SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

27. 4. 2008  PRAHA 9 - Dolní Počernice, hotel Svornost
 
rozhodčí: Karel Hořák   
 
 
Děkujeme sl. Martině Smetanové za krásné fotky z výstavy.
 
 
 
 
 
                                   
 
PSI 
   
Třída puppy
         
                   
ALFRÉD z Ivafre
*26.11.2007
o: PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov: I.Fremrová, maj: Ing.E.Býšková
 VN1  
UWHARRIE Premium Bohemia
*18.01.2008
o: SAFRON SHERY KEEP IN STEP
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: L.Bejčková, maj: L.Bejčková
 VN2  
BASTIEN z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I.Fremrová, maj: F.Ctibůrek
 VN3  
BAMBOO z Ivafre
*19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I.Fremrová, maj: J.Fialová
 N4  
 
Třída dorostu
 
   
BELLTINE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z.Rychtaříková, maj: M.Šimčík
 N1  
 
Třída mladých
 
   
DANISH PRINCE Roy´s Sun
*22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 V1 CAJC  
FANTASTIC WINNER Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: Ch. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S.Lanková, maj: L.Křivánková
 V2  
AMATEO Magic Moravia
*05.02.2007
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: ERIKA ČÍMAN MON-LANG
chov: Ž.Žišková, maj: Ing.V.Cyprian
 V3  
ABSINT z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: E.Přívradská
 V4  
AMOR z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: I.Vítková
 V  
AMOR Magic Moravia
*05.02.2007
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: ERIKA ČÍMAN MON-LANG
chov: Ž.Žišková, maj: I.Procházka
 VD  
ASSE QUINSLY Uroboros Bear
*20.06.2007
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: EXOTIC RED ILCHI Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: J.Zátka, maj: Ing.M.Zátková
 VD  
FAMOUS RED BOY Sylvadog Bohemia
*19.02.2007
o: CH. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: MY SWEET BABY BOHEMIA ACRO
chov: S. Lanková, maj: S. Lanková
 VD  
JOKER od Mnichů
*22.02.2007
o: HARRY POTTER PREMIUM BOHEMIA
m: ATACHÉ OD MNICHŮ
chov: P.Bartoňová, P.Bartoňová
 VD  
ARTHUR Czech Dreamer
*18.07.2007
o: CZECH REBEL OD MNICHŮ
m: DRES IN SUCCES BOHEMIA ACRO
chov: Ing.R.Kopecká, maj: Ing.R.Kopecká
 Odstoupil  
KEIBY ze Slavonína
*26.06.2007
o: ONE IN A MILION PREMIUM BOHEMIA
m: HOPEFUL RED IVEKO-DOG
chov: L.Hynková, maj: L.Vodičková
 Nenastoupil  
 
Třída mezitřída
 
   
ROLL THE BALL Premium Bohemia
*02.09.2006
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, m: Š. Beránková + D. Oberreiter
 V1 CAC  
SAFFRON SHERHY O. K. STARS ACRO
*31.12.2006
o: CH.RAPTURES PRELUDE TO OVATIONS
m: SAFFRON SHERHY AMARIDG
chov: I. Cherkasova, maj: M. Smetanová
 V2 RES. CAC  
LARGE SHAKER z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK’S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 V3  
LEE-KUNG-ATREI Kirabzer
*22.09.2006
o: PURE RED GOLD BOHEMIA ACRO
m: FAIDRA KIRABZER
chov: S. Rezbáriková, maj: M. Sawková
 VD4  
 
Třída otevřená
 
   
JCh. MAN IN BLACK Bohemia Acro 
 *28.11.2005
o: ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BEAUTY QUEEN BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: D. Opltová
 V1 CAC  
CH. PRINC BAJAJA z Ivafre 
 *13.02.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: VANITY BOHEMIA ACRO
chov: I. Fremrová, maj: E. Býšková + I. Fremrová
 V2 RES. CAC  
SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
* 09.08.2006
o: SEVEN DAYA-OF-LOVE-TATHE DIAN
m: EPSYLON HE-LOU-KOU
chov: I. Cherkasova, maj: L. Bejčková
 VD3  
ANDVARI Ornamentum Bohemia 
*16.07.2002
o: LOVE BOY BOHEMIA ACRO
m: AVE MARIA AURUM BOHEMIA
chov: M. Cihelková, maj: O. Maternová
 VD4  
LUCKY BEAR z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK’S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSOANTRO PREMIUM BOHEMIA
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková
 VD  
CH. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro 
*07.07.2004
o: CH. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 D  
 
Třída vítězů
 
   
ICH. DAY BREK Bohemia Acro
*07.08.2002
o: ICH. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE        
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 V1 CAC  
CH. VONG-KONG SHAH ABBAS
*18.05.2004
o: SUKARA´S TWIST OF FATE
m: JALEEH TS´IN FATINAT AL SJARK
chov: M. Klein Jean-Claude, maj: I.Fremrová
 V2 RES.CAC  
CH. GEMBLER z Kraje mlh 
*29.01.2005
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: ROSEMARY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská
 V3  
 
Třída čestná
 
   
CH. NETT z Kraje mlh
*06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská

 1. místo

 Vítěz třídy čestné

 
 
