SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

SP. VÝSTAVA  8. 7. 2006  Soběslav, Memoríál Evy Maternové
Rozhodčí: Ing. Leoš Jančík, CZ       24 psů
 
 
 
   
PSI
 
Třída štěňat 
     
                     
RIGHT TIME Bohemia Acro
o: ICH. BLACKJACK FROM AUDRYS PARADIS
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO    
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských
 VN1  
 
Třída dorostu
 
   
MAN IN BLACK Bohemia Acro
o: CH. ATLANTA FROM AUDREYS PARADIS
m: BEAUTY QUEEN BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: D. Opltová
 VN1  
PRINCE KANGAROO Bohemia Acro  
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: CH. MIDNIGHTDREAM ESPECIALLY MADE
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských
 VN2  
MARCO z Kraje Mlh
o: CH. QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: CROWN PRINCES BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj. D. Opltová
 VN3  
MAXIM z Kraje Mlh
o: CH. QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: CROWN PRINCES BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj. L. Holakovská
 VN4  
 
Třída mladých
 
   
KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro
o: CH. WENRICK´S LEGENDARY MAN
m: JCH. PRIME MOON RED OF ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských
 V1 CAJC  
 
MERX Red-Amo
o: LASHALIMAR REDDY FOR HOLLYWOOD 
m: CH. FARIA FASANGA GANDŽISTA
chov: M. Sowiak, maj: Mgr. P. Rubášová
 VD2  
 
Třída mezitřída
 
   
GEMBLER z Kraje mlh
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: CH. ROSEMARY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: L. Holakovská 
 V1 CAC  
 
Třída otevřená
 
   
FYER-PA ABATAJ Čo Oju
o: CH. BENNY ISPAMÁN
m: KCH. KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: R. Kubeš+D. Gottfrídová  

 V1 CAC

 Vítěz spec. výstavy

 Nejlepší pes    memoriálu

 
 
Třída vítězů
 
   
CH. ONLY YOU FOREWER Bohemia Acro
o: Ch. SYMARUN`S CLASS ACT
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A Podzemských
 V1 CAC  
AMOR Imperial Bohemia
o: ICH. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P.+H. Sumeráková
   
 
FENY
 
Třída štěňat
 
   
ROCK`N`ROLL Bohemia Acro
o : ICH. BLACKJACK FROM AUDRES PARADIS
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO
chov: J. Podzemská
maj: P. Hellerová + J. Podzemská
 Nenastoupila  
 
Třída mladých
 
   
KISS OF NIGHT Bohemia Acro
o: CH. WENRICK´S LEGENDARY MAN
m: JCH. PRIME MOON RED OF ACRO
chov: J. Podzemská, maj: J.+A. Podzemských
 V1 CAJC  
ICE QUEEN z Kraje mlh
o: CH. QUANTICO BOHEMIA ACRO      
m: XARA Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V2  
IRIN z Medvědího doupěte
o: ICH. KANGAROO BOHEMIA ACRO
m: ELITE RED TRACY Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
chov: Ing. M. Zátková, maj: Š. Vašková
 V3  
KISMIE z Kraje mlh
o: CH. QUANTICO BOHEMIA ACRO
m: TRINITY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj: D. Opltová
 V4  
JULIA z Kraje mlh
o: CH. LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: ZRADA BOHEMIA ACRO
chov: D. Opltová, maj: Mgr. P. Rubášová
 V  
   
Třída mezitřída
 
   
YUCCA Sluneční svit
o: JCH. IVÁNEK Z IVAFRE 
m: ORSHINE SLNEČNÍ SVIT
chov: K. Štroblová, maj: K. Štroblová
 V1 CAC  
BRAVISIMA Bohemia Acro
o: ICH. KINGPORACRO DI CASA CORSINI
m: JCH. PRIME MOON RED ORIENT OF ACRO
chov: J. Podzemská,  maj: J+A. Podzemských
 V2 RES. CAC  
 
Třída otevřená
 
   
VANILLA ICE Bohemia Acro
o: WINGATE`S GREATEST FOR ACRO
m: ACE KISS BOHEMIA ACRO
chov: J.Podzemská, maj: B. Zahradníková
 V1 CAC  
 
Třída vítězů
 
   
GOWA-KHATAKHYI Čo Oju
o: CH. SOCRATES PAPRSEK TIBETU  
m: ICH. AMANDA AGLAYA BOHEMIA
chov: D. Gottfrídová, maj: R. Kubeš+D. Gottfrídová

 V1 CAC

 Vítěz spec. výstavy
 
CH. AMERICAN BEAUTY Czech Triumph
o: CH. LOWAN REBEL SON
m: CH. RAQUEL PAPRSEK TIBETU
chov: L. Koutecká, maj: R. Štekr
 V2 RES. CAC  
ANABELL Imperial Bohemia
o: ICH. PERFECT RED BOY BOHEMIA ACRO
m: ZEALOTRY BOHEMIA ACRO
chov: P. Sumeráková, maj: P.+H. Sumeráková
 V3  
 
Třída veteránů
 
   
ICH. JENNY Paprsek Tibetu
o: ICH. FASCO PAPRSEK TIBETU 
m: ICH. ODETA KANSON CS
chov: L.Eschnerová, maj: R. Štekr

 V1

 BOB

 Nejlepší veterán
 memoriálu
 
     
SOUTĚŽE 
 
Nejlepší štěně memoriálu 
   

 

 
RIGHT TIME Bohemia Acro 
 
 
Nejlepší dorost memoriálu 
 
   
ATHINA Duhový kamínek 
 
 
Nejlepší veterán memoriálu 
 
   
ICH. JENNY Paprsek Tibetu
   
 
Nejlepší mladý memoriálu 
 
   
JCH. ALILAH Jackanory
   
 
Nejlepší fena memoriálu
 
   
ICH. JOMO LHA-RI Tashi Bodjul    
 
Nejlepší pes memoriálu 
 
   
FYER–PA ABATAJ Čo Oju
 
 
Nejlepší chovatelská skupina memoriálu 
 
   
 Bohemia Acro
   
 
Nejlepší pár psů memoriálu
 
   
KNIGHT OF NIGHT Bohemia Acro
KISS OF NIGHT Bohemia Acro
   
 
Vítěz memoriálu
 
   
ICH. JOMO LHA-RI Tashi Bodjul
   

 

TOPlist