SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 

20. 03. 2016 - KV  SHIH TZU

se zadáním titulu:  SUPER PUPPY, PRIMUS MINOR, CAJC, CAC, BOJ, BOV, BOB, BOS

rozh: Miroslav Václavík

     

Psi - třída štěňat

AGASSI  Jipe Bohemia *30.10.2015
o:Ch. A´MASHIRO JUSTIRAG
m: Ch. RED WHITE BEAUTY Z KOJCA COLI
ch: J. Šedinová, maj: Jeřábková M
 
VN1  
CIPÍSEK BAMBOO  od Otavy *14.11.2015
o: Ch BAMBOO Z IVAFRE
m: BARUNKA OD OTAVY
ch: M. Šimčík, maj: M. Šimčík
 
abs  

Psi - třída dorostu

EMERSON Hiragama *29.8.2015
o: LEE-VENDOSK EYES WIDE SHUT
m: URGENCE Z IVAFRE
ch: E.Balážová, maj: : E.Balážová
 
VN1

Psi - třída mladých

B.G.PERSY Justirag *30. 05. 2015
o: RIO FORALLURESOLLIS SENDIA
m: REBECA ZE SLAVONÍNA
chov: V. Policar, maj. V+K. Policarovi
V1, CAJC, BOJ  
NEPOMUK z Ivafre *25. 10. 2014
o: ICh. SAFFRON SHERHY O. K. STARS ACRO
m: EJW, Ch. FÁMA Z IVAFRE
ch: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 
V2  

Psi - třída mezitřída

BENTLEY JUNIOR Hiragana  *11. 05.2014
o: WENRICK´PLAY IN LOUD
m: KENYA Z IVAFRE
ch: E. Balážová, maj: E. Balážová
 
VD1  

Psi - třída otevřená

CHOCOLLATE z Úpatí hor  *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU  
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE    
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V1,CAC,  BOB
JCh. JONATÁN z Ivafre *2. 2.2014
o: JCh. E THAO-TCHU SHAH ABAS        
m: EBI Z IVAFRE
 chov:  I. Fremrová, maj I. Fremrová + V. Kaňák   
 
V2
 
ADEN Wang Chook *28.8.2013 
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: GAY-DIANG SHAH ABBAS
ch: I. Beradze,  maj: S. Milerová
 
V3  
CONSTANTINE Salusana *15.12.2013
o: BR PEPPER´S NEVER SAY NEVER
m: ANNIE Z JIŽNÍ RŮŽE
chov: A. Kuba., maj: L. Kubová
 
V4  
 Ch. A´MASHIRO Justirag *07.09.2012
o :SAN JUAN DEL RIO SUCCES ESSENCE
m: REBECCA ZE SLAVONÍNA
chov: V. Policar, maj: J. Šedinová
 
VD  
Ch. ASCANIO Paprsek Tibetu *24.07.2013 
o: SAFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: Z’OTERA PAPRSEK TIBETU
ch: L. Eschnerová, maj: L. Eschnerová
 
VD  
LINCOLN Moravia Clér *10.07.2011
o: BLACK BERRY S MISSION COMPLETED     
m: CILLIENE IMPERIAL BOHEMIA
chov:  O. Michlová, maj P. Sněhotová
 
D  
 
Psi - třída vítězů
 
Ch. ARTICO Danetta Goddess  *02.12. 2011      
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: DANETTA IMPERIAL BOHEMIA     
chov: D. Čermáková, maj:  D. Čermáková 
 
V1,CAC
 
Ch. TARRON ze Slavonína *23.01.2011
o: O´CONNOR ZE LAVONÍNA
m: ANN FOR SLAVONÍN OD MNICHŮ
chov:L. Hynková, maj: A. Pavelcová
 
V2  
Ch. HEAVEN ANGEL z Úpatí hor  *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m:  WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Hellerová, maj:  V. Johanovská + P. Hellerová
 
V3  
Ch. X-TREME CHA CHA Premium Bohemia *18.01.2009
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICh. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj:  P. Hellerová
 
V4  
Ch. O´NEIL ED Sylvadog Bohemia  *28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. I. Majerová
 
V  

Psi - třída veteránů

Ch. ALFRÉD z Ivafre *26.11.2007
o: ICh. PRINC BAJAJA Z IVAFRE
m: CLEOPATRA LÁSENKA          
chov:  I. Fremrová , maj: E. Býšková+ I. Fremrová
 
V1, NEJ. VETERÁN, BOV
Ch. DANISH PRINCE Roy´s Sun  *22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 
V2  
 Ch. BAMBOO z Ivafre *19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 
VD3  
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro  *07.07.2004
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
 m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
 chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
VD4  

Psi - třída čestná

 EW, Ch. Showcase OTERO CHO OYU *22. 12. 2008
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková
 
V1, VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
Ch. AKIM z Ivafre *10. 11. 2012
o: Ch. HOLLYWOOD FROM AUDREY´S PARADISE
m: Ch. FÁMA Z IVAFRE
ch: I. Fremrová,  maj: I. Fremrová+E.Býšková
 
V2  
AGENT PROVOCATEUR Disanfe  *22.3.2009
o: VONG KONG SHAH ABBAS  
m: DONELLA SUCCESS SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
 
abs.  

Feny - třída štěňat

CINDY od Otavy *14.11.2015
o: Ch. BAMBOO Z IVAFRE
m: BARUNKA OD OTAVY
ch: M. Šimčík, maj: M. Šimčík
VN1, SUPER PUPPY
ANNE-MARIE  Jipe Bohemia *30.10.2015
o: Ch. A´MASHIRO JUSTIRAG
m: Ch. RED WHITE BEAUTY Z KOJCA COLI
ch: J. Šedinová, maj: M. Jícha
 
VN2  
YOKO ONO ze Slavonína *12.11.2015
o:  ICh. RAGSOL VITYAZ
m:  TIMEA ZE SLAVONÍNA
chov: L. Hynková, maj:  L. Hynková
 
abs  
 
 
   

Feny – třída dorostu

ANNAVE Moravia Eleganc *31.07.2015
o: SECRET LIGHT PREMIUM BOHEMIA
m: VIVIENN Z TARGENU
ch: P. Sněhotová, maj: P. Sněhotová
 
VN1. PRIMUS MINOR
AYASHEE Moravia Eleganc *31.07.2015
o: SECRET LIGHT PREMIUM BOHEMIA
m: VIVIENN Z TARGENU
ch: P. Sněhotová, maj: P. Sněhotová
 
VN2  
MEGGIE z Kojca Coli *28.06.2015
o: Ch CHESVET LINE MUST BE STAR
m: Ch. LEGENDARY SPRING SUNSET Z KOJCA COLI
ch: K. Kiwak, maj:  D. Svobodová
 
VN3  

Feny – třída mladých

XARA ze Slavonína *01.03.2015
o: Ch.O´CONNOR ZE SLAVONÍNA
m: Uwe ze Slavonína
chov: L. Hynková, maj: L. Hynková
 
V1, CAJC  
LADY JANE z Úpatí hor *02.06.2015
o: JCh. CHOCOLATTE Z ÚPATÍ HOR
m: HILARY Z ÚPATÍ HOR
chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
 
V2  
CHANEL Brilliant of Moravia *13.01.2015
o: ONE JOLYAN´S GOLD Z TRGENU
m: Ch. C KISS´ME  Z TRGENU
chov: M. Sitová, maj:  M. Sitová
 
V3  
EMMA  z Targenu *10. 01. 2015
o RAGSOL VITYAZ
 m: RAGSOL ZHEMCHUZHINKA
 chov: J. Žourková, maj: A. Pavelcová
 
V4  
DENNING NATALIE Hiragana *16.5. 2015
o: BRUCE BREED LOVE
m: KANTILENA Z IVAFRE
chov: E. Balážová, maj: Z. Janíková+J. Novák
 
VD  
JACQUELINA LADY Airez *18.03. 2015
o: BALU FILKO MORAVIA
 m: CHERRY AIREZ
 chov: Z. Krsková, maj O. Maternová
 
VD  
 
 
V  

Feny – třída mezitřída

ESSENCE OF LIFE Roy 's Sun  *19.08.2014
o: OVATIONS  FOREVER A LOVER BOY
m: LEMURO DIAMOND KISS
chov: R. Štekr, maj. L. Eschnerová
 
V1, CAC, BOS
ELEGANT PRINCES Roy 's Sun  *19.08.2014
o: OVATIONS  FOREVER A LOVER BOY
m: LEMURO DIAMOND KISS
chov: R. Štekr, maj. R. Štekr
 
V2, res.CAC  
BORN TO BE WITH U Silvery Wish *26.10.2014
o: OVATIONS FOREVER A LOVER BOY
m: HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U
chov: V. Bystranská  , maj: I. Majerová
 
V3  

Feny – třída otevřená

ELLIS z Ivafre  *1.5.2013
o: PRINC BJAAJA Z IVAFRE
m: ALLECIA BETH SYLVADOG BOHEMIA
chov: I. Fremrová, maj: P.Kratochvílová
 

V1, CAC

FAYE z Tichého podhradia *13. 10. 2013
o: O´MALLEYŚ SEVEV
m:  Ch. LASHALIMAR ABSOLUTELY STUNNING
chov: E. Pekárová, maj: E. Pekárová
 
V2, res.CAC  
WANDY ze Slavonína *17.01.2014
o: O´CONNOR  ZE SLAVONINA
m: FANTASI FREEN ROLNIČKA
chov: L. Hynková, maj: A. Basso
 
V3  
Ch.LEWISIE Moravia Clér *10. 07.2011
 o: BLACKBERRYS MISSION COMPLETED
m: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA
 chov:O. Michlová,  maj: J. Šedinová
 
VD4  
CELESTA Daholu *02.10.2013
o: FAIR PLAY Z IVAFRE
m: YZZI-ATREI KIRABZER
chov: D. Svobodová, maj: D. Svobodová
 
VD  

Feny – třída vítězů

Ch. CHARLOTTE z Úpatí hor  *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V1, CAC
Ch.Lemúro DIAMOND  KISS  *19.12.2011
o: XERALANE´S ISLAND MAGIC
m: CHEINA DOLL´S HAPPY
chov: E. Palaimaite, maj: R. Štekr
 
V2, res.CAC  
Ch.KENYA z Ivafre *11.04.2010
0: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: E. Balážová
 
V3             
Ch. RED WHITE BEAUTY z Kojca Coli *20.04.2012
o: CALMATO MERLOT POLAND
m: KELTA´S LOOK WHO´S HERE
chov: K. Kiwak, maj J. Šedinová
 
V4  

Feny – třída veteránů

Ch. BAILA J. Jantar Moravy  *28.01.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: JANIS J. PREMIUM BOHEMIA
chov: I. Stehnová, maj: I. Stehnová
 
V1, NEJ. VETERÁN
ROZÁRKA z Ivafre *23.04.2006
o: XERELANE´S ABSOLUTE POWER
m: CLEOPATRA LÁSENKA
chov I. Fremrová, maj: M. Šimčík
 
V2  
         Psi - třída mimokonkurenci
ICh. DAY BREK Bohemia Acro *07.08.2002
o: ICh.TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
PŘEDVEDEN
FASCO MagicMoravia *21. 10. 2009
o: ALBERTO  MAGIC MORAVIA
m: C´VANITYMORAVIA CLÉR
chov: Žaneta Žišková, maj: Adéla Pavelcová
 
PŘEDVEDEN
Ch. NETT z Kraje mlh  *06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská 
 

PŘEDVEDEN

NEJSTRŠÍ PES VÝSTAVY

Feny - třída mimokonkurenci
NICOLET Moravia Cler  *9. 11. 2012
 o: CARAMELO  JANTAR MORAVY
 m: GILLIEN IMPERIAL  BOHEMIA  
chov: O. Michlová, maj: A. Basso
 
PŘEDVEDENA
 

SOUTĚŽE

SUPER PUPPY PRIMUS MINOR BOJ BOV VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
BOB a BOS

MLADÝ VYSTAVOVATEL 1. kategorie

Eliška Konvalinková   1. místo

Dominik Jícha               2. místo

MLADÝ VYSTAVOVATEL 2. kategorie

Klára Sněhotová   1. místo

 

Poděkování

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem kteří se podílejí na přípravě

klubové výstavy.

 

TENESCO  

pamlsky a krmivo a pro vítěze

SPORT FORTE

pohár pro BOB

KHEIRON, s.r.o. – Úvaly

veterinární dozor

Daniela Gottfrídová
CHS Čo Oju
kokardy pro  tř. mimokonkurenci
Jitka Šedinová
CHS JIPE BOHEMIA
dárky pro vystavovatele, tř. štěňat a dorostu
L + V. Johanovský
příprava sálu
Zuzana Nováková zapisovatelka
Robert Kubeš vedoucí kruhu

Marta Junková

zhotovení diplomů, tisk katalogu

Petr Šedina

foto vítězů

 

 

              

 

TOPlist