FENY
 
Třída puppy
 
   
MYSTERY ze Slavonína
*09.01.2008
o: ONE IN MILION PREMIUM BOHEMIA
m: HOPEFUL RED IVEKO – DOG
chov: L.Hynková,maj: H.Czudková
 VN1  
EMILY OF DRAGON Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORN
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr.P.Rubášová, maj: Mgr.P.Rubášová
 VN2  
ELLA Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORN
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr.P.Rubášová, maj: J.Tomková
 VN3  
EVITA Born to Success
*12.01.2008
o: BIGBELL´S FIRE STORN
m: CHANEL Z KRAJE MLH
chov: Mgr.P.Rubášová, maj: Mgr.P.Rubášová
 Nenastoupila  
 
Třída dorostu
 
   
DARK ANGEL Born to Success
*05.08.2007
o: MERX RED-AMO
m: JULIA Z KRAJE MLH
chov: Mgr.P.Rubášová, Mgr.P.Rubášová
 VN1  
Kentauro MILKY WAY
*20.08.2007
o: SUNNYSIDE WILD MOMENTS
m: KENTAURO DARLENA
chov: D.Kazakiene, maj: Mgr.P.Rubášová
 VN2  
BLECKIE Sluneční svit
*04.10.2007
o: XERALANE´S ABSOLUTE POWER
m: VENUŠE SLUNEČNÍ SVIT
chov: K.Štroblová, maj: V.Andrlová
 VN3  
BEEZIE od Šumavské brány
*28.09.2007
o: VONG - KONG SHAH ABBAS
m: CHEINY CHEIN Z IVAFRE
chov: Z.Rychtaříková, maj: Z Rychtaříková
 VN4  
         
Třída mladých
   
   
CHO OYU Čo Oju
* 13.03.2007
o: FU-LIN OD MNICHŮ
m: ICH. AGAPÉ ČO OJU
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + R. Kubeš
 V1 CAJC  
BRIA SHANTI Helfra
*16.06.2007
o: QUENTIN ROSE PREMIUM BOHEMIA
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: H.Potančoková, maj: H.Potančoková
 V2  
AURA z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: B.Černíková
 V3  
MY SPEED COURSI z Medvědího doupěte 
*05.07.2007
o: SPINNER LUCKY BOHEMIA ACRO
m: CHANDLERA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing.M.Zátková, maj: Ing.M.Zátková
 V4  
AMELIE Czech Dreamer
*18.07.2007
o: CZECH REBEL OD MNICHŮ
m: DRES IN SUCCES BOHEMIA ACRO
chov: Ing.R.Kopecká, maj: Ing.R.Kopecká
 VD  
ASSE SHEILSY Uroboros Bear
*20.06.2007
o: PLAY´N´WIN PREMIUM BOHEMIA
m: EXOTIC RED ILCHI Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: J.Zátka, maj: Ing.M.Zátková
 VD  
ATHENA z Paláce duchů
*24.07.2007
o: MAN IN BLACK BOHEMIA ACRO
m: NICK-NACK BOHEMIA ACRO
chov: B.Černíková, maj: L.Štiková
 VD  
INCK-SU-NAMON od Mnich
*15.01.2007
o: XERALANE´S ABSOLUTE POWER
m: ANCK –NU-SAMUN OD MNICHŮ
chov: P. Bartoňová, maj: P.Bartoňová
 VD  
 
Třída mezitřída
 
   
JCH. NOBLESA OF AMOR Iveko-Dog
*16.8.2006
o: CH. AMOR IMPERIAL BOHEMIA
m: CH. CHOCOLATE KISS BOHEMIA ACRO
chov: I. Kozáková, maj: P. Sumeráková + I. Kozáková

 V1 CAC

 BOB

 
ULI FANTASIA z Ivafre
*07.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: CH. HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: O. Maternová
 V2 RES. CAC  
LESLIE z Medvědího doupěte
*15.12.2006
o: WENRICK´S MOVER AND SHAKER
m: PER D´ORSO ANTRO Premium Bohemia
chov: Ing. M. Zátková, maj: Ing. M. Zátková 
 V3  
 
Třída otevřená
 
   
AMY YOUNG LADY Jantar Moravy 
*19.12.2004
o: I WANT CANDY PREMIUM BOHEMIA
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 V1 CAC  
QUEENIE ROSE Premium Bohemia
*19.01.2006
o: PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ART ROSSE PREMIUM BOHEMIA
chov: L. Bejčková, maj: L .Hynková
 V2 RES. CAC  
SAKURA z Ivafre
*15.07.2006
o: LUCIFER Z IVAFRE
m: MANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: L. Vodičková
 Nenastoupila  
 
Třída vítězů
 
   
PIŇA COLADA Premium Bohemia
*29.10.2004
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: CH. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: L. Bejčková
 V1 CAC  
VANILLA ICE Bohemia Acro
* 07.10.2004
o:WINGATE´S greates for acro
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: B. Zahradníková
 V2 RES. CAC  
ICH. VANITY Bohemia Acro
*13.11.1998
o: SANNIE´S KE-SAN KARI MOON
m: BLACKIE ACRO CS
chov: J. Podzemská, maj: I. Fremrová
 V3  
         
Třída čestná
       
   
CH. EDDEKA ABATAJ Čo Oju 
*13.3.2002
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 1. místo  
 
Třída veteránů
   
   
ICH. AGAPÉ Čo Oju
*10.02.1999
o: CH. BENEDETTO Z KRÁSNÉ NOCI
m: ICH. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: D. Gottfrídová + R. Kubeš

 V1

 Nejhezčí veterán

  
 
SOUTĚŽE
   
Dítě a pes
 
   
   

 

TOPlist