SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

 
 
 
 
 
rozhodčí: Rosa Gennari / I
     

Psi - třída štěňat

B.G.PERSY Justirag *30. 05. 2015
o: RIO FORALLURESOLLIS SENDIA
m: REBECA ZE SLAVONÍNA
chov: V. Policar, maj. V+K. Policarovi
VN1

Psi - třída mladých

NEPOMUK z Ivafre *25. 10. 2014
o: ICh. SAFFRON SHERHY O. K. STARS ACRO
m: EJW, Ch. FÁMA Z IVAFRE
ch: I. Fremrová, maj: I. Fremrová
 
V1, CAJC, BOJ, BOS
BENTLEY JUNIOR Hiragana  *11. 05.2014
o: WENRICK´PLAY IN LOUD
m: KENYA Z IVAFRE
ch: E. Balážová, maj: E. Balážová
 
V2  
DEVIL ON THE EARTH Salusana *22.9.2014
o: BASTIEN DARLING SALUSANA
m: LINDA MORAVIA CLÉR
ch: A.Kuba, maj: J.Pavlíková
 
V3  
CEDRIK Filko Morava *23.10.2014
o: CARAMELO JANTAR MORAVY
m: ANNY-NAJA FILKO MORAVA
ch: J. Urbánek, maj: H. Venzarová+ P. Horák
 
v4  

Psi - třída mezitřída

CONSTANTINE Salusana *15.12.2013
o: BR PEPPER´S NEVER SAY NEVER
m: ANNIE Z JIŽNÍ RŮŽE
chov: A. Kuba., maj: L. Kubová
 
V1, CAC  
 SHERIDAN´S Veseliy Gremlin *05. 04. 2014
o: XERALANE´S FUTURE NAMESAKE
m: SAFFRON SHERHY YAMAMOTO
ch: T. Avsianskaya,  maj: Mgr. Z. Kratochvílová
 
V2, res.CAC  

Psi - třída otevřená

CHOCOLLATE z Úpatí hor  *22.10.2012 
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU  
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE    
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V1,CAC
´MALLEY´S Seven  *12.05.2012
o: SANNIE´S S- ANKE NOAH O´ MALLEY
m: LE- WENDOSK N´WAFER GOSSIP GIRL
chov:   M. Wallemgren , maj. E. Pekárová
 
V2, res.CAC
 
Ch. AKIM z Ivafre *10. 11. 2012
o: Ch. HOLLYWOOD FROM AUDREY´S PARADISE
m: Ch. FÁMA Z IVAFRE
ch: I. Fremrová,  maj: I. Fremrová+E.Býšková
 
V3  
Ch. HEAVEN ANGEL z Úpatí hor  *25.09.2011
o: X-TREME CHA CHA PREMIUM BOHEMIA
m:  WANNA BE GOOD PREMIUM BOHEMIA
chov: P. Hellerová, maj:  V. Johanovská + P. Hellerová
 
V4  
ADEN Wang Chook *28.8.2013 
o: SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: GAY-DIANG SHAH ABBAS
ch: I. Beradze,  maj: S. Milerová
 
VD  
BONNY z Heřmanských kopců *23.02. 2010
o: WHEEL BOHEMIA KANSON
m: ELLA BORN TO SUCCES
chov: J. Tomková, maj. J. Tomková
 
VD  
 
Psi - třída vítězů
 
Ch. ARTICO Danetta Goddess  *02.12. 2011       
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: DANETTA IMPERIAL BOHEMIA     
chov: D. Čermáková, maj:  D. Čermáková 
 
V1,CAC
KLUBOVÝ VÍTĚZ
Ch. O´NEIL ED Sylvadog Bohemia  *28.05.2011
o: PRIME MOON SMOOTH CRIMINAL
m: WHISKEY TANGO PREMIUM BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. I. Majerová
 
V2,res.CAC  
Ch. GUCCI MAGIC MORAVIA  *15.12.2009
o: LEE-KUNG-ATREI KIRABZER
m: ASABELLE MAGIC MORAVIA
chov: Ž. Žišková, maj: Z. Janíková
 
V3  
Ch. TARRON ze Slavonína *23.01.2011
o: O´CONNOR ZE LAVONÍNA
m: ANN FOR SLAVONÍN OD MNICHŮ
chov:L. Hynková, maj: A. Pavelcová
 
V4  
Ch. BAMBOO z Ivafre *19.12.2007
o: VIRTUS-ATREI KIRABZER
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fremrová, maj: J. Fialová
 
V  
ICh. UNIQUE CHACHA Bohemia Acro  *07.07.2004
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
 m: TOP PREMIUM BOHEMIA ACRO
 chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
V  

Psi - třída veteránů

Ch. DANISH PRINCE Roy´s Sun  *22.05.2007
o: ICH. BIG CHOICE MEI ROYAL AIR FORCE
m: ICH. AMERICAN BEAUTY CZECH TRIUMPH
chov: R. Štekr, maj: R. Štekr
 
V1, NEJ. VETERÁN, BOV
ICh. DAY BREK Bohemia Acro *07.08.2002
o: ICh. TUSCANY`S CHALLENGER AT ACTE
m: SANNIE`S KE-SAN C`AN`DIE
chov: J. Podzemská, maj: V. Johanovská
 
VD2  

Psi - třída čestná

Ch. X-TREME CHA CHA Premium Bohemia *18.01.2009
o: ICh. PRIME MOON CHA CHA CHA
m: ICh. EXTAZE BOHEMIA ACRO
chov: L. Bejčková, maj: P. Hellerová
 
V1, VÍTĚZ TŘ. ČESTNÉ
EW, Ch. Showcase OTERO CHO OYU *22. 12. 2008
o: SHOWCASE NUVOLARI
m: SHOWCASE MIU MIU
chov: M. Maldini, maj: D. Gottfrídová+M. Junková
 
V2  
AGENT PROVOCATEUR Disanfe  *22.3.2009
o: VONG KONG SHAH ABBAS  
m: DONELLA SUCCESS SYLVADOG BOHEMIA
chov: V. Doubková, maj: V. Doubková
abs.  

Feny - třída štěňat

LADY JANE z Úpatí hor *02.06.2015
o: JCh. CHOCOLATTE Z ÚPATÍ HOR
m: HILARY Z ÚPATÍ HOR
chov: P. Hellerová, maj: P. Hellerová
 
VN1, SUPER PUPPY
DENNING NATALIE Hiragana *16.5. 2015
o: BRUCE BREED LOVE
m: KANTILENA Z IVAFRE
chov: E. Balážová, maj: Z. Janíková+J. Novák
 
VN2  

Feny – třída dorostu

JACQUELINA LADY Airez *18.03. 2015
o: BALU FILKO MORAVIA
 m: CHERRY AIREZ
 chov: Z. Krsková, maj O. Maternová
 
VN1. PRIMUS MINOR  

Feny – třída mladých

BECAUSE I LOVE U Silvery Wish *26.10.2014
o: Ch. OVATIONS FOREVER A LOVER BOY
m: Ch. HEARTY´S I Will ALWAYS LOVE U
chov: V. Drahníková, maj. V. Drahníková
 
V1, CAJC
BETHANY BLACK Hiragama *11. 05. 2014
o: WENRICK´PLAY IN LOUD
m: KENYA Z IVAFRE
ch: E. Balážová, maj: E. Balážová
 
V2  
ESSENCE OF LIFE Roy 's Sun  *19.08.2014
o: OVATIONS  FOREVER A LOVER BOY
m: LEMURO DIAMOND KISS
chov: R. Štekr, maj. L. Eschnerová
 
V3  
EMMA  z Targenu *10. 01. 2015
o RAGSOL VITYAZ
 m: RAGSOL ZHEMCHUZHINKA
 chov: J. Žourková, maj: A. Pavelcová
 
V4  
BORN TO BE WITH U Silvery Wish *26.10.2014
o: OVATIONS FOREVER A LOVER BOY
m: HEARTY´S I WILL ALWAYS LOVE U
chov: V. Bystranská  , maj: I. Majerová
 
V  
EXCLUSIVE GIRL Brilliant Moravia *3.5.2014
o: KARMACAFE FROM AUDREYS  PARADISE
m: C´KISS ME Z TARGENU
chov: M. Sittová, maj: M. Broukalová
 
V  
UMA DOCE BRASILEIRA Sylvadog Bohemia *03.09.2014
o: Prime Moon Smooth Criminal
 m: Flower Lady Sylvadog Bohemia
 chov: Bc. S. Lanková, maj: Bc. S. Lanková
 
V  

Feny – třída mezitřída

WANDY ze Slavonína *17.01.2014
o: O´CONNOR  ZE SLAVONINA
m: FANTASI FREEN ROLNIČKA
chov: L. Hynková, maj: A. Basso
V1, CAC

Feny – třída otevřená

ELLIS z Ivafre  *1.5.2013
o: PRINC BJAAJA Z IVAFRE
m: ALLECIA BETH SYLVADOG BOHEMIA
chov: I. Fremrová, maj: P.Kratochvílová
 

V1, CAC

WYCZESANA WANDZIA Astarte Gold *21. 09. 2013 
o: ANANASOWY AMBROZY Astarte Gold
m: GORACA GRAZYNA Astarte Gold
chov: R. First a M. Sowinsky, maj: L. Bejčková
 
V2, res.CAC  
FAYE z Tichého podhradia *13. 10. 2013
o: O´MALLEYŚ SEVEV
m:  Ch. LASHALIMAR ABSOLUTELY STUNNING
chov: E. Pekárová, maj: E. Pekárová
 
V3  
Ch.LEWISIE Moravia Clér *10. 07.2011
 o: BLACKBERRYS MISSION COMPLETED
m: GILLIENE IMPERIAL BOHEMIA
 chov:O. Michlová,  maj: J. Šedinová
 
VD4  

Feny – třída vítězů

Ch.KENYA z Ivafre *11.04.2010
0: BO-TWISTER.SON SHAH ABBAS
m: HAGI MA-CA-LU
chov: I. Fremrová, maj: E. Balážová
 
V1, CAC, KL VÍTĚZ, BOB, BISS
Ch. CHARLOTTE z Úpatí hor  *22.10.2012
o: Ch. SHOWCASE OTERO CHO OYU
m: Ch. AISHA DIAMOND WINGATE
chov:  P. Hellerová, maj:  P. Hellerová
 
V2, res.CAC             
Ch.Lemúro DIAMOND  KISS  *19.12.2011
o: XERALANE´S ISLAND MAGIC
m: CHEINA DOLL´S HAPPY
chov: E. Palaimaite, maj: R. Štekr
 
V3  
Ch. BOOMBA Saffron Sherhy *07.11.2011
o: KANGAROO BOHEMIA ACRO
m:  SAFFRON SHERHY ENJOY STARS ACRO
chov:  I. Cherkasová , maj: J. Fialová
 
abs.  

Feny – třída veteránů

ULI  FANTAZIA z Ivafre *7.11.2006
o: VONG-KONG SHAH ABBAS
m: HANITY Z IVAFRE
chov: I. Fermrová, maj: O.Maternová
 
V1, NEJ. VETERÁN  

Feny – třída čestná

AISHA Diamond Wingate *14.09.2008
o: SAFFRON SHERHY KEEP IN STEP
m: CH. QUEEN STAR BOHEMIA ACRO
chov: Ing. J. Rychtecký, maj: P. Hellerová
 
V1

         Psi - třída mimokonkurenci

FASCO MagicMoravia *21. 10. 2009
o: ALBERTO  MAGIC MORAVIA
m: C´VANITYMORAVIA CLÉR
chov: Žaneta Žišková, maj: Adéla Pavelcová
 
 
MR. LUKAS JUNIOR Sylvadog Bohemia *15.11.2010
o: SAFFRON SHERHY WELCOME
m: FLOWER LADY SYLVADOG BOHEMIA
chov: S. Lanková, maj. J. Šedinová
 
 
Ch. NETT z Kraje mlh  *06.08.2000
o: LUCKY DREAM PAPRSEK TIBETU
m: BLONDY Z KRAJE MLH
chov: D. Opltová, maj. V. Johanovská
 

Feny - třída mimokonkurenci

Ch. EDDEKA ABATAJ Čo Oju  *13.3.2002
o: Ch. BENNY ISPAMÁN
m: Kl.Ch.KIMMI ABATAJ
chov: D. Gottfrídová, maj: JUDr. E. Michalová
 

PES SYMPAŤÁK

2015

NICOLET Moravia Cler  *9. 11. 2012
 o: CARAMELO  JANTAR MORAVY
 m: GILLIEN IMPERIAL  BOHEMIA  
chov: O. Michlová, maj: A. Basso
 
 

SOUTĚŽE

SUPER PUPPY PRIMUS MINOR BOV KLUBOVÝ VÍTĚZ - PES BOB a BOS
PÁR PSŮ  
DÍTĚ A PES  
MLADÝ VYSTAVOVATEL  

Poděkování

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem kteří se podílejí na přípravě

klubové výstavy.

 

TENESCO  

pamlsky a krmivo a pro vítěze

SPORT FORTE

pohár pro BOB

KHEIRON, s.r.o. – Úvaly

veterinární dozor

Daniela Čermáková
CHS Danetta
dárky pro vítěze
Lenka Bejčková
CHS  Premium Bohemia

mašličky pro tř. štěňat a dorostu

Daniela Gottfrídová
CHS Čo Oju
kokardy pro vítěze, tř. mimokonkurenci a Pes sympaťák 2015
Igor a Iveta Stehnovi zajištění tlumočníka
Linda Hodová vedoucí kruhu

Marta Junková

zhotovení diplomů, tisk katalogu

Martina Trávníčková

foto vítězů

 

 

TOPlist