sylvadog Bohemia
*25.04.2008  
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
 V1 CAJC   
SAFFRON SHERHY X-FILES AGENT MARTELL 
*14.06.2008
o: SAFFRON SHERHY MARTELL
m: BRAVISIMA BOHEMIA ACRO
chov: I. Cherkasovova, maj: M. Smetanová
 V2  
RICCO z Kraje mlh
*10.02.2008  
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
m: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V3  
DEJA VU Orso Antro
*03.02.2008  
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: FRANCESCA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Z. Zátková, maj: M. Hranická
 V4  
ANDY z Jižní růže 
*15.02.2008  
o: ORION Z IVAFRE
m: IRIN Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: I. Zemanová Michálková
 D  
 
Třída mezitřída
 
   
DANISH PRINCE Roy´s Sun 
*22.05.2007  
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V1 CAC, BOB   
SAFFRON SHERHY WELCOME
*10.10.2007  
o: LARGE SUCCESS BOHEMIA ACRO
m: EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: I. Cherkasovova, maj: L. Bejčková
 V2 RES. CAC  
JCH. ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: Ing. E. Býšková+ I. Fremrová
 V3  
BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007  
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 V4  
 
Třída otevřená
 
   
FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
*19.02.2007  
o: CH. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V1 CAC   
ANDVARI Ornamentum Bohemia 
*16.07.2002  
o: LOVE BOY BOHEMIA ACRO
m: AVE MARIA AURUM BOHEMIA
chov: M. Cihelková, maj: O. Maternová
 V2 RES. CAC  
ARCHIBALD od Šumavské Brány
*09.12.2004
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 V3  
BENŽÍ Sluneční svit 
*04.10.2007
o: XERALANE´S ABSOLUTE POWER
m: VENUŠE SLUNEČNÍ SVIT
chov: K. Štroblová, maj: M. Coufal
 V4  
FANTASTIC WINNER Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: L. Křivánková
 VD  
VALENTINO z Ivafre
*18.02.2007  
o: VONG – KONG SHAH ABBAS
m: NARCISKA Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: D. Švandová
 VD  
 
Třída vítězů
 
   
CH. SAFFRON SHERHY O. K. STARS ACRO
*31.12.2006
o: CH. RAPTURES PRELUDE TO OVATIONS
m: SAFFRON SHERHY AMARIDG
chov: I. Cherkasovova , maj: M. Smetanová

 V1 CAC

  
CH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002  
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE    
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V2 RES. CAC  
 
Třída čestná
 
   
PRINC BAJAJA z Ivafre 
*13.02.2006 
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: E. Býšková + I. Fremrová
 V1   
UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: CH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V2  
 
Třída veteránů
 
   
SOCRATES Paprsek Tibetu
*15.07.2000
o: LOUWAN REBEL SON
m: ICH. FANTASIE PAPRSEK TIBETU
chov: L. Eschnerová, maj: R. Štekr
 V1, Nejlepší veterán   
WENRICK´S MOVER AND SHAKER
*16.01.2001 
o: CH. MISTY DAJAVUE RAP ON THAIBOK
m: CH. WENRICK´S TRACED BY XERALANE
chov: W.+R. Paquette, maj: M. Kubíčková
 Nenastoupil  

FENY 

Třída puppy
 
   
BRIANA z Jižní růže 
*27.10.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: KIMBERLY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: Š. Vašková

 VN1

  
FANNY ze Sluneční pláně
*23.11.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ICE QUEEN Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: I. Zemanová Michálková
 VN2  
BARBARA z Jižní růže 
*27.10.2008
o: ORION Z IVAFRE
m: KIMBERLY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Š. Vašková, maj: J. Hynlová
 VN3  
GOLDIE ze Sluneční pláně 
*12.12.2008 
o: INDIAN KING Z KRAJE MLH
m: VALENTÝNKA Z KRAJE MLH
chov: J. Hynlová, maj: J. Hynlová
 VN4  
 
Třída dorostu
 
   
DANETTA Imperial Bohemia 
*10.08.2008
o: CHANCE WIN IVEKO-DOG
m: ANABELL IMPERIAL BOHEMIA
chov: P. Sumeráková, maj: D. Čermáková
 VN1   
NABUCO od Mnichů 
*22.09.2008 
o: DESPERADO BRILLIANT EYES
m: VIVIEN OD MNICHŮ BOHEMIA KANSON
chov: P. Bartoňová, maj: S. Lanková
 VN2  
AISHA Diamond Wingate
*14.09.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: J. Rychtecký, maj: P. Hellerová
 VN3  
ANDALUSIA od Říčky Šatavy 
*28.09.2008
o: AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: BELLISIMA BOHEMIA ACRO
chov: M. Plachtová, maj: M. Plachtová + J. Plachta
 VN4  
 
Třída mladých
 
   
JCH. BAILA J. Jantar Moravy
*28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová

 V1 CAJC

  
YZZI-ATREI Kirabzer 
*26.06.2008
o: BENJAMÍN LÁSENKA
m: SANTANA-ATREI KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: D. Svobodová
 V2  
GOLDEN SWEETY Sylvadog Bohemia 
*25.04.2008
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 V3  
BEATRICE Czech Dreamer 
*22.05.2008
o: GJALTHANG ČO OJU
m: BERNADETT DARBÓ KRAJINA SNŮ
chov: Ing. R. Kopecká, maj: Ing. R. Kopecká
 V4  
ALISON Lenshi
*18.03.2008
o: ROLL THE BALL PREMIUM BOHEMIA
m: CHARMED Z TARGENU
chov: L. Vodičková, maj: A. Richterová
 V  
GENEVIEVE Sylvadog Bohemia 
*25.04.2008 
o: KLENOT BOHEMIA ACRO
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: M. Štěpánková
 V  
REBECA z Kraje mlh 
*10.02.2008 
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: E. Papežíková
 V  
RÉZY z Kraje mlh 
*10.02.2008
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 V  
 
Třída mezitřída 
 
   
JCH. BEEZIE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z. Rychtaříková, maj: Z. Rychtaříková
 V1 CAC   
BRIA SHANTI Helfra 
*16.06.2007
o: QUENTIN ROSE PREMIUM BOHEMIA
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H. Potančoková, maj: D. Svobodová
 V2 RES. CAC  
KONVALINKA ze Slavonína
*26.06.2007
o: ONE IN MILION PREMIUM BOHEMIA
m: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
chov: L. Hynková, maj: J. Šlapková
 V3  
AMELIE Czech Dreamer
*18.07.2007
o: CZECH REBEL OD MNICHŮ
m: DRESS IN SUCCES BOHEMIA ACRO
chov: Ing. R. Kopecká, maj: Ing. R. Kopecká
 V4  
 
Třída otevřená
 
   
JACQUEL MONICA z Targenu 
*13.03.2007
o: FOREVER YOUNG PREMIUM BOHEMIA
m: BLUEBERRY DRAGONLANCE
chov: J. Žourková, maj: M. Hranická

 V1 CAC

   
ULI FANTAZIA z Ivafre
*07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
 V2 RES. CAC  
REBELIES SPIRIT Premium Bohemia
*02.09.2006
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMI
m: TOP PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: D. Švandová

 V3

 
DRESS IN SUCCESS Bohemia Acro
*05.02.2005
o: WENRICK´S TAILORED FOR SUCCESS  
m: VEHEMENCE BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: Ing. R. Kopecká
 V4  
ROZÁRKA z Ivafre
*23.04.2006 
o: XERALANE`S ABSOLUTE POWER
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 VD  
 
Třída vítězů
 
   
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 V1 CAC   
QUEENIE ROSE Premium Bohemia
*19.01.2006
o: PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ART ROSSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L. Hynková
 V2 RES. CAC  
CH. ANABELL Imperial Bohemia
*18.12.2003
o: ICH. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P. Sumeráková
 V3  
 
Třída veteránů
 
   
ICH. VANITY Bohemia Acro
*13.11.1998
o: SANNIE´S KE-SAN KARI MOON
m: BLACKIE ACRO CS
chov: J. Podzemská, maj: I. Fremrová

 V1

  
ART ROSSE Premium Bohemia
*13.01.1999 
o: SANNIE`S KE-SAN KARI MOON
m: BOOM-BON BAG
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 Nenastoupila  
   
SOUTĚŽE
 
Chovatelská stanice
 
   
z Ivafre
 1. místo  
ze Sluneční pláně

 

  
 
Třída mimokonkurenci
 
   
 ICH. KANGAROO Bohemia Acro 
*06.04.2001
o: WINGATE`S GREATEST FOR ACRO
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: M. Smetanová
   
CH. NETT z Kraje mlh 
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
   
 
TOPlist