SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 

 

22. 10. 2017
Klubová výstava SHIH TZU KLUBU ČR + LHASA APSO
  se zadáním titulu Klubový vítěz

rozhodčí pan Marco Marabotto (Itálie)

 

 

Psi – třída mimo konkurenci

 NICK Z IVAFRE *25.10.2014
O: Saffron Sherhy O.K.Stars Acro
M: FÁMA Ivafre   
Chov: Fremrová Iva, Maj: Zůbková Lenka

předveden

 

Psi – třída štěňat

 BEETLE BOY PAPRSEK TIBETU *16.05.2017
O: Ragsol Vityaz
M: Z'OTERA Paprsek Tibetu
Chov: Eschnerová Lenka, Maj: Lanková Sylva

VN1

 AMOS ZE SLAVONÍNA *15.05.2017
O: Lemüro Happy Fellow
M: FANTASI FREEN Rolnička
Chov: Hynková Lenka, Maj: Šimčák Petr

 

absence

 

Psi – třída dorostu

 ENZO ARSSAMANDI FCI *26.01.2017
O: KEEP IN STEEP SAFRON SHERHY
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Wedrzyca-Sarnecka EDYTA, Maj: Wedrzycka-Sarnecka Edyta

VN1
PRIMUS MINOR

 WESLEY Z TARGENU *07.04.2017
O: Aron Blekitny Kanion
M: K´Shakira Z Targenu
Chov: Žourková Jirina, Maj: Měšťáková Lucie

VN2

 

Psi – třída mladých

 CHARLIE CHAPLIN HIRAGANA *19.01.2017   
O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Alexis Mirimbo    
Chov: Balážová Eva, Maj: Paladino Michaela

 

V1

 DRUZHANNE DREAM FOR BRILLIANT
*
17.10.2016
O: The Imposibble Whispering Love´s
M: Zenzen Star For Druzhanne Chesvet Line
Chov: Druzhinina Zhanna, Maj: Sittová Michaela

VD2

 

 URQUELL Z IVAFRE *13.10.2016
O: Fu-Man-Shu Shah Abbas
M: Kissandra from Audreys Paradis    
Chov: Fremrová Iva, Maj: Fremrová Iva

 

absence

 

Psi - mezitřída

 ARTHUR LUCA CUTIELAND *25.01.2016
O: Bastien Darling Salusana
M: Inna-Tara Magic Moravia
Chov: Bílská Pavlína, Maj: Bílská Pavlína

 

V1 CAC

 

 MA CHI T'O FA FA' SOLO PER I TUOI OCCHI *18.03.2016
O: PERFECT STYLE DI CASA CORSINI
M: CATHERINE DENEUVE SOLO PER I TUOI OCCHI
Chov: Filogrosso Marilena, Maj: Soukupová Vera

 

VD2

 

 DENZEL SAFFRON SHERHY *21.02.2016
O: Coopersrain Mr Marvellous Debeaux
M: Paradise Saffron Sherhy
Chov: Cerkasova Irina, Maj: Stehnová Iveta

 

absence

 

Psi - třída otevřená

 B.G. PERSY JUSTIRAG *30.05.2015
O: Rio for Allure Sollis Senida
M: REBECCA Slavonína
Chov: Policar Václav, Maj: Policarovi Václav a Kateřina

V1 CAC, KV, BOB, BIS

 

 AZZARO ARSSAMANDI FCI *18.01.2014
O: ALDO Ann-Czu
M: PRYMULKA From Hesperdy's Garden     Chov: Wedrzyca-Sarnecka EDYTA, Maj: Wedrzycka-Sarnecka Edyta

V2,res.CAC

 

 ADEN WANG-CHOOK KIKISPRIDE *28.08.2013
O: Otero Cho Oyu Showcase
M: Gay-Diang Shah Abbas
Chov: Beradze Iuze, Maj: Milerová Soňa

 

V3

 

 HEAVEN ANGEL Z ÚPATÍ HOR *25.09.2011
O: GCh. X-Treme Cha Cha Premium Bohemia
M: Wanna Be Good Premium Bohemia     Chov: Hellerová Petra, Maj: Hellerová Petra, Sp-maj: Johanovská Veronika

 

V4

 

Psi – třída vítězů

 NEPOMUK Z IVAFRE *25.10.2014
O: Saffron Sherhy O.K.Stars Acro
M: FÁMA Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Fremrová Iva

V1 CAC

 

 CONSTANTINE SALUSANA *15.12.2013
O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Annie Z Jižní Růže
Chov: Kuba Alexandr, Maj: Kuba Alexandr

V2,res.CAC

 

 ARTICO DANETTA GODDESS *02.12.2011
O: Otero Cho Oyu Showcase
M: Danetta Imperial Bohemia
Chov: Čermáková Daniela, Maj: Čermáková Daniela

V3

 

Psi – třída veteránů

 ALFRÉD Z IVAFRE *26.11.2007
O: EJW ICH Princ Bajaja z IVAFRE
M: Cleopatra Lásenka
Chov: Fremrová Iva, Maj: Býšková Eva

V1, NEJ.VETERÁN

 

 FASCO MAGIC MORAVIA *21.10.2009
O: Alberto Magic Moravia
M: C´Vanity Moravia Clér
Chov: Žišková Žaneta, Maj: Pavelcová Adéla

V2

 

Psi – třída čestná

 CHOCOLATTE Z ÚPATÍ HOR *22.10.2012
O: Ch. Otero Cho Oyu Showcase
M: Ch. Aisha Diamond Wingate
Chov: Hellerová Petra, Maj: Hellerová Petra

V1, VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ

 

Feny – třída štěňat

 BLACK VELVET PAPRSEK TIBETU *16.05.2017
O: C.I.B. Vityaz Ragsol
M: Ch. Z´Otera Paprsek Tibetu
Chov: Eschnerová Lenka, Maj: Eschnerová Lenka

VN1
SUPER PUPPY

 

Feny – třída dorostu

 ELECKTRA ARSSAMANDI FCI *26.01.2017
O: KEEP IN STEP SAFRON SHERHY
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Sarnecka Edyta, Maj: Wedrzycka-Sarnecka Edyta

VN1

 

 DIANA JIPE BOHEMIA *11.04.2017
O: MUST BE STAR Chesvet Line
M: Red White Beauty z Kojca Coli
Chov: Šedinová Jitka, Maj: Šedinová Jitka

VN2

 

Feny – třída mladých

 MAGIC MOONLIGHT BRILLIANT OF MORAVIA *27.7.2016
O: Boyan Charm Beside
M: Ch.Unique Brilliant Veseliy Gremlin     Chov: Sittová Michaela, Maj: Sittová Michaela

V1 CAJC, KVM, BOJ

 

 SLAMENKA Z IVAFRE *11.05.2016
O: Saffron Sherhy O.K.Stars Acro
M: AILIN Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Fremrová Iva

V2

 

 CHARLOTTE CHLOE HIRAGANA *19.01.2017
O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Alexis Mirimbo
Chov: Balážová Eva, Maj: Balážová Eva

VD3

 

 AGNES GOLDEN DOG STAR *09.10.2016
O: O´NEIL ED Sylvadog Bohemia
M: BORN TO BE WITH U Silvery Wish    
Chov: Majerová Irena, Maj: Broukalová Marta

VD4

 

Feny – mezitřída

 CINDY OD OTAVY *14.11.2015
O: BAMBOO z Ivafre
M: BARUNKA Od Otavy
Chov: Šimčík Martin, Maj: Šimčík Martin

V1 CAC

 

 FRANCESCA HIRAGANA *04.06.2016
O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Berlinetta Hiragana
Chov: Balážová Eva , Maj: Tuscherová Olga

V2

 

Feny – třída otevřená

 MEGGIE Z KOJCA COLI *28.06.2015
O: Chesvet Line Must Be Star
M: Legendary Spring Sunset z Kojca Coli     Chov: Kiwac Krystyna a Malgorzata , Maj: Svobodová Dana

V1 CAC, KV

 

 NEFERTITI Z ÚPATÍ HOR *30.03.2016
O: GCh. X-Treme Cha Cha Premium Bohemia
M: Ch. Aisha Diamond Wingate
Chov: Hellerová Petra, Maj: Hellerová Petra

V2, res.CAC

 

 BORN TO BE WITH U SILVERY WISH *26.10.2014   
O: Forever a Lover Boy Ovations
M: I Will Always Love U Hearty's
Chov: Bystrianská Veronika , Maj: Majerová Irena

V3

 

 HAPPY GIRL Z ÚPATÍ HOR *25.09.2011
O: X-TREME CHA CHA Premium Bohemia M: WANNA BE GOOD Premium Bohemia     Chov: Hellerová Petra, Maj: Salava Ladislav

VD4

 

Feny – třída vítězů

 URGENCE Z IVAFRE *21.04.2012
O: Vong-Kong Shah Abbas
M: Manity z Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Balážová Eva

V1 CAC

 

 LADY JANE Z ÚPATÍ HOR *02.06.2015
O: Chocolatte z Úpatí hor
M: Hilary z Úpatí hor
Chov: Hellerová Petra, Maj: Hellerová Petra

V2, res.CAC

 

 WANDY ZE SLAVONÍNA *17.01.2014
O: O'CONNOR Slavonína
M: FANTASI FREEN Rolnicka
Chov: Hynková Lenka, Maj: Basso Alena

V3

 

Feny – třída veteránů

 AISHA DIAMOND WINGATE *14.09.2008
O: Saffron Sherhy Keep in Step
M: Queen Star Bohemia Acro
Chov: Rychetský Josef, Maj: Hellerová Petra

V1, NEJ.VETERÁN, BOV, BOS

 

 ULI FANTAZIA Z IVAFRE *07.11.2006
O: Vong-Kong Shah Abbas
M: HANITY Ivafre
Chov: Fremrová Iva, Maj: Maternová Olga

V2,
NEJSTARŠÍ PES VÝSTAVY

 

Feny – třída čestná

 BAILA J. JANTAR MORAVY *28.01.2008
O: Keep in Step Saffron Sherhy
M: Janis J. Premium Bohemia
Chov: Stehnová Iveta, Maj: Stehnová Iveta

V1

 

 

 

 

 

SOUTĚŽE

 

SUPER PUPPY

 

PRIMUS MINOR

 

BOJ, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH

 

KLUBOVÝ VÍTĚZ PES

 

KLUBOVÝ VÍTĚZ FENA

 

VÍTĚZ TŘÍDY ČESTNÉ

 

BOB + BOV, BOS

 

BIS

 

DÍTĚ A PES

1. a 2. MÍSTO

 

MLADÝ VYSTAVOVATEL

1. MÍSTO

 



 

 

PÁR PSŮ 1. MÍSTO

ELECKTRA ARSSAMANDI FCI
ENZO ARSSAMANDI FCI

 

CHOVATELSKÁ SKUPINA 1. MÍSTO

 

CHOVATELSKÁ SKUPINA 2. MÍSTO

 

CHOVATELSKÁ SKUPINA 3. MÍSTO

 

Z IVAFRE

Chov. I. Fremrová

 

Z ÚPATÍ HOR

Chov. P. Hellerová

 

ARSSAMANDI FCI

Chov. E. Sarnecka

 

Poděkování

 

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem, kteří se podílejí na přípravě klubové výstavy

 

TENESCO, s.r.o.

ceny pro vítěze

Lucie Kubová, CHS Salusana

dárky pro štěňata, dorost a BOB

Alexandra Kubová

zapisovatelka, překladatelka

Eva Býšková

tisk materiálů, zajištění výstavy, pohár pro BIS, dítě a pes a mladý vystavovatel

Lenka Eschnerová

zajištění výstavy

Robert Kubeš

vedoucí kruhu

Iveta Stehnová

dárky pro vítěze

Dana Svobodová

dárky pro vítěze

Petra Hellerová

občerstvení pro vystavovatele

Josef Býšek

foto vítězů a nejen jich

MVDr. Jana Blažková

veterinární přejímka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